kur nostumt 1.4 1991 gada Tipo?

Mulders Reģ.: 12.03.2004

Tauta. Vecais Tipo ir savu nokalpojis, tehnisko gaaju lai dabuutu slimiibas lapu, secinaaju, ka ieguldiit naudu nav jeega vairs. Autinjsh vienvaardsakot jaaizvada peedeejaa gaitaa!

Vai ir zinaams kaads shrots vai lombards, kur sho var nopaardot.

Autinjsh gan ir ejoshs un funkcioneejoshs, bet intereseet vareetu varbuut tieshaam tikai entuziastiem, kam vaig kaudzi ar detaljaam rezervei!

Prieksh 91 gada gan bij ar visai labaam extraam - logu paceelaaji (straada) luuka, panelis ar chupu priboriem, centraalaa atsleega (funkcionee)!

Kas vijam ir chupaa - piekarei (dabiigi), kuzovam un kapotam shur tur jau vairs tikai atliekas no shpakteles, bagaazhnieks grab un lec valjaa, prieksheejaas gaismas jaaregulee un jaamaina, tur viss beediigi!

Autinjsh pats ir melns!

 
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

laikam metaalluuznjos visvairaak sanjemsi vari uzzvaniit arii uz kaadiem shrotiem, mosh panjems pretii par velti

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Paintreseejies Arfilaa, vai Barona ielaa, Tev jau vajadzeetu zinaat, kaa itaalja iipashniekam, kuri servisi ar taadiem njemas.

Shrotos man liekas mazaak dabuusi, shitiem autinjiem peec detaljaam nav iipasha pieprasiijuma.

Zinu ka Liepaajas pusee Fiati ir nedaudz iecieniti, varbuut tajaa pusee shrotos painrteseejies.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

kaada cena?

Mulders Reģ.: 12.03.2004
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: kaada cena?

Nu 200 es būtu pārlaimīgs, bet 150 ir kudī reālāks cipars.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

Mulders rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: kaada cena?

Nu 200 es būtu pārlaimīgs, bet 150 ir kudī reālāks cipars.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

onkuls rakstīja:

Mulders rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: kaada cena?

Nu 200 es būtu pārlaimīgs, bet 150 ir kudī reālāks cipars.

Nu par šitādu ciparu var arī no kalna nostumt!

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Ieliec SS.lv! gan jau kaads skolniecinjsh pa vasaraa sapelniito nopirks!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

kāā reiz vel akcija www.tolmets.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti