FIAT SCUDO vai PEUGEOT vai Citroen

edza1970 Reģ.: 02.11.2006

FIAT SCUDO vai PEUGEOT vai Citroen

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

edza1970 rakstīja: Nu jau Latvijā ir parādījušies jaunie minibusiņi- Jumpy veidīgie. Redzot bildes, izskatās neslikti. Ir jūtami zemāks nekā VW. Sēdvietas ir ērtas, ar atsevišķu muguras balstu. Varētu pat teikt, ka izskatās vairāk pēc vieglā nekā busa. Kā FIATS pats apgalvo jaunie FIAT'i ir bez lielām problēmām. Gribētos zināt kāda lietotāja viedokli. Noderētu info par TA biežumu un aptuvenām izmaksām. Bēbīšus, kuri jaunu auto spēs nopirkt nesaredzami tālā nākotnē, lūgums ar savām gudrībām nebārstīties.

par beebiishiem gudri staastiit vari... bet diilera nr atrast nee

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 1 Atbildēt

Dīlera nr zinu ļoti labi, bet ne katreiz dīlera stāstītais ir patiesība. Cilvēks, kurš ar auto pabrauc kaut vai nedēļu, ir jau ar kādu viedokli.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

arii intereseee shis pats.

Bet redzot jau apruuseejushus lielos citronus... nez nez

varbuut tomeer kaadu gadu, divus vecu t5 vai to pashu vito

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

vito lepra piemetās tik pat žiperīgi

turcijā saliktajiem vāgeniem pakaļlukturi ir sarūsējuši jau nepilna gada laikā...

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

Pretkorozijas garantija - 6 gadi. Nav cinkots. Problēmas ar rūsu garantētas.

Es Peugeot arī pasēdēju, ērta sēdpozīcija, samta salons, viss ok. Bet ja pēc gada sāks aprūsēt, nav tas man vajadzīgs.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Tie visi trīs laikam tiek no viena šķūņa ārā braukti? Un atšķirības laikam nav! Es vēl cerēju,ka fiats tomēr būs maķenīt labāks

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

Ja uz firmu ņemt, kapēc gan ne - pēc garantijas beigām paņem nākamo.

edza1970 Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Hjuks rakstīja: Ja uz firmu ņemt, kapēc gan ne - pēc garantijas beigām paņem nākamo.

Jā bet tikai tā garantija ir 3 gadi vai 100000. Es gadā ap 70tk nobraucu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti