autovadītājs uzbrūk :)

R99 Reģ.: 09.02.2005
 
joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Čafčikam būs palielas problēmas...diemžēl

Menti jau redz mums formā kā viduslaiku bruņinieki bruņās!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Mazliet palasīju komentārus - lielākā daļa sašutusi, ka tik daudz mašīnas ieradušas.

Un, ja neviens "palīgā" nebūtu atbraucis nu agresīvais būtu izvilcis stroķi un sācis laist no kājām visus, kas formās, visi bļautu, kur tad papildspēki?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Cilvēks formā tomēr ir Valsts varas pārstāvis. Viņa uzdevums ir ne tikai rakstīt protokolus, bet arī aizsargāt sabiedrību no tās slimajiem (viss atkarīgs no atbildības sajūtas, esamības uzdevumu augstumos). Un tam džekiņam cerams iedos pāris diennaktis.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Varu tikai iedomāties kā agresīvais atrāvās kamerā.

Man sencis reiz bija liecinieks kā Jūrmalā pie Akvaparka, kur Rimi divi nariki fenderē autiņu. A tur pat netālu ceļu policisti regulēja satiksmi. Šis aizgāja līdz tiem CP pastastīja kas par lietu. Šie nafig visu regulēšanu pie malas un pēc minūtes visas izejas no stāvlaukuma bija nobloķētas ar CP mašīnām. Kad vajag tad viņiem sanāk ātri mobilizēties.

Centās aizmukt, bet paņēma ciet. Pēc tam čakars ar atpazīšnau, tiesām utt... Kādu 3 vai 5 gadus viņiem tur iedeva.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Cilvēks formā tomēr ir Valsts varas pārstāvis. Viņa uzdevums ir ne tikai rakstīt protokolus, bet arī aizsargāt sabiedrību no tās slimajiem (viss atkarīgs no atbildības sajūtas, esamības uzdevumu augstumos). Un tam džekiņam cerams iedos pāris diennaktis.

О...Мент закукарякал

"Cilvēks formā tomēr ir Valsts varas pārstāvis"...da beidz...kāda cieņa var būt pret šo "varas pārstāvi" kad mūsu dienās pāri tilta margām tiek mesti cilvēki...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Cilvēks formā tomēr ir Valsts varas pārstāvis. Viņa uzdevums ir ne tikai rakstīt protokolus, bet arī aizsargāt sabiedrību no tās slimajiem (viss atkarīgs no atbildības sajūtas, esamības uzdevumu augstumos). Un tam džekiņam cerams iedos pāris diennaktis.

p.s.

Ceru,ka džekiņam būs labs advokāts un viņš jau pēc stundas ar platu smaidu uz sejas sēdēs krodziņā un malkos visīti,ierēcot par "valsts varas pārstāvjiem"

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

kad mūsu dienās pāri tilta margām tiek mesti cilvēki...

nu šis te man gan liekas visnotaļ uzpūsts... padomā pats: dienas laikā, no braucoša auto, pāri margām... tas tak fiziski nav iespējams, aizbrauc un apskaties, cik liels gabals ir no brauktuves līdz tām margām, un cik augstas ir tās margas... savukārt, ja kāds būtu cietušo tur tiešām stiepis un grūdis pāri margām, tad taču vesela kaudze cilvēko to redzētu, dienas laikā Salu tilts nu nav tā tukšākā vieta...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man viens paziņa reiz sakāvās ar CP.

Veči stīdējās , strīdējās ir bijis pārkāpums vai nav un tad CP saka : kas tev piecīti žēl. Tad arī sakāvās

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

kad mūsu dienās pāri tilta margām tiek mesti cilvēki...

nu šis te man gan liekas visnotaļ uzpūsts... padomā pats: dienas laikā, no braucoša auto, pāri margām... tas tak fiziski nav iespējams, aizbrauc un apskaties, cik liels gabals ir no brauktuves līdz tām margām, un cik augstas ir tās margas... savukārt, ja kāds būtu cietušo tur tiešām stiepis un grūdis pāri margām, tad taču vesela kaudze cilvēko to redzētu, dienas laikā Salu tilts nu nav tā tukšākā vieta...

Tu tici pasakām?

Mūsu valstī liecinieki būs kā marionetes un vajadzības gadījumā "dziedās pēc notīm"...tā kā...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

Ceru,ka džekiņam būs labs advokāts un viņš jau pēc stundas ar platu smaidu uz sejas sēdēs krodziņā un malkos visīti,ierēcot par "valsts varas pārstāvjiem"

Tev tak ir teikuši,ka tu esi varens ,ne? Ja ne, tad zini- tu esi ļoti kruts un viena sabiedrības daļa ar tevi ļoti lepojas

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Par to mešanu es arī ilgi domāju - nekādi nevaru iebraukt, kā tas ir iespējams, taču fakts ir uz sejas - cilvēks pāri margām ieplanējis Daugavā.

Ar ko tur īsti viņu veda? Man izsecinājās, ka ar kaut kādu busu ar bīdāmajām durvīm, jo vieglajam nemaz tā braucot durvis neatvērsi arī pie 50 kmh, pie tam vēl jāpietur.

Tālāk abi varianti:

1. ielēca pats - ja pats, tad vajag palielu telpu, lai dabūtu tādu starta ātrumu, tātad auto bez beņķiem.

2. kāds palīdzēja - ja ir beņķi, tad nemaz nav tik daudz vietas, kur to Gulbi saturēt un iešūpināt, pie tam, cilvēks, domājams, ka pretojās. Tātad vai nu atkal variants, ka nav beņķu vai tur Bergmanis par konvojieri strādājis.

Tas tā - atklāts paliek jautājums, kādēļ tik naglim obrazom lekt/mest Daugavā. Versijas:

A. Gulbis tiešām vainīgs, lēca pats. Tātad bija iemesls to darīt - vai nu viņam turpat auto rīkli grieza vai galā kas nelabs gaidīja, vai saprata, ka no viņa taisnību izspiedīs tā vai tā un tad rezultāti būs vēl sliktāki par personīgās dzīvības zaudēšanu.

B. Gulbis vainīgs, pats nelēca. Tātad vai nu brutāla atriebība, vai kāds kādu gribēja apklusināt.

C. Nav vainīgs, lēca pats. Samērā neticami - vienīgais iemesls, ja tevi ved uz nokaušanu vai gribēja pasargāt reālo vainīgo.

D. Nav vainīgs, nelēca. Tātad vai nu brutāla atriebība, daudz nepētot, kam par ko. Vai arī mēģinājums pataisīt par grēkāzi - tā sacīt, beigts, tātad vainīgs.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

joop rakstīja:

Ceru,ka džekiņam būs labs advokāts un viņš jau pēc stundas ar platu smaidu uz sejas sēdēs krodziņā un malkos visīti,ierēcot par "valsts varas pārstāvjiem"

Tev tak ir teikuši,ka tu esi varens ,ne? Ja ne, tad zini- tu esi ļoti kruts un viena sabiedrības daļa ar tevi ļoti lepojas

Katram cilvēkam šajā valstī ir tiesības uz savu viedokli un manējais par "varas pārstāvjiem" ne tuvu nav tas labākais...un droši vien,ka ne jau bez pamata...

Savukārt,atbildot uz Tavu jautājumu- jā,mazvērtības kompleksi mani nekad nav mocījuši un domāju,ka nekad arī nemocīs

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

=> R99 tā bija nakts

=>arba žetons par piecīti

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Velns666 rakstīja: => R99 tā bija nakts

=>arba žetons par piecīti

Nu labi, par nakti es nezināju. Bet vienalga - tas attālums no brauktuves līdz margām un margu augstums ir pārāk lieli, lai būtu iespējams kādu tā vienkārši no mašīnas pa taisno iemest Daugavā. Vismaz man nav skaidrs kā to var izdarīt.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja nesen Dienā publicētā shēma ir pareiza, tad viņš izlēca pa KREISAJĀM durvīm.

Nezinu, kādu āķa grūdienu jātaisa, lai caur kreisās puses durvīm iedabūtu džeku pāri margām Daugavā tilta labajā pusē.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Veel vakar bija infa,ka uz juurmalenes pikja naktii 2.joslaa "meetaajaas" sadauziits autinjsh un raksta autors suudzeejaas par polichu vienaldziibu uz VAIRAAKKAARTEEJIEM zvaniem par shaadu situaaciju..probleema tika atrisinaata tikai tad kad tajaa autinjaa gandriiz ietriecaas policists ar privaato auto,kursh tad arii pats sazvaniija..bet te viens gan jau kaads polichu studentinjsh pazaudeeja zemes pievilkshanaas speeku uz vienu briidi un 5-cas ekipaazas tut kak tut..viela paardomaam..

jastr Reģ.: 04.08.2004
0 0 Atbildēt

lnt tak katru rītu fonā rāda Rīgas tiltus, tai skaitā arī salu... nezinu, laikam no tv torņa... man domt, ka tās ir kaut kādas vebkameras, kas tur onlainā kruķijās, kapēc nevarēja no tā pasākuma video saorganizēt? vienalga, vai tas RD satiksmes regulēšanas centrs, vai kā tur to kantori sauc...

jastr Reģ.: 04.08.2004
0 0 Atbildēt

vēl ienāca prātā, ka kaut kāda tv agrāk savienojās ar to RD centra oparatoru un apsriedās ar jamo , kā tad satisme izskatās, tur rādīja visus tilus pēc kārtas no vairākiem rakursiem, arī juglu utt... salu tiltu vismaz no2 kamerām, domāju, ka 100% jābūt video ar to pasākumu... un visas diskusijas par to jaut. liekas

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

jastr rakstīja: lnt tak katru rītu fonā rāda Rīgas tiltus, tai skaitā arī salu... nezinu, laikam no tv torņa... man domt, ka tās ir kaut kādas vebkameras, kas tur onlainā kruķijās, kapēc nevarēja no tā pasākuma video saorganizēt? vienalga, vai tas RD satiksmes regulēšanas centrs, vai kā tur to kantori sauc...

Labrīt www.skaties.lv/...

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

kad mūsu dienās pāri tilta margām tiek mesti cilvēki...

nu šis te man gan liekas visnotaļ uzpūsts... padomā pats: dienas laikā, no braucoša auto, pāri margām... tas tak fiziski nav iespējams, aizbrauc un apskaties, cik liels gabals ir no brauktuves līdz tām margām, un cik augstas ir tās margas... savukārt, ja kāds būtu cietušo tur tiešām stiepis un grūdis pāri margām, tad taču vesela kaudze cilvēko to redzētu, dienas laikā Salu tilts nu nav tā tukšākā vieta...

Vinju izgruuda ar ceriibu, ka pakljuus zem mashiinas....... daugavaa leca lai glaabtu dziiviibu. Vionju paarveda preteeji konvojeeshanas noteikumiem. Lai attaisiitu taas mashiinas durvis un izlektu bija nepiecieshamas vismaz 5 sekundes. Roku dzelzhus arii par valjiigu ir daudz gruutaak uzlikt nekaa normaali kaa vinjiem jaabuut.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti