Pērku Saab 9000

ivarinators Reģ.: 21.12.2007

Mekēju SAAB 9000 koptu, labā tehniskā un vizuālā stāvoklī, ar ādas salonu.

Kam ir, dodiet ziņu.

I.

 
1 2
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Labs saabs, bilde vispār supppppppper

www.izsoles.lv/...

Galvenais, ka kadreiz piederējis ERGO direktora sievai

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Un tu protams esi VIENS no tiem naivajiem,kas nopirks "zelta" 9000-šo par 4000 vai 5000 eur?

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Un tu protams esi VIENS no tiem naivajiem,kas nopirks "zelta" 9000-šo par 4000 vai 5000 eur?

Nu tas kā paveiksies. Pirms gada mans kolēģis notirgoja savu Saabu, kurš bija ideālā tehniskā kārtībā (pie tam tirgoja labu laiku, nevienam nevajadzēja, tai skaitā man), tadēļ ceru, ka palaimēsies, ir taču Ziemassvētki

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Tik tālu jābrauc pakaļ:

www.blocket.se/...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Šo jau labu laiku \"novēroju\"

www.blocket.se/...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

ivarinators rakstīja:

farruhs rakstīja: Un tu protams esi VIENS no tiem naivajiem,kas nopirks "zelta" 9000-šo par 4000 vai 5000 eur?

Nu tas kā paveiksies. Pirms gada mans kolēģis notirgoja savu Saabu, kurš bija ideālā tehniskā kārtībā (pie tam tirgoja labu laiku, nevienam nevajadzēja, tai skaitā man), tadēļ ceru, ka palaimēsies, ir taču Ziemassvētki

Nu tu gan esi naivs... nekas nav ideāls... pat jaunam mersim veikalā var atrast,kur piesieties...

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Pats pirms apmēram gada meklēju SAAB 9000 CSE. Nosacījumi bija: ar turbīnu un klimu (tādu ir no kopskaita ap 1/3), un ka auto ir Latvijā ne ilgāk par 2 gadiem, uz automātiem ar mazāku interesi skatījos. Tavā gadījumā tās prasības mazākas, meklēšana varētu būt vieglāka. Gribēju iekļauties kaut kādos 2500-3000 EUR, līdz ar to rušināju lēto un vidējo galu no sarakstiem. Jāsaka, ka mēnešus 2 ķemmēju visus iespējamos portālus, braucu skatīties, zvanījos, tieši šādā kombinācijā atradu pāris mašīnas, un neko prātīgu neatradu, negribējās arī nopirkt sajātu un mocīties pa servisiem (ir pieredze ar japāņu auto), pārsvarā piedāvājumā: parūsējoši, ar uzkrātu veselu bagāžu sīku defektu, ar lieliem nobraukumiem - pat 400 tkst. priekš turbo mašīnas tas ir daudz, kā arī ilgi dzīti pa Latviju - pat bija viens kas dievojās, ka mašīna ir gadu iekš LV, numurs jaunais, bet csdd sms parādīja, ka dzelzis te ir no 97 gada un pa LV vien nodzīti 170 tkst. Tika pieslēgts arī tēva kolēģis Zviedrijā, kurš apzvanīja apmēram 15 sludekļus no blocket.se, un arī tur brīnumi - lieli nobraukumi (virs 300tkst.), puvekļi, un vesela kaudze ar "lielajiem" defektiem. Ar blocket.se uzmanīgi - ziemeļu daļā uz duru labāk nepirkt mašīnas, tur viņi tāpat kā pie mums kaisa sāli uz ceļiem, līdz ar to daudz puvekļu, bet bildītes portālā jau var salikt kādas grib. Vēl tāda lieta, ka skandināvi šitos jaunus defaultā lielāko daļu izmantojuši kā darba mašīnas, līdz ar to vēlreiz - noskrējieni. Tomēr var izmantot nianses - bija teiksim viens labs eksemplārs ar nočakarētu manuālo kārbu. Nu neremontēs viņi tur viņu vairs, cena bija pievilcīga - 17000 Skr (apm 1700 EUR), domāju, ka varēja kaulēties + atvest, reģistrācija, un kārbas maiņa. Bet beigās apnika mocīties un pus gadu arī negribēju sēdēt bez riteņiem - paņēmu MB QP. Nav jau to esktru kā saabam, un nav skrējējs, bet toties pārliecinājos, ļoti izturīgs un uzticams un ērts dzelzis par spīti palielajam patēriņam.

kapiitis Reģ.: 15.01.2008
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

ivarinators rakstīja:

farruhs rakstīja:

Baisulis rakstīja:

ivarinators rakstīja:

Nobraukumu ar vajadzīgo precizitāti var pateikt pēc dažu detaļu nodiluma

Panaivi domā

Viņš nobraukumu nosaka pēc detaljas (STŪRES RATS) nodiluma...

Un tu esi viens no tiem, kuri stūres ratu, pedāļu uzlikas un ātrumkloķa ādu sauc par detaļām

Kljūdies... es esmu divi...

kapiitis Reģ.: 15.01.2008
0 0 Atbildēt

varu piedāvāt SAAB 9000CSE-2l motors-noskrējiens 208tk-ned atpakaļ no Vācijas-jaunas riepas-maģis mp3 ar pulti-autiņš ideāls bez rūsas un citiem viz defektiem. vari jau meklēt lētāk bet tie būs ar defektiem vai nojāti pa LV ceļiem. cena ideāla 2100EUR-ir interese atbrauc un pārliecinies!!!!!!!! ja kas neticu ka iespējams atrast mašīnu ar mazāku noskrējienu ja vien pulkstenis nav tīts atpakaļ!

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

kapiitis rakstīja: varu piedāvāt SAAB 9000CSE-2l motors-noskrējiens 208tk-ned atpakaļ no Vācijas-jaunas riepas-maģis mp3 ar pulti-autiņš ideāls bez rūsas un citiem viz defektiem. vari jau meklēt lētāk bet tie būs ar defektiem vai nojāti pa LV ceļiem. cena ideāla 2100EUR-ir interese atbrauc un pārliecinies!!!!!!!! ja kas neticu ka iespējams atrast mašīnu ar mazāku noskrējienu ja vien pulkstenis nav tīts atpakaļ!

Kurš gads, kāds aprīkojums, krāsa?

Un kādas koordinātes, mails, telefons?

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Man ari intereseetu sho apskatiitties !

Mr_AERO Reģ.: 29.05.2003
0 0 Atbildēt

a cik jus butu gatavi dot par pilnigu 9000 odzinu, aero, amerikanu variants(!),96 gads, 160k nobraukums (Latvijaa 5 gadi, nobraukti tikai 30k), aero kresli, manuala karba, protams visas ekstras, kopts un milets . Nacis no Sveices, ir servisa gramatina, Latvija labots tikai kalngale. Parlasita visa piekare, filtri..., pagasgad tika nomainita kede, jauna originala izplude, decembri ieliku koni sport regulejamos amisus. Turets tikai garazaa. Ielikta ari kartiga audiosistema (~600ls). Vienigais defektins ir bagaznieka vaka relflektors, biski ieplaisajis un bez logo.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Mr_AERO rakstīja: Latvijaa 5 gadi, nobraukti tikai 30k

Tu ar viņu vēl kur citur, kā uz Kalngali un apskates staciju arī esi braucis? 6 tūkstoši gadā - tas ir tik, lai katru sestdienu aizbrauktu līdz Siguldai un svētdien atpakaļ.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Mr_AERO rakstīja: a cik jus butu gatavi dot par pilnigu 9000 odzinu, aero, amerikanu variants(!),96 gads, 160k nobraukums (Latvijaa 5 gadi, nobraukti tikai 30k), aero kresli, manuala karba, protams visas ekstras, kopts un milets . Nacis no Sveices, ir servisa gramatina, Latvija labots tikai kalngale. Parlasita visa piekare, filtri..., pagasgad tika nomainita kede, jauna originala izplude, decembri ieliku koni sport regulejamos amisus. Turets tikai garazaa. Ielikta ari kartiga audiosistema (~600ls). Vienigais defektins ir bagaznieka vaka relflektors, biski ieplaisajis un bez logo.

motors 2,3?

buutu jaiizbrauc ar Tavu odzinju, lai par cenu runaatu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Mr_AERO rakstīja: a cik jus butu gatavi dot par pilnigu 9000 odzinu, aero, amerikanu variants(!),96 gads, 160k nobraukums (Latvijaa 5 gadi, nobraukti tikai 30k), aero kresli, manuala karba, protams visas ekstras, kopts un milets . Nacis no Sveices, ir servisa gramatina, Latvija labots tikai kalngale. Parlasita visa piekare, filtri..., pagasgad tika nomainita kede, jauna originala izplude, decembri ieliku koni sport regulejamos amisus. Turets tikai garazaa. Ielikta ari kartiga audiosistema (~600ls). Vienigais defektins ir bagaznieka vaka relflektors, biski ieplaisajis un bez logo.

motors 2,3?

buutu jaiizbrauc ar Tavu odzinju, lai par cenu runaatu

Nē, aero ar 1.5 motoru! Tev viņu nepietiek, jeb esi iesaistījies kādā sacensībā, kam sētā vairāk šrotu?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Yukki!!!!!

Itaalijaa AERO 9k ir bijushi arii ar 2.0!!!! taakaa neljaljalja

un par shrotiem, man ir savi apsveerumi, visaadi dziivee meedz gadiities, gadiities var taa, ka man var nebuut ar ko braukt.

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Mr_AERO rakstīja: a cik jus butu gatavi dot par pilnigu 9000 odzinu, aero, amerikanu variants(!),96 gads, 160k nobraukums (Latvijaa 5 gadi, nobraukti tikai 30k), aero kresli, manuala karba, protams visas ekstras, kopts un milets . Nacis no Sveices, ir servisa gramatina, Latvija labots tikai kalngale. Parlasita visa piekare, filtri..., pagasgad tika nomainita kede, jauna originala izplude, decembri ieliku koni sport regulejamos amisus. Turets tikai garazaa. Ielikta ari kartiga audiosistema (~600ls). Vienigais defektins ir bagaznieka vaka relflektors, biski ieplaisajis un bez logo.

A kur tavu odzinu var palūkot????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: Yukki!!!!!

Itaalijaa AERO 9k ir bijushi arii ar 2.0!!!! taakaa neljaljalja

un par shrotiem, man ir savi apsveerumi, visaadi dziivee meedz gadiities, gadiities var taa, ka man var nebuut ar ko braukt.

itālijā ir debīli likumi... to taču visi zina...

p.n.

kautgan nu jau latvijā arī.... tikai ar to starpību, ka 2 litru vietā mūnu banānijā ir 3litru slieksnis lielajiem nodokļiem

Mr_AERO Reģ.: 29.05.2003
0 0 Atbildēt

protams 2.3, vel isti nezinu ko vinu darisu. Neplanoti iepirkas jauns 9-5, pec menesa bus Latvijaa... Nezinu vai verts vispar atdot sadu eksemplaru pa kaut kadiem 4000 eiro.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

cena izklausaas adekvaata. bet nu parasti paardodot taa vienmeer shkiet par mazu.

taatad, kur varam tikties?

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: cena izklausaas adekvaata. bet nu parasti paardodot taa vienmeer shkiet par mazu.

taatad, kur varam tikties?

Visi veelas iegādies, nelien priekša!

Mr_AERO Reģ.: 29.05.2003
0 0 Atbildēt

sobrid negribas cakaret cilvekus, un beigas vel paturet, atnaks jaunais, tad skatisimies talak...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: Yukki!!!!!

Itaalijaa AERO 9k ir bijushi arii ar 2.0!!!! taakaa neljaljalja

un par shrotiem, man ir savi apsveerumi, visaadi dziivee meedz gadiities, gadiities var taa, ka man var nebuut ar ko braukt.

ei, dzīvnieku bende, ja visas šņores trūkst, varu aizdot...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Mr_AERO rakstīja: sobrid negribas cakaret cilvekus, un beigas vel paturet, atnaks jaunais, tad skatisimies talak...

tu jau čakarē, lo*i...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti