nozagts audi a6 (gt-1241)

sandrislv Reģ.: 11.11.2007
 
Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Neesi gadijumā aizmirsis kur noliki ?

Bet pa tēmu: KASKO bija tam aparātam ?, jo man liekas zagtas mašīnas ļoti reti kad atrodas...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ja nebija CASCO, signalizācija un imobilaizers, tad pats vainīgs. Sen zināms fakts, ka rAUDI zog...

Bet labā ziņa ir tāda, ka neesi vienīgais, kas tā ir ieberzies. Līdzjūtība.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

sandrislv rakstīja:

Auto nesen pirkts

Kur pirkts, no kā pirkts, cik nesen...

pameklē no šī izejas punkta.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

sandrislv rakstīja:

Auto nesen pirkts

Kur pirkts, no kā pirkts, cik nesen...

pameklē no šī izejas punkta.

Droši vien tenisa kortos - Rumbulā...

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

apbrinoju tos, kam nav kasko bet atlaujas pirkt autinus pa 8-10tk eur un vel tureet pie maajas naktiis... un tad ciikst, vai kads nav redzeejis manu nozagto auto?

negribas jau biedet, bet tadi autini parasti aiziet "ar galiem" vai pareizak sakot- "bez"

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

neliela viela pardomaam:

ja ir atruna, ka nesen pirkts, tad es varu pateikt, ka pats daru- pirms konkreta autina parrakstiishanas, es uztaisu paris zvanus:

1. savam apdrosinasanas brokerim, lai jau gatavo papiirus uz kasko, jo marka, nr jau ir zinaami utt

2. servisam, ja vajag kadu sign vai ko citu pretaizdzishanas, lai uztaisiitu to kasko.

paradoks, bet no CSDD es braucu tiesi pie viena no viniem un lidz man nav tas kasko, es pie kaut kadam maximaam vai pie majas pa nakti autinu neatstaaju...

ir nacies redzet pazinas, kam liidzigi ka autoram nepaveicaas un te jasaka- lietderiigi iemaciijos no citu kludam.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: neliela viela pardomaam:

ja ir atruna, ka nesen pirkts, tad es varu pateikt, ka pats daru- pirms konkreta autina parrakstiishanas, es uztaisu paris zvanus:

1. savam apdrosinasanas brokerim, lai jau gatavo papiirus uz kasko, jo marka, nr jau ir zinaami utt

2. servisam, ja vajag kadu sign vai ko citu pretaizdzishanas, lai uztaisiitu to kasko.

paradoks, bet no CSDD es braucu tiesi pie viena no viniem un lidz man nav tas kasko, es pie kaut kadam maximaam vai pie majas pa nakti autinu neatstaaju...

ir nacies redzet pazinas, kam liidzigi ka autoram nepaveicaas un te jasaka- lietderiigi iemaciijos no citu kludam.

Pilnīgi piekrītu, shēma ir līdzīga kā es parasti daru... Man 1999. gadā "pazuda" 2 dienas kā nopirkts Audi100, un kopš tā laika bez sigas un Kasko nevienu lieku metru.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Šitie stāsti tik bieži dzirdēti/lasīti.

Es ar neuzdrošinātos bez kasko un signalizācijas/imobil auto atstāt kaut kur ārā. Ta jau labāk pārnakšņot tajā auto

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Zagļi kaut kā uz VW koncerna automobiļiem ar valsts ID numuru GT... krituši pēdējā laikā.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Man arī līdzīga pieredze kā topika autoram. Kopš tās reizes jauniegādātu auto neesmu ne mirkli atstājis bez imobilaizera, signalizācijas un casco. Pat jaunu auto es biju paspējis apdrošināt pirms ierados autosalonā tam pakaļ.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja nav bijis Kasko, tad pats vien vainīgs.

Pirms tas nav izdarīts, labāk turēt autiņu stāvvietā un nekustināt.

Riska grupas mašīnu neapdrošināt? Nu, tas jau ir stulbums

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti