auto pārdošana

karljix Reģ.: 08.01.2004

sanāca tāda lieta, tirgoju savu autiņu, vienu dienu atnāk e-pasts, it kā džeks no amerikas grib pirkt manu toyotu landcruiser, lai aizsūtot savus datus, atsūtīšot čeku (samaksu par mašīnu), mašīnas cenu, un plus vēl summu, kas būšot jāsamaksā transporta kompānijai.

Vai gadījumā kāds nav ar kautko līdzīgu saskāries, nevaru saprast, tas kautkāds uzmetiens, vai kas??

 
1 2
911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

karljix rakstīja:

Vai gadījumā kāds nav ar kautko līdzīgu saskāries, nevaru saprast, tas kautkāds uzmetiens, vai kas??

Tavā vietā es mazliet viņus pačakarētu ar nelielu saraksti un gaidītu, lai atsūta čeku. Čekā jābūt pietiekošiem rekvizītiem, lai identificētu sūtītāju un viņa banku, kurus nekavējoties nosūtītu (šajā gadījumā US) banku uzraugam. Tie lai arī pačeko, vai pārsūta legal enforcement departamentam, vai arī ieliek kādā US mīļajā sarakstā. Atmaksas diena gan kādreiz pienāks

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Mani arii meegjinaaja saliidzinoshi nesen uzmest. Manam portatiivajam datoram uzradaas pirceejs no Nigeerijas. Tiesa, vinjsh vienkaarshi nagljakaa gribeeja, lai es suutu kompi aaraa, nesagaidiijis kontaa baksus, pamatojoties uz kaut kaadu apshaubaamas kvalitaates emaila messidzhu, kas veestiija, ka baksi tjip mani gaida, tikai jaasuutaa aaraa. Taa arii savu Dell Latitude D820 joprojaam tirgoju .

Pa cik tirgo to Delli un kādi parametri?

P.S.

Neesmu no Nigērijas

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

ne tikai amīši un nigērieši var izsniegt čeku bez seguma

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: Taa arii savu Dell Latitude D820 joprojaam tirgoju .

Pa cik tirgo? Manam D620 it kaa pircējs parādījies, gribās vietā D820`to.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti