Sarkanais bloks

history34 Reģ.: 26.09.2007

Sveicināti! Man neliela problēma. 2 mēnešu laikā 9000ajam 2.3t nobeidzas sarkanais bloks jau trešo reizi. Katru reizi pirku lietotus. Tagad par 200 naudiņām gribu nopirkt pilnīgi jaunu, bet gribētu zināt kāda pieredzējušāka cilvēka viedokli par to, vai tam automobilim nevarētu būt vēl kāda slimība, dēļ kuras tas sarkanais bloks mirst. Citādi uzlikšu, un pēc 3 nedēļām atkal būs jāliek jauns. Jelgavas servisos neko sakarīgu no meistariņiem uzzināt man neizdevās(

 
1 2
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Patiesi jūtu tev līdz.

ja tev izdodas šeit sazināties ar vīru nikā Arnijs, tad vaicā viņam. Citu nav.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Jautā jums vēlreiz. Kurā vietā sāb zonā ir iespējams par čuriņu sūkātājs, uti un gnīdu nolamāt saab zonas moderatoru hammeru. Nolamāt tamdēļ,ka viņš tādos vārdos atļaujas citā zonā citus lamāt. Viņš,būdams moderators,var saukt citus par čuriņu sūkātājiem,utām,gnīdām un vēl dažādi.

Kāpēc moderators tā uzvedas?

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Patiesi jūtu tev līdz.

ja tev izdodas šeit sazināties ar vīru nikā Arnijs, tad vaicā viņam. Citu nav.

Paldies par līdz jušanu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ta vien liekas ka kaut kas nobeidz to bloku.Ta nevar but ka tik atri mirst bloks pec bloka

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

history34 rakstīja: Sveicināti! Man neliela problēma. 2 mēnešu laikā 9000ajam 2.3t nobeidzas sarkanais bloks jau trešo reizi. Katru reizi pirku lietotus. Tagad par 200 naudiņām gribu nopirkt pilnīgi jaunu, bet gribētu zināt kāda pieredzējušāka cilvēka viedokli par to, vai tam automobilim nevarētu būt vēl kāda slimība, dēļ kuras tas sarkanais bloks mirst. Citādi uzlikšu, un pēc 3 nedēļām atkal būs jāliek jauns. Jelgavas servisos neko sakarīgu no meistariņiem uzzināt man neizdevās(

Stāsta, ka laicīgi nomainītas sveces stingri paildzinot tā bloka mūžu...

Pirms uzliec vēl vienu, nu jau jaunu bloku, pārbaudi, nē - vislkabāk ieskrūvē JAUNAS sveces!

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

Stāsta, ka laicīgi nomainītas sveces stingri paildzinot tā bloka mūžu...

Pirms uzliec vēl vienu, nu jau jaunu bloku, pārbaudi, nē - vislkabāk ieskrūvē JAUNAS sveces!

Paldies, sveces jau esmu nopircis, taisījos mainīt kopā ar bloku, varbūt vēl kādas idejas?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Sveces obligāti NGK BCPR7ES-11 īpaši pievērs uzmanību tam "-11"

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

ieris rakstīja: Sveces obligāti NGK BCPR7ES-11 īpaši pievērs uzmanību tam "-11"

NKG točno ir, bet to numuru nezinu, jo sveces mašīnā, bet ārā negribas iet, auksti plikam... Kāpēc tas 11 tik svarīgs?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

history34 rakstīja: .. Kāpēc tas 11 tik svarīgs?

Tas ir iespējamais dzirksteļu skaits sekundā. Ja mazāks, tad mazāk dzirksteļu.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Razmērs, deksi, neputro cilvēku

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

history34 rakstīja: Sveicināti! Man neliela problēma. 2 mēnešu laikā 9000ajam 2.3t nobeidzas sarkanais bloks jau trešo reizi. Katru reizi pirku lietotus. Tagad par 200 naudiņām gribu nopirkt pilnīgi jaunu, bet gribētu zināt kāda pieredzējušāka cilvēka viedokli par to, vai tam automobilim nevarētu būt vēl kāda slimība, dēļ kuras tas sarkanais bloks mirst. Citādi uzlikšu, un pēc 3 nedēļām atkal būs jāliek jauns. Jelgavas servisos neko sakarīgu no meistariņiem uzzināt man neizdevās(

nuuu....... sarkanais bloks ir taada shtelle, par kur var runaa daudz un gari un plashi. seciigaakaa versija ir tomeer laikam taada, ka taa ir laba ideja ne visai labaa izpildiijumaa

esmu cietis 2 reizes, vienmeer esmu licis jaunu bloku, ar peedeejo braucunu jau tresho gadu un domaaju ka veel kaadus gadu vilkshu, kaut mani nelabais par paardroshiibu taa teikt

slikts benziins, beigtas sveces ir galvenie ceelonji, kaadeelj bloka izolaacijas daljas "izbeidzas" un saak dot uz iiso.

lietots neiesaku pirkt, tie parasti beidzas aatri.

maini eljlju un sveces ik pa 10 000 km un gan jau buus labi, vai, man paliidzeeja platiina svechu iegaade.

lai ariii ir taa, ka katrs razhotaajs lobee sho un to, tomer tam, ka SAABs iesaka lietot ikai NGK sveces, ir jaatic.

siikaak www.saabclub.lv attieciigajaa topikaa personaazhs ar niku vecais nigrais ir izteicies o zinaatniskaa viedoklja

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

11 norāda uz attalumu starp vidus elektrodu un korpusa/zemes elektrodu.

Vienam te izskatās atkal smadzeņu caureja piemetusies, ja nav ko teikt par konkrētu lietu tad nav ko piesārņot ēteru.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

4oto daudz pareizrakstiibas kljuudu, piedodiet, alus un laptopa debilaa klaviatuura

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

history34 rakstīja: Sveicināti! Man neliela problēma. 2 mēnešu laikā 9000ajam 2.3t nobeidzas sarkanais bloks jau trešo reizi. Katru reizi pirku lietotus. Tagad par 200 naudiņām gribu nopirkt pilnīgi jaunu, bet gribētu zināt kāda pieredzējušāka cilvēka viedokli par to, vai tam automobilim nevarētu būt vēl kāda slimība, dēļ kuras tas sarkanais bloks mirst. Citādi uzlikšu, un pēc 3 nedēļām atkal būs jāliek jauns. Jelgavas servisos neko sakarīgu no meistariņiem uzzināt man neizdevās(

nuuu....... sarkanais bloks ir taada shtelle, par kur var runaa daudz un gari un plashi. seciigaakaa versija ir tomeer laikam taada, ka taa ir laba ideja ne visai labaa izpildiijumaa

esmu cietis 2 reizes, vienmeer esmu licis jaunu bloku, ar peedeejo braucunu jau tresho gadu un domaaju ka veel kaadus gadu vilkshu, kaut mani nelabais par paardroshiibu taa teikt

slikts benziins, beigtas sveces ir galvenie ceelonji, kaadeelj bloka izolaacijas daljas "izbeidzas" un saak dot uz iiso.

lietots neiesaku pirkt, tie parasti beidzas aatri.

maini eljlju un sveces ik pa 10 000 km un gan jau buus labi, vai, man paliidzeeja platiina svechu iegaade.

lai ariii ir taa, ka katrs razhotaajs lobee sho un to, tomer tam, ka SAABs iesaka lietot ikai NGK sveces, ir jaatic.

siikaak www.saabclub.lv attieciigajaa topikaa personaazhs ar niku vecais nigrais ir izteicies o zinaatniskaa viedoklja

Izsmeļoši, paldies

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja: 11 norāda uz attalumu starp vidus elektrodu un korpusa/zemes elektrodu.

Vienam te izskatās atkal smadzeņu caureja piemetusies, ja nav ko teikt par konkrētu lietu tad nav ko piesārņot ēteru.

ja? Un ik tad tas 11 ir?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ja nemaldos, tad 1,1 mm

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

chepmens rakstīja: 11 norāda uz attalumu starp vidus elektrodu un korpusa/zemes elektrodu.

Vienam te izskatās atkal smadzeņu caureja piemetusies, ja nav ko teikt par konkrētu lietu tad nav ko piesārņot ēteru.

ja? Un ik tad tas 11 ir?

Īpaši apdāvinātiem -1.1mm

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais, ko teiksu - sie bloki sava butiba ir muzigi, bet vargi. Tada nozime, ka tie NEKAD nenobeidzas bez areja iemesla, lidz ar to pilnigi noteikti nav jega likt lietotu vai jaunu vieta, ja nav skaidrs, kadel ir nobeidzies vecais. Iemesli, pamat ir divi ticamakie - laicigi nenomainitas (vai nepareizas) sveces un mitrums (motora mazgasana automazgatuve ir 90% garantija bloka mainai, ja to tulit pat nenonem un izslauka visu udeni ap svecem).

Sveces patiesam tikai NGK... konkreto modeli. Ciparini atskiras katram motoram - 2.0 vai 2.3 un t vai T. Iemesls nav razotaja atbalsts NGK, bet gan tas, ka sis bloks sveces izmanto ari ka sensorus degmaisijuma blivuma noteiksanai.

Un ieteikumi pirkt jaunu... Var jau bet vai ir jega? Nobraukaju kopuma gana ilgi ar 2 dazadiem 9000 CD un pa visiem gadiem pirmajam viens bloks saka nikoties - biju jau domajis mainit, jo visi ta teica, ka vajag, bet servisa puisi piedavaja vispirms pameginat atrestauret, jo zaudet principa tapat vairs nav ko. Tas ari veiksmigi izdevas un pec tam nobraucu vel 2 gadus bez problemam un pardevu masinu talak.

Sobrid gan esmu pargajis uz dizeli, tadel sarkano bloku problemas varu vienigi pieminet ar smaidu - bija daudz labak, neka visi runaja

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

No sevis tikai vēl varu piebilst - nobraucu 6 gadus, nekādas problēmas ar bloku neradās.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Bija man kādreiz ar Saabs ar lielo T...Sarkainais bloks bija jau pirms manis mainīts pret citu no 95saaba....Nekam nedar.Kādu laiciņu pavilka un tad sākās gļuki-tobiš raustīties,kad pedālis grīdā.Aizbraucu uz (kopš pieredzes labāk nebraukt) Alfa motors un uzlikām testam citu.Raustijās tāpat.Nomainījām slavenās NGK uz jaunām.Pāris mēnešus bēdu nezināju.Un tad atkal sākās raustīšanās.Nomainījām atkal,bet nekā...raustijās tapat.Beigās tomēr nolēmu to bloku nomainīt uz jaunu un viss notikās...Auto aizgāja ka prieks.Tur tas bloks pagājšgad maksāja 140ls.Man paziņa strādā e@s auto un šis stāstija ka tas bloks,kā lielākā daļa šima auto ir jāmaina tikai vienreiz mūžā.Tas arī attiecās uz manu automātisko kārbu kas bija nokalpojusi 250tk kilometru bez apkopes....

P.S. Ceņikos esmu smagi vīlies,bet piedāvātais komforts to sāpi mazina...Tagad pārvietojos ar CLK mersīti nu dien ļoti skumji...Atvainojiet protams merša fani,bet Jums ir elegants piedāvājums iegādāties CLK 200 mersi 2000.gada par nieka 7900 eirām.(Slēptā reklāma) interesentus uzklausīšu.

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

Vēlreiz paldies visiem par atsaucību. Secināju, ka jānomaina sveces, tad jāieliek jauns bloks, jālej normāls benzīns un mans Saabs no skaistas dārza mēbeles atkal kļūs par īstu rūcošu BMW nīdēju.

Ja kas notiks tad paziņošu.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

droshiibas labad es veel padzeestu kompja kljuudas un luugti kaadam labam elektrikjim pachekot elektrolietas.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

history34 rakstīja: ....un mans Saabs no skaistas dārza mēbeles atkal kļūs par īstu rūcošu BMW nīdēju.

kad sapnīts atnāk, actiņas piever,OK ? Kad sapratīsi,ka tavs sūda sābs nav nekāds BMW kodējs, tad zini, esi uz zemes atgriezies.

history34 Reģ.: 26.09.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

history34 rakstīja: ....un mans Saabs no skaistas dārza mēbeles atkal kļūs par īstu rūcošu BMW nīdēju.

kad sapnīts atnāk, actiņas piever,OK ? Kad sapratīsi,ka tavs sūda sābs nav nekāds BMW kodējs, tad zini, esi uz zemes atgriezies.

Tavu viedokli cienu, bet palieku pie sava. Sūds nav ne saabs nedz arī bmw

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

history34 rakstīja:

nuhajs rakstīja:

history34 rakstīja: ....un mans Saabs no skaistas dārza mēbeles atkal kļūs par īstu rūcošu BMW nīdēju.

kad sapnīts atnāk, actiņas piever,OK ? Kad sapratīsi,ka tavs sūda sābs nav nekāds BMW kodējs, tad zini, esi uz zemes atgriezies.

Tavu viedokli cienu, bet palieku pie sava. Sūds nav ne saabs nedz arī bmw

Paliec,es palieku pie sava. Nez kas tevi tirināja obligāti to BMW pieminēt? Laikam jau kaut kāds iekšējais aizvainojums. Ja jau tev ir tik labs un jaudīgs dampis, ko vēl iekšēji cīnies ar sevi un piemini to, kad nu beidzot sataisīsi zem ābeles stāvošos soliņu, nu tad dosies ielās un nīdīsi BMW ??

Nespīd kaut kāds dīvainums no tavas domas? Laikam kāds BMW smagi apvainojis tevi

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti