Saab problēma

F323F Reģ.: 27.01.2004

Ir problēma SAAB 9-3 2003.g. (jaunais) ar logu tīrītāja motoriņu (gļuko) un ventilācijas (nav klimats) motoriņu - nestrādā vispār.

Kur ir saab meistari, kas darbojas ap saab un piedāvā rezerves daļas?

Par Viking motors neko negribu dzirdēt, jo tur tās problēmas arī sākās..

Tad nu lūdzu padalās informācijā visu zinošie sābisti, kur Jūs remontējiet savus saab, ja ir saabu kaites

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

saab un problemas, tas ir normaali. nevajadzeeja pirkt saabu. ietaupitos 4tk eiro noliksi remontos, vajadzeja izveleties 2 gadus vecaaku BMW

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: saab un problemas, tas ir normaali. nevajadzeeja pirkt saabu. ietaupitos 4tk eiro noliksi remontos, vajadzeja izveleties 2 gadus vecaaku BMW

nav pamats panikai, tas ir tikai pagaidu auto, vienīgi nedaudz kājas salst, jo nepūš siltumu..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja: Ir problēma SAAB 9-3 2003.g. (jaunais) ar logu tīrītāja motoriņu (gļuko) un ventilācijas (nav klimats) motoriņu - nestrādā vispār.

Kur ir saab meistari, kas darbojas ap saab un piedāvā rezerves daļas?

Par Viking motors neko negribu dzirdēt, jo tur tās problēmas arī sākās..

Tad nu lūdzu padalās informācijā visu zinošie sābisti, kur Jūs remontējiet savus saab, ja ir saabu kaites

Logu tīrītāja motoriņš jauns ap 120 Ls, lietotu likt nav jēgas. Pečkas ventilators der no opel vectra. Šrotos ir.

Viking motors - normāls kantoris. Laba un ātra apkalpošana, viss ir uz vietas. Par servisu nevaru neko teikt, jo nav vēl nekas bijis ko remontēt.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ir lietas, kas pie vikinga ir lētāk, nekā "parastajos" veikalos. Pašas lētākās detaļas ir vairumtirdzniecības bāzē.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

saap s pats par sevi ir probleema. ir vnk lietas,kas nemainaas.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

F323F rakstīja: Ir problēma SAAB 9-3 2003.g. (jaunais) ar logu tīrītāja motoriņu (gļuko) un ventilācijas (nav klimats) motoriņu - nestrādā vispār.

Kur ir saab meistari, kas darbojas ap saab un piedāvā rezerves daļas?

Par Viking motors neko negribu dzirdēt, jo tur tās problēmas arī sākās..

Tad nu lūdzu padalās informācijā visu zinošie sābisti, kur Jūs remontējiet savus saab, ja ir saabu kaites

Logu tīrītāja motoriņš jauns ap 120 Ls, lietotu likt nav jēgas. Pečkas ventilators der no opel vectra. Šrotos ir.

Viking motors - normāls kantoris. Laba un ātra apkalpošana, viss ir uz vietas. Par servisu nevaru neko teikt, jo nav vēl nekas bijis ko remontēt.

Tas logu tīrītāju pribambass saucas par logu tīrītāja gala slēdzis, ūn problēma irzskatās šādi.

Kad ogu tīrītāja slēdzi nospiež uz leju (vienreizēja loga tīrīšana), tad logu tīrītājs neuztaisa vienu pilnu vēzienu, bet pakustas tikai pa tādu gabalu uz cik ilgu laiku ir nospiests tas slēdzis, tas ir, ka ja nospied uz sekundi to slēdzi uz leju, tad slotas apstājas kaut kur logam pa vidu.. kaut kā tā..

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

problēma ir, ka uzdevi jautajumu iauto. Pajautā to pašu SAAB kluba majas lapa un tur Tev atbildēs gan par temu, gan arī bez uzbraucieniem

janhoff Reģ.: 28.06.2007
0 0 Atbildēt

vikingos tochna, no nekaa uztaisiis probleemu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Kad ogu tīrītāja slēdzi

kam rieksti, kam ogas, bet nu jautri lasītājiem

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja: Ir problēma SAAB 9-3 2003.g. (jaunais) ar logu tīrītāja motoriņu (gļuko) un ventilācijas (nav klimats) motoriņu - nestrādā vispār.

Kur ir saab meistari, kas darbojas ap saab un piedāvā rezerves daļas?

Par Viking motors neko negribu dzirdēt, jo tur tās problēmas arī sākās..

Tad nu lūdzu padalās informācijā visu zinošie sābisti, kur Jūs remontējiet savus saab, ja ir saabu kaites

Ja jau Vikingos sākās, tad vajag būt uzstājīgam un likt lai meistari pabeidz sabeigto, ja tas notika tikai braucot garām Vikingiem, tad tos lieki vainot. Kādreiz šo to uzņēmās izjaukt un salabot ar b/u daļām Alfa motors un Saab centrs Maskavas ielā. Galu galā pieļauju, ka šīs detaļas var atrast arī šrotos un likt kādam vai pašam nomainīt

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:.... Galu galā pieļauju, ka šīs detaļas var atrast arī šrotos un likt kādam ... nomainīt

pajemt melno pātadziņu, sarkano, mutē liekamo bumbiņu, un nak uz Mārupes purviem, lai tas maita strādā!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Esmu gatavs iepazīstināt jūs ar gala rezultātu iepriekš minētajai problēmai, un pieredzi ar konkrētu kantori, iespējams, ka kādam kādreiz tas varētu noderēt..

Tad nu sākās visa šī jezga ar Vikinga apmeklējumu, jo vantilators nepūš gaisu.. vikingā meistari bija pavadījuši stundu sava laika un konstatēja sekojošo, kontakts pie motoriņa apsūbējis un ir veikti tīrīšanas darbi + tam visam klāt piezīme no servisa vadītāja - "Ja motoriņš pārstāj darboties vēlreiz, tad jāmaina kontakti un motoriņš!"

Iekāpju mašīnā, iedarbinu dzinēju, ieslēdzu ventilatoru - pūš, esmu priecīgs jau gandrīz 4 sekundes, kad motoriņš vairs nepūš.. WTF es prasu? Servisa pieņēmējs skaidro, ka tur ir viss pagalam un ir jāmaina motoriņš un kontakti, detaļa pat jau ir pasūtīta un būs nedēļas laikā. Plus visam tam pa virsu ir tā, ka pēkšņi pēc servisa apmeklējuma (tika arī kompis pārprogrammēts, jo mani neapmierināja tas, ka kvēlsveces no rīta iedegas un silst, bat vēlāk, kad auto ir nostāvējis ~9h kvēlsveces neiedegas un motors ir jāgriež ~15sek, kamēr pielec) nestrādā logu tīrītāja mehānisms, servisa meistars (kurš remontēja ventilatoru) uz reiz bija klāt un zināja jau stāstīt, ka pie vainas ir stiklu tīrītāja gala slēdzis.. (jautājums man palika neatbildēts – kāpēc tas ir noticis tieši servisa apmeklējuma laikā..??? uz ko gan servisa vadītājs man smīkņēdams mēģināja atbildēt, ka auto neesot jauns -2003.g. un noskrējiens jau ir gandrīz 100 000km, pirms tam es biju domājis ka viņam par sābiem būtu jākrīt, ka tie ir super izturīgākie auto uz pasaules). Protams nebija tikai tā, ka viss bija izdarīts slikti – numura apgaismojuma lampiņa tikai nomainīta godam un pat spīdēja. 

Bet nu tomēr nebiju apmierināts ar Vikingu darbu un atstāju auto viņiem, jo nauda bija samaksāta, bet neviena no problēmām (izņemot nr.apgaismojuma lampiņas nomaiņa) nebija novērsta! Nebiju arī mierā ar to, ka vienīgās remonta iespējas ir visa nomaiņa, nevis problēmas izskatīšana pēc būtības un piedāvājumā bija – ventilatora maiņa ~125LVL + logu tīrītāju gala slēdža maiņa ~100LVL, tāpēc pēc konsultācijām un citu pieredzes apmaiņas biju nonācis pie domas, ka vainīgas ir oglītes motoriņā (saab standarta problēma). Tad nu auto es savācu un brīvajā laikā pajaucu auto, manas domas, ka pie vainas ir oglītes neapstiprinājās – pie vainas bija atvienojies masas vadiņš ventilatora motoriņam, bet nevis tajā galā, kas pieiet motoriņam, bet otrā galā, kas artodas ~20cm attālumā no motoriņa.. un to konstatē čalis, kas nekad nav jaucis mašīnu un ikdienā sēž pie kompja..

Tad nu lūk kāda man ir pirmā pieredze ar Vikingu.., bet nekas vēl nav beidzies, jo kādam par to nāksies atbildēt tur, vismaz ar atdotu naudu par neizdarītu darbu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

TO naudu jau tie "montieri" pa jaungadu ir nokoduši.... tagad tev jāgaida līdz vikingmotoristi piečakarēs kārtējo "klientu"... un ja tajā brīdī tev paveiksies, varbūt kādu daļu naudas atpakaļ dabūsi

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu redz-

vikings piedaavaa jaunu auto remonta pakalpojumu-

Tu maksaa tu pats arii skruuvee

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

SAABam remontā cena ir akūnās, ja salīdzina kaut vai ar to pašu VW. Man SAABam priekšā ritošās daļas balsts, kas nāk kā garš stienis un izpilda arī plaukta funkcijas jauns maksā 114Ls. Un šrotos neatradu. Nācās pārštancet (atjaunot) veco uzpresējot jaunua balstšarnīru pa 25Ls.

Ziemu nobraukšu un kratīšos vaļā no problēmas un braukšu ar VW pa kapeikām

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: SAABam remontā cena ir akūnās, ja salīdzina kaut vai ar to pašu VW. Man SAABam priekšā ritošās daļas balsts, kas nāk kā garš stienis un izpilda arī plaukta funkcijas jauns maksā 114Ls. Un šrotos neatradu. Nācās pārštancet (atjaunot) veco uzpresējot jaunua balstšarnīru pa 25Ls.

Ziemu nobraukšu un kratīšos vaļā no problēmas un braukšu ar VW pa kapeikām

Kura gada VW tad tev ir par tām kapeikām? VW un SAAB ir salīdzināma līmeņa mašīnas tikai šajā gadsimtā. Un cik man zināms remonta izmaksas Pasātam nav neko zemākas. Nopirkām reizē ar kolēģi aptuveni viena vecuma Pasātu un SAABu par apmēram vienādu cenu. Nedaudz vairāk kā gada laikā viņam mašīnas apkope un remonti ir izmaksājuši 2x vairāk pie mazāka nobraukuma...

secretguy10 Reģ.: 02.01.2008
1 0 Atbildēt

man ir jautajums saistiibaa par saab95 2,3l motoram degvielas padeves suuknis. Cik taads prieks maksaa???

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

secretguy10 rakstīja: man ir jautajums saistiibaa par saab95 2,3l motoram degvielas padeves suuknis. Cik taads prieks maksaa???

Pirms 2 gadiem E&S maksāja 120Ls... jauns... nepirku,bet tiku interesējies.

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Lūk kur jums lēts auto:

www.autonet.lv/...

Pat ar pilnu bāku izmaksās lētāk kā ikdienišķs (hronisks) SAAB`a remonts. Un ja kājām vēsi, tas tikai dēļ cauruma grīdā, nevis nestrādājošas pečkas

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

hmz n i na... tu vispār sāki ar dīzeļSAAB, dabiski ka sevisā attieksme pret SAAB dīzelistu ir nekāda

P.s. un uz Vikingu vairs nav vērts braukt, tagad ir tikai Maskavas iela palikusi +/- sakarīga.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

GirtzB rakstīja: hmz n i na... tu vispār sāki ar dīzeļSAAB, dabiski ka sevisā attieksme pret SAAB dīzelistu ir nekāda

P.s. un uz Vikingu vairs nav vērts braukt, tagad ir tikai Maskavas iela palikusi +/- sakarīga.

Nesāku. Esmu Maskavas ielas klients jau daudzus gadus. Pirms tam bija divi 9000CD (2.0T un 2.3T) un arī tagad sievai ir 9-3 (2.0T). Ta kā dīzelis ir mazākumā, bet Maskavas ielā par viņu neviens neko sliktu nesaka Vikings... Reizēm vajag - kad nepieciešams pieslēgties pilnajam kompim.

secretguy10 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

kaads nezin maskavas ielas saab servisa telefonu, es te censhos sazvaniit kas ir uzraadiits i-netaa ZL lapaas bet neviens neatbild. Un varbuut zinaat cik maksaa diagnostika - piesledzot pie kopja???

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Nortel rakstīja:

F323F rakstīja: Ir problēma SAAB 9-3 2003.g. (jaunais) ar logu tīrītāja motoriņu (gļuko) un ventilācijas (nav klimats) motoriņu - nestrādā vispār.

Kur ir saab meistari, kas darbojas ap saab un piedāvā rezerves daļas?

Par Viking motors neko negribu dzirdēt, jo tur tās problēmas arī sākās..

Tad nu lūdzu padalās informācijā visu zinošie sābisti, kur Jūs remontējiet savus saab, ja ir saabu kaites

Logu tīrītāja motoriņš jauns ap 120 Ls, lietotu likt nav jēgas. Pečkas ventilators der no opel vectra. Šrotos ir.

Viking motors - normāls kantoris. Laba un ātra apkalpošana, viss ir uz vietas. Par servisu nevaru neko teikt, jo nav vēl nekas bijis ko remontēt.

Tas logu tīrītāju pribambass saucas par logu tīrītāja gala slēdzis, ūn problēma irzskatās šādi.

Kad ogu tīrītāja slēdzi nospiež uz leju (vienreizēja loga tīrīšana), tad logu tīrītājs neuztaisa vienu pilnu vēzienu, bet pakustas tikai pa tādu gabalu uz cik ilgu laiku ir nospiests tas slēdzis, tas ir, ka ja nospied uz sekundi to slēdzi uz leju, tad slotas apstājas kaut kur logam pa vidu.. kaut kā tā..

par logu tiiriitaaju:

sitaada pati probleema bija ar raudi - vainiigs relejs drosinaataaju kastee - nomaini vai atjauc un iztiiri releja kontaktus

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā jau ir ar tām elektro lietām, vai nu viņas iet, vai neiet vispār, nevar būt tā, ka kaut kas gļuko, ja kaut kas gļuko, tad vaina ir kādā no posmiem, nevis visā lietā.

Stiklu tīrītājs pa laikam strādā un pa laikam nestrādā, pieļauju, ka aizaudzis vai mitrums vainīgs, bet tai lietai pieķeršos, kad būs brīvāks laiks, bet ne jau ņemšu par ~100LVL no Vikinga jaunu + vēl par jaunu releju..

kurmic Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Jurmalaa Sloka ir neliels bet labs serviss" Markuss auto "kur ir pilna SAAB diagnostika ari jaunajiem SAAB modeljiem un peckas motorinju tur toka sataisis tiri oki

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti