ČP ar riepām un remontu...

Edux Reģ.: 18.03.2003

Vajag info:

šodien mans centīgais auto nolaida vienu riepu - vaina atradās ventilī, bet nu lai kā arī būtu, kārtīgi sapūtu remonta putas, lai varētu pabraukt vēl vismaz kādu brīdi.

1 jautājums - esmu dzirdējis, ka ne visi servisi var tikt galā ar remonta putām uz diska, t.i. nemāk vai nevar nokasīt nost! Vai tā taisnība?

2. jaut. - kurš serviss jēdz sataisīt man tagad priekšējo ratu?

3.jaut - cik izmaksā tāds riepas - diska remonts?

paldies!

 
1 2
piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Parādi man tādu!

ir dazi jaunie bimeri kas nak ar run flat riepam. nav pat bagaznieka vietas zapaskai. Meistari servisos ar nav stara par sim riepam gruti nobortet no diska

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

piparinjs rakstīja:

krishus rakstīja: Parādi man tādu!

ir dazi jaunie bimeri kas nak ar run flat riepam. nav pat bagaznieka vietas zapaskai. Meistari servisos ar nav stara par sim riepam gruti nobortet no diska

Jā, lasīju par tādām! varot nobraukt ar tukšu kaut kādus 200km ar ātrumu 50 km/h! nav slikti, tipa riepas iekšpusē kaut kas paliek cietāks!

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

nav obligati uz 50 javelk var 80-90 var ari vairak bet nu jarekinas kad tak ar 0.8 atmosferam brauktu un gumija ari patiprinati dilst . Jaskatas kads riepai augstums. Vobscem daudz kas jaskatas. Rekomendejamais max laikam bija 80km/h. Minuss smagas.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: dzirdēju, ka tie, kas jēdz nokasīt putas, taisa tikai pakaļējos ratus.

tirsā tev ir

Paskaidro,kas ir tirsā-putas vai pica un kā lai viņš tās dabon ārā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti