Luksofors Krusta bazn. un Ropāžu krustā.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005

Krusta baznīcas un Ropažu ielas krustojumā uzlikts luksofors, kuram jau pasen deg mirgojošais dzeltenais. Vai tiešām lai luksoforu pieslēgtu,nepieciešams vairāk par mēnesi? Šodien atkal avārija, korķis uz pusstundu. Vai tad tiešām neko nevar izdarīt šajā jautājumā? ZB jau. Samērā bieži tur ir avārijas, jo pārredzamība tiem kas brauc no pārbrauktuves puses pa Ropažu ielu pārredzamība ir sūdīga. Luksoforu ta uzlika, bet tolks no tā pagaidām nav.

 
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Pagaidam tam luksoforam ir paris menesu "obkatka".

Japagaida kameer normali iestradasies dzeltenais – ta paleem slegs klat parejas krasas

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Pagaidam tam luksoforam ir paris menesu "obkatka".

Japagaida kameer normali iestradasies dzeltenais – ta paleem slegs klat parejas krasas

Tā izskatās.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

probleemaa tur nav paarredzamiibaa pa ropazhu ielu, bet gan apstaaklii, ka, ja neredzi, tad nebrauc, nevis brauc neredzot.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: probleemaa tur nav paarredzamiibaa pa ropazhu ielu, bet gan apstaaklii, ka, ja neredzi, tad nebrauc, nevis brauc neredzot.

Tur Tev absoluti nav taisniiba! Vinsh ir pec parbuves ir neprognozejams krustojums

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

kad šampēterī lika luksaforus tajos debīlajos krustos, tad arī nepieslēdza mēnesi - kā rezultātā vismaz divas reizes luksafors tika nonests

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Pagaidam tam luksoforam ir paris menesu "obkatka".

Japagaida kameer normali iestradasies dzeltenais – ta paleem slegs klat parejas krasas

Pēc tam Sarkano un zaļo katru atsevišķi testēs pa pāris mēnešiem.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: kad šampēterī lika luksaforus tajos debīlajos krustos, tad arī nepieslēdza mēnesi - kā rezultātā vismaz divas reizes luksafors tika nonests

tur jau veel naaca klaat ekstra, ka galvenie celji tika mainiiti

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Tagag drīzumā arī Ropažu un Džutas ielas krustojumā būs luksafors. Vismaz Brīvībeni varēja normāli apbruakt, bet tagad nekā

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Tagag drīzumā arī Ropažu un Džutas ielas krustojumā būs luksafors. Vismaz Brīvībeni varēja normāli apbruakt, bet tagad nekā

Brivibeni pa ropazeni nesanaak atrak apbraukt

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Fridrihs rakstīja: Tagag drīzumā arī Ropažu un Džutas ielas krustojumā būs luksafors. Vismaz Brīvībeni varēja normāli apbruakt, bet tagad nekā

Brivibeni pa ropazeni nesanaak atrak apbraukt

ja jāgriež pa Lielvārdes, tad sanāk gan ātrāk

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Krusta baznīcas un Ropažu ielas krustojumā uzlikts luksofors, kuram jau pasen deg mirgojošais dzeltenais. Vai tiešām lai luksoforu pieslēgtu,nepieciešams vairāk par mēnesi? Šodien atkal avārija, korķis uz pusstundu. Vai tad tiešām neko nevar izdarīt šajā jautājumā? ZB jau. Samērā bieži tur ir avārijas, jo pārredzamība tiem kas brauc no pārbrauktuves puses pa Ropažu ielu pārredzamība ir sūdīga. Luksoforu ta uzlika, bet tolks no tā pagaidām nav.

Nesapratu: "jo pārredzamība tiem kas brauc no pārbrauktuves puses pa Ropažu ielu pārredzamība ir sūdīga" -kādā ziņā??? Es braucu no pārbrauktuves puses un taisos šķērsot tramvaja sliedes un VIENVIRZIENA ielu, kurai TIKAI VIENA josla iet taisni, skatu neaizsedz ne koki, ne krūmi, ne zāle, ne mājas,- kur tur sūdīga pārredzamība??? Tas, ka ir liela daļa, kas nespēj novērtēt pa Ropažu ielu braucošo ātrumu, ir pazīme, ka tādiem ir jāatņem tiesības un nedrīkst tādiem ļaut rādīties uz ielas un čakarēt satiksmi! Es tiešām gribu redzēt, patiesībā cerēt, vai tas luksofors palielinās krustojuma caurlaidību, ņemot vērā, ka 40% autovadītāju Rīgā kustību uzsāk tikai 5 sekundes pēc zaļā signāla padošanas, no kurienes arī rodas visi mūsu megasastrēgumi!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Krusta baznīcas un Ropažu ielas krustojumā uzlikts luksofors, kuram jau pasen deg mirgojošais dzeltenais. Vai tiešām lai luksoforu pieslēgtu,nepieciešams vairāk par mēnesi? Šodien atkal avārija, korķis uz pusstundu. Vai tad tiešām neko nevar izdarīt šajā jautājumā? ZB jau. Samērā bieži tur ir avārijas, jo pārredzamība tiem kas brauc no pārbrauktuves puses pa Ropažu ielu pārredzamība ir sūdīga. Luksoforu ta uzlika, bet tolks no tā pagaidām nav.

Nesapratu: "jo pārredzamība tiem kas brauc no pārbrauktuves puses pa Ropažu ielu pārredzamība ir sūdīga" -kādā ziņā??? Es braucu no pārbrauktuves puses un taisos šķērsot tramvaja sliedes un VIENVIRZIENA ielu, kurai TIKAI VIENA josla iet taisni, skatu neaizsedz ne koki, ne krūmi, ne zāle, ne mājas,- kur tur sūdīga pārredzamība??? Tas, ka ir liela daļa, kas nespēj novērtēt pa Ropažu ielu braucošo ātrumu, ir pazīme, ka tādiem ir jāatņem tiesības un nedrīkst tādiem ļaut rādīties uz ielas un čakarēt satiksmi! Es tiešām gribu redzēt, patiesībā cerēt, vai tas luksofors palielinās krustojuma caurlaidību, ņemot vērā, ka 40% autovadītāju Rīgā kustību uzsāk tikai 5 sekundes pēc zaļā signāla padošanas, no kurienes arī rodas visi mūsu megasastrēgumi!

Tie kuri no Ropažu ielas griežās pa labi aizsedz taisni braucošos.

Braucot no pārbrauktuves puses Tu vari redzēt tikai

1) ja kādu brīdi nogaidi, lai redzētu vai neparādās kāds autiņš, kurš brauc taisni,

2) ja pabrauc drusku uz priekšu, bet kad var norauties pa purnu no taisni braucošajiem, kā tas bieži notiek.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ir veel tadi kas brauc pa nogriesanas joslu un strauji maina joslu lai aizbrauktu taisni

Un braucot parbrauktuves virziena redzamiba ir 0

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

īstenībā te nostrādā visi faktori - bieži sanāk tur braukt, tāpēc ir novēroti visādi brīnumi.

minimālais ātrums pa ropažu ielu braucošajiem ir 70-80km/h reti kurš brauc zem 70. gadās arī sotaciņu izspiest. un te arī slēpjas problēma - perpendikulāri braucošie nespēj novērtēt braucošā šrotmobīļa ātrumu kā arī sava megarulza celtspēju. nu un galā sanāk krešiņš.

protams arī man gadās braukt pa labo joslu un pēdējā brīdī ieraut kreisajā (taisni). nu un protams nepārredzamība, ja sastājas visādi praida gājiena dalībnieki uz nogriešanos pa labi no ropažu ielas. + stresu piemet tramvaji, kuri tur īstenībā diezgan intensīvi kursē.

es domāju, ka ja pačekotu avārijas, tad 90p tur netālu ir bijis trambulis - vnk kad tu stāvi uz sliedēm tad vienīgā doma tev ir tikt ātrāk prom no turienes, it īpaši ja trambulis pilnā hodā nesas virsū (tas nekas, ka pieturas abos virzienos ir pareizi uztaisītas, resp - pirms krusta)

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja:

minimālais ātrums pa ropažu ielu braucošajiem ir 70-80km/h reti kurš brauc zem 70. gadās arī sotaciņu izspiest.

Nevajag visus ar savu metramēru mērīt. Cik es esmu tur braucis [un pārsvarā tas ir darbadienu vakaros ap 21.00] tad neviens tur tik ātri nelido, visi brauc godīgi uz saviem 50-60.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

Sinn - cik es tur braucu, tad uz 50-60 tauta kustās tikai tad, kad starp mājām ir paslēpušies salātzaļie fēnotāji.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

juuzveris rakstīja:

minimālais ātrums pa ropažu ielu braucošajiem ir 70-80km/h reti kurš brauc zem 70. gadās arī sotaciņu izspiest.

Nevajag visus ar savu metramēru mērīt. Cik es esmu tur braucis [un pārsvarā tas ir darbadienu vakaros ap 21.00] tad neviens tur tik ātri nelido, visi brauc godīgi uz saviem 50-60.

protams vakarā, kad satiksme maza, tad tur lidot nau prāta darbs, bet kad liela satiksme visi vienmērīgi velk ap 70 ka prieks

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Sinn rakstīja:

juuzveris rakstīja:

minimālais ātrums pa ropažu ielu braucošajiem ir 70-80km/h reti kurš brauc zem 70. gadās arī sotaciņu izspiest.

Nevajag visus ar savu metramēru mērīt. Cik es esmu tur braucis [un pārsvarā tas ir darbadienu vakaros ap 21.00] tad neviens tur tik ātri nelido, visi brauc godīgi uz saviem 50-60.

protams vakarā, kad satiksme maza, tad tur lidot nau prāta darbs, bet kad liela satiksme visi vienmērīgi velk ap 70 ka prieks

Sinn - cik es tur braucu, tad uz 50-60 tauta kustās tikai tad, kad starp mājām ir paslēpušies salātzaļie fēnotāji.

----

Taa tachu ir vienvirziena iela un nevar pabridinaat pretimbraucoshie ka prieksha apolicis ar 'feenu' gaida ! Dzivoju tur tieshi blaku sun ta air ljoti populaara vieta polichiem un gandrizi vienmeer ir garanteets k ano turiene svinji aizies ar lbu pikji gana savaas kabataas gan ar pietiekoshu daudzumu izrakstiitajiem protokoliem !

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Fridrihs rakstīja: Tagag drīzumā arī Ropažu un Džutas ielas krustojumā būs luksafors. Vismaz Brīvībeni varēja normāli apbruakt, bet tagad nekā

Brivibeni pa ropazeni nesanaak atrak apbraukt

Sanāk gan. Nesen atkal iemaldījos Brīvībenē (tb nebraucu pa Ropažu ielu kā parasti) un ... 1/2h nosēdēju korķī.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

a vot jaunais krustojums un luksafora signaalu ilgums pie meebelju nama gan ir kaada satiksmes dep. iereednja pilnmeeness naktii pierakstiits spazmatisks murgs. Tagad tur taadi sastreegumi lai tiktu no Krastenes puses uz teiku.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti