Gaisa mērītājs SAABam

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006

Ļ. cien. a. god. saapisti, nepieciešams Jūsu padoms.

Mana māmiņa pārvietojās ar 900o 2l (1996. g laikam)saabu...nu jaa, gaumes jautaajums Kjibeliite taada,ka tas saaps atkal ir noklaajies un shoreiz pie vainas esot kaut kaads freakin gaisa meeriitaajs. Kur vareetu buut kaads shrots,kur sho vaargo kjeedes posmu vareetu ieshrotot?

Iepriekš pateicos!

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

prasi deksteram, viņš zina

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

jā, prasi deksteram, viņš mums ir pats atsaucīgākais, pozitivi noskaņotākais un labvēlīgākais iatuo lasītājs

objektīvākais un izpalīdzīgākais

zinošs, erudīts, inteliģents

bet galvenais - ļoti skaists, iekšēji

prasi, nekautrējies par saab deksters zin visu ja ne visu, tad noteikti daudz vairāk par visiem pārējiem iauto lietotājiem

saab deksteram ir garīgi ļoti tuvs un mīļš, par to viņš ir gatavs runāt stundām.. ja vajag, arī ilgāk....

vari viņam pat aizsūtīt SMS, vēlams - pēc puznakts... viņš jutīsies pagodināts, laimīgs, ka kāds viņam kaut ko prasa par saab - viņa dzīves pēdējo gadu lielāko prieku

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atkal SAAP ...

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: Ļ. cien. a. god. saapisti, nepieciešams Jūsu padoms.

Mana māmiņa pārvietojās ar 900o 2l (1996. g laikam)saabu...nu jaa, gaumes jautaajums Kjibeliite taada,ka tas saaps atkal ir noklaajies un shoreiz pie vainas esot kaut kaads freakin gaisa meeriitaajs. Kur vareetu buut kaads shrots,kur sho vaargo kjeedes posmu vareetu ieshrotot?

Iepriekš pateicos!

Ir tāds ss.lv, reklama.lv, kur daudz ko var atrast, ar vienu piebildi- ja meklē

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Pamēģini te www.saabclub.lv/...

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja:

KukUUputnis rakstīja: Ļ. cien. a. god. saapisti, nepieciešams Jūsu padoms.

Mana māmiņa pārvietojās ar 900o 2l (1996. g laikam)saabu...nu jaa, gaumes jautaajums Kjibeliite taada,ka tas saaps atkal ir noklaajies un shoreiz pie vainas esot kaut kaads freakin gaisa meeriitaajs. Kur vareetu buut kaads shrots,kur sho vaargo kjeedes posmu vareetu ieshrotot?

Iepriekš pateicos!

Ir tāds ss.lv, reklama.lv, kur daudz ko var atrast, ar vienu piebildi- ja meklē

Nu johaidii, gudriniek, tev shkjiet,ka ar shiim 2aam lapaam atklaaji man klondaiku par kuru man nav ne jausmas un kur viss ir???

Taadeelj jau forumi ir domaati,lai aatraak un eertaak uzzinaatu nepiecieshamo info. Ja kaads jautaa jautaajumu par lietu par kuru es zinu konkreetaak vai labaak, es labpraat paliidzu un padalos ar to info,kas man ir...gabals liidz shim nav nokritis. Kaut gan jaa, var jau visus suutiit uz ss.lv.

Paldies krishus!

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
1 0 Atbildēt

No ideas???

saab.lv forums tehniski ir pamurgains...nekas iisti nedarbojas taa kaa vajadzeetu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja: No ideas???

nekas iisti nedarbojas taa kaa vajadzeetu

tā jau tas pie sābiem mēdz būt ...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

diemžēl par 96 gada sābiem deksters neLocekļa nezina

viņa sābmīlestība ir apstājusies sedesmito gadu vidū

par šitik veciem sābiem pareizie ļautiņi ar ko kontaktēt būtu Sviestcs un Arnijs

abi būs sastopami nākošajā sestdienā no rīta Cesu rajona Nītaures pagasta benzīntankā....

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

KukUUputnis rakstīja: No ideas???

nekas iisti nedarbojas taa kaa vajadzeetu

tā jau tas pie sābiem mēdz būt ...

Tja, palasiiju saab forumu un shkjiet,ka tas auto tieshaam domaats cilveekiem, kuriem tiktieshaam patiik probleemas. Teikshu drosmiigaak-saab iipashnieki ir kaa kjiinieshu pionieri-pashi rada probleemas,lai peec tam taas risinaatu

Maates saaba "check engine" lampa degusi n-taas reizes un gandriiz katru reizi cita iemesla deelj. Shad tad pazudusi pati no sevis. Taada braucosha paarsteigumu vaaceliite, kura meedz radiit vairaakus ljoti daargus paarsteigumus.

Labs citaats: "Ne jau vienmer bus ta ka CHECK ENGINE iedegsies kad bus kaut ofigenna problema ,braucu ari ar iedegto check engine lampinju ,piesledzot pie datora nekas nav atrast,dari secinajumu."

Vai arii : "es taadiem gadijumies laiciigi iepirku mazauto. lai var iekrāt naudiņu un savest kārtībā saabu "

Daargs hobijs taa teikt.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Šāda auto gaisa mērītāji mētājas daudzos šrotos, vispopulārākie ir Ķeguma ielā 29807106, Maskavas ielā 7703303, arī Jelgavā 29267876. ss.lv un reklama.lv ir pilns ar citiem Rīgas un neRīgas šrotiem, kur šo detāli var atrast, tikai vēlams to uzreiz uzlikt, lai neiznāk pārsteigums, ka arī jaunais-vecais nestrādā

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

KukUUputnis rakstīja:

anonimikis rakstīja:

KukUUputnis rakstīja: No ideas???

nekas iisti nedarbojas taa kaa vajadzeetu

tā jau tas pie sābiem mēdz būt ...

Tja, palasiiju saab forumu un shkjiet,ka tas auto tieshaam domaats cilveekiem, kuriem tiktieshaam patiik probleemas. Teikshu drosmiigaak-saab iipashnieki ir kaa kjiinieshu pionieri-pashi rada probleemas,lai peec tam taas risinaatu

Maates saaba "check engine" lampa degusi n-taas reizes un gandriiz katru reizi cita iemesla deelj. Shad tad pazudusi pati no sevis. Taada braucosha paarsteigumu vaaceliite, kura meedz radiit vairaakus ljoti daargus paarsteigumus.

Labs citaats: "Ne jau vienmer bus ta ka CHECK ENGINE iedegsies kad bus kaut ofigenna problema ,braucu ari ar iedegto check engine lampinju ,piesledzot pie datora nekas nav atrast,dari secinajumu."

Vai arii : "es taadiem gadijumies laiciigi iepirku mazauto. lai var iekrāt naudiņu un savest kārtībā saabu "

Daargs hobijs taa teikt.

neesi aabols, kas kriit turpat pie aabeles stumbra, nepeerc saab!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

KukUUputnis rakstīja:

anonimikis rakstīja:

KukUUputnis rakstīja: No ideas???

nekas iisti nedarbojas taa kaa vajadzeetu

tā jau tas pie sābiem mēdz būt ...

Tja, palasiiju saab forumu un shkjiet,ka tas auto tieshaam domaats cilveekiem, kuriem tiktieshaam patiik probleemas. Teikshu drosmiigaak-saab iipashnieki ir kaa kjiinieshu pionieri-pashi rada probleemas,lai peec tam taas risinaatu

Maates saaba "check engine" lampa degusi n-taas reizes un gandriiz katru reizi cita iemesla deelj. Shad tad pazudusi pati no sevis. Taada braucosha paarsteigumu vaaceliite, kura meedz radiit vairaakus ljoti daargus paarsteigumus.

Labs citaats: "Ne jau vienmer bus ta ka CHECK ENGINE iedegsies kad bus kaut ofigenna problema ,braucu ari ar iedegto check engine lampinju ,piesledzot pie datora nekas nav atrast,dari secinajumu."

Vai arii : "es taadiem gadijumies laiciigi iepirku mazauto. lai var iekrāt naudiņu un savest kārtībā saabu "

Daargs hobijs taa teikt.

neesi aabols, kas kriit turpat pie aabeles stumbra, nepeerc saab!

nepajasņičai bize

cilvēks tak rakstīja, ka sābs ir viņa mīļajai mammai.....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

manuprāt pēc Yukki komentāra šo topiku var slēgt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja nevar atļauties uzturēt SAABu, tad nevajag to pirkt.

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
0 0 Atbildēt

Paldies Yukki! Idevaas atrast to fignju.

Saab diez vai pirkshu...man auto tomeer ir paarvietoshanaas liidzeklis un es tiem iipashi nepiekjeros. Lielaakaa dalja saab iipashnieku tomeer savus braucamos miil un taa...dod vaardus.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja nevar atļauties uzturēt SAABu, tad nevajag to pirkt.

vel viens umņiks..... neesmu sastapis nevienu saab pārdevēju, kas pircējam teiktu - "rēķinies ar to, ka gada laikā remontos būs jāieliek vismaz divas štukas! un tas ja paveiksies un nebūs jāmaina ķēde!"

tā vietā visi saka "es jau esmu visu pārlasījis un tev kādu laiku būs tikai jābrauc..." un neviens neprecizē to "kāda laika" ilgumu....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

.... kamēr tiks līdz servisam

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

Nortel rakstīja: Ja nevar atļauties uzturēt SAABu, tad nevajag to pirkt.

vel viens umņiks..... neesmu sastapis nevienu saab pārdevēju, kas pircējam teiktu - "rēķinies ar to, ka gada laikā remontos būs jāieliek vismaz divas štukas! un tas ja paveiksies un nebūs jāmaina ķēde!"

tā vietā visi saka "es jau esmu visu pārlasījis un tev kādu laiku būs tikai jābrauc..." un neviens neprecizē to "kāda laika" ilgumu....

nez cik Audi paardeveejus esi sastapis, kas peltu savu paardodamo paarvietoshanaas liidzekli?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

siamriP rakstīja:

Nortel rakstīja: Ja nevar atļauties uzturēt SAABu, tad nevajag to pirkt.

vel viens umņiks..... neesmu sastapis nevienu saab pārdevēju, kas pircējam teiktu - "rēķinies ar to, ka gada laikā remontos būs jāieliek vismaz divas štukas! un tas ja paveiksies un nebūs jāmaina ķēde!"

tā vietā visi saka "es jau esmu visu pārlasījis un tev kādu laiku būs tikai jābrauc..." un neviens neprecizē to "kāda laika" ilgumu....

nez cik Audi paardeveejus esi sastapis, kas peltu savu paardodamo paarvietoshanaas liidzekli?

nekā personīga, bet

1) man personīgā pieredze liecina par to, ka pārdot audī ir grūtāk kā renaultu.... Sviestcs šajos 3 gados, ko viņu paz

2) lai cik traki arī nebūtu, par audī gaudulīgu topiku no sērijas "iedegās čekendžins, ko darīt" vai "nosprāga droseles mehānisms" objektīvi tomēr ir mazāk....

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

1) man personīgā pieredze liecina par to, ka pārdot audī ir grūtāk kā renaultu.... Sviestcs šajos 3 gados, ko viņu pazīstu ir pārdevis tikai divus sābus....

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm... Pasakiet, kuram auto, kas vecāks par 10 gadiem nav problēmu...???

Saab vnk ir retāks par Audi A6, BMW 5, MB E - tādēļ arī rezerves daļas dārgākas... un par to, ka vairāk lūzt kaut kas - muļķības...

Vnk kad salūzt kaut kas Saabam, tad tas ir notikums... Bet kad Audi A6, BMW 5, MB E reizi gadā ir jāpārjauc vai visa balstiekārta - tas ir tā normāli, nekas sevišķs

P.S. Nav ne mazākā nodoma kādu Audi A6, BMW 5, MB E īpašnieku vai fanu ar šo aizvainot...

Un vispār - lietotas mašīnas reāli sūkā... tā ir loterija - būs bijis tas pirmais īpašnieks kārtīgi uzturējis vai ne...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti