Opel Tigra

Jurke Reģ.: 22.12.2007

Ko jus varetu pastastiit par sho aparaatu? ir kaadam bijis,kadas izteiktaakaas probleemas?

 
1 2
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Problēmas: OPEL!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu tik netirz. Mašīna kā mašīna,ja patīk,pērc un nedomā daudz.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tigrā tikai un viebnīgi ir jēga pirkt dizainu, ja patīk...

p.n.

viņai pat lūka par spoileri pārvēršās, kad to atver...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Taa pati corsa vien ir. Opelis kà opelis.

Oglracis Reģ.: 18.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu vizuali masina ir kaut cik ciesama, bet to nevar teikt par piekari un lielo cenu.

Jurke Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Piekare vinjai nav diezko labaa.. Bet jautaajums ir taads vai kaadam pasham taada nav - jo ne chital no mnenije imeju man neder

armandoz Reģ.: 01.02.2004
0 0 Atbildēt

ir braukts ar 1.6 ecotec . pēc sajūtām uz ceļa - naturāls kartings! ciets un samērā paklausīgs. to ka skaļš salonā, šādas klases auto nav vērts atgādināt.. manam 188 cm augumam nav īpaši ērti lēkāt iekšā- ārā...

kas vēl? jā 1.6 evotecus vajadzētu cītīgi papētīt - ir iedzimtās kaites, tādas kā jūtams eļļas patēriņš, cimperlīgs arī lielākos aukstumos.

gadās, ka lūzt priekšējās atsperes. bet vai tā ir hroniska kaite - nezinu...

Jurke Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

kartings toch.. nezinu kaa ar tevi, bet es ar saviem 196cm juutos pat eerti.. man vieniigaa probleema koa pasha spekiem nespeeju atrisinaat ir benziina paterinsh/zudums ..peec apreekiniem sanaak 8-9 litri uz simtu,un tas 1.4 16v ecotec motoram.. ja man golfs 4 ar 1.4 rij 5 litri..

kadam nav kada doma,kas par vainu?

armandoz Reģ.: 01.02.2004
0 0 Atbildēt

Jurke rakstīja: kartings toch.. nezinu kaa ar tevi, bet es ar saviem 196cm juutos pat eerti..

nu ja iekšā ir tikts, tad jau ir ok...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Jurke rakstīja: kartings toch.. nezinu kaa ar tevi, bet es ar saviem 196cm juutos pat eerti.. man vieniigaa probleema koa pasha spekiem nespeeju atrisinaat ir benziina paterinsh/zudums ..peec apreekiniem sanaak 8-9 litri uz simtu,un tas 1.4 16v ecotec motoram.. ja man golfs 4 ar 1.4 rij 5 litri..

kadam nav kada doma,kas par vainu?

dapļin.... PN....

tu te atvilkies pazīmēties, ka tev ir OPELIS???????

vai opelis un golps???

vai, ka tev nepieteik neudiņas beņai???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vienā topikā tik daudz vīriešu dzimtas vistu...

ei. jumsīm neapnīk?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Jurke rakstīja: kartings toch.. nezinu kaa ar tevi, bet es ar saviem 196cm juutos pat eerti.. man vieniigaa probleema koa pasha spekiem nespeeju atrisinaat ir benziina paterinsh/zudums ..peec apreekiniem sanaak 8-9 litri uz simtu,un tas 1.4 16v ecotec motoram.. ja man golfs 4 ar 1.4 rij 5 litri..

kadam nav kada doma,kas par vainu?

Par kura gada TIGRA iet runa??? Man ir VECTRA B CARAVAN 98.g. 1.6 16 ECOTEC darbaa, kuru dzenaaju gan pa pilseetas korkjiem, gan aarpus pilseetas, paarsvaraa pa Pleskavas sjtraasi. Godiigi sakot NEPATIIK!!! Nu taads nu - cepts, ne vaariits... Taads kaa gaus, taads kaa flegmains... It kaa jau zem taa kapota ir tie zirgi, bet nu... Saliidzinot ar MEGANE II 04.g. 1.6 16V kura man privaatai lietosjanai... Kaameer nebiju palietojis sjo, OPEL likaas nu ir OK, bet nu man domas ir KRASI mainiijusjaas... Nu kautkaa man NEIEDVESMO vairs sjis vaacu auto sjdevrs! Es tad labaak lietoju francjus - vismaz par to naudu ko dabonu francim kaa pamatpaketi analogjiskam vaacietim ir jaapiemaksaa aptuveni 1/3!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā.... tagad tikai neidomājieties, ka piebaldzēns esmu es

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tā.... tagad tikai neidomājieties, ka piebaldzēns esmu es

Tas takš katram skaidrs. Piebaldzēnam ir darba auto, bet tev jau nemaz nav darba......kur nu vēl auto....

autoaluksne Reģ.: 23.02.2003
0 0 Atbildēt

Tigra ...........maza graboša kastīte.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu tik netirz. Mašīna kā mašīna,ja patīk,pērc un nedomā daudz.

mashiina kaa mashiina? muuaahahaa!!! cik lielam lunim ir jabut lai taa pateiktu par sho konkreeto luuzni.

varu pastastit, man bija tada kadu meenesi.

1. ruusee daudz un dikti, zem pakaljeja bampera, sliekshnju galos utt.

2. shausmigi slikta skanjas izolaacija

3. motori drankjiigi, neperciet ecotec. eed elju, muzhs iiss, mirst spoles, taas ir daargas. karoch vispar apkopes shiem motoriem ir neadekvati dargas pret tas ,mashiinas cenu.

4. klokji salona, piemeram logutiritaju klokjis, pagriezienu klokjis ir no kautkadam balozha kakaam. luuzt ieksahaa viniem tas atdures.

5. kondicionetaja suuknji mirst pilnigi visiem viniem. retu kuram tirgram kondishka straadaas.

6. balstiekarta ir ok, jo auto nesver daudz un kopumaa tur viss ir diezgan izturiigs.

7. aizmugree vietas nav. seedeet var, bet nedod dievs atsisties ar galvu pret pakaljeejaa stikla engji, kas sanaak tieshi virs aizmugure sedosho galvaam.

8. saulaina laika aizmugure braucot ir zhopa, jo pakaljejais stikls ir ljoti liels.

9. kulise ir ljoti nepreciza un atri izregulejas un izdilst.

10. rokasbremzes troses baigi aatri ieedas.

ko veel man nosaukt, lai atteiktos no shitaa meesla? kopumaa auto ir ljoti nekvalitativas un tie kas par tadu maksaa tos plachu uzskruuveetos 2500eiro ir pilnigi idinji. 1300eiro par shitadu miskasti var maksaat, jo tada pasha gada honda civic ir 1000x labaks.

Jurke Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

vo shiirs pateica ko normaalu benjai nauda ir bet taa tigra ir kaa izklaides aparaats .. labaakajaa gadiijumaa instrumentu kastes parvietoshanai.. Un vispaar es nemaz negribeeju ar vinu paziimeeties,jo tur zimeties nav ar ko .. pat ar ekonomiju,kas tik loti ietu pie sirds vwfanam ..

Jurke Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

piebeldzeen nu ti salidzsinaji kaa pirkstu ar p***i vectru un tigru..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Jurke rakstīja: vo shiirs pateica ko normaalu benjai nauda ir bet taa tigra ir kaa izklaides aparaats .. labaakajaa gadiijumaa instrumentu kastes parvietoshanai.. Un vispaar es nemaz negribeeju ar vinu paziimeeties,jo tur zimeties nav ar ko .. pat ar ekonomiju,kas tik loti ietu pie sirds vwfanam ..

ja gribi mazu graboshu meeslu tad peerc honda civic kaadu 92+ gadu par 700ls un brauc. tici man, tas auto tehniski ir daudz specigaks par to opela parodiju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Jurke rakstīja: piebeldzeen nu ti salidzsinaji kaa pirkstu ar p***i vectru un tigru..

pareizi

vectra ir 3 galvas tiesu pārāka par to dizaineru izmocīto kroplīti

Jurke Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

laaabi, dizains niprichom kaa mazs grabosh meesls ir izveeleets shis..

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Manai sievietei ir šitāds lietošanā jau kādu divus gadus. Uzskatu ka tā ir tieši sieviešu mašīna.

Tigra lai arī ražota tālajā 94 gadā tomēr arī patreiz izskatās pieņemami - moderns dizains, arī salonam, bleķi parasti smukās metālikas krāsās. Lielākai daļai cilvēku patīk. Ja salīdzina ar tāda paša gada Hondu Civic tad piedodiet man Honda izskatās pēc ka- kas un tas regulārais pelēkais kantainais Hondas panelis nu nē.

Protams kā jau mazai mašīnai slikta skaņas izolācija, salonā vieta tikai priekšā un aizmugurējais beņķis domāts somiņas uzlikšanai, bet nepieciešamības gadījumā pieliecot galvu netālus gabalus var pasēdēt. Piekare cieta, bet labi turās uz ceļa un precīzi vadās. Vājās vietas - priekšējie lukturi, sānu spoguļi, rūsē aizmugurējās arkas, Ecotec motors to eļļu nemaz tā nerij, bet mēdz būt problēmas ar motora galvām., grūti dabūt detaļas un detaļas diezgan padārgas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: .....rūsē.....

sābs paliek sābs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Imka tu laikam esi kautkads mazohists. pats sevi terorizee braukdams ar saabu, sievai nopirki Tigru. chista mazohists. un beidz dziit kreiso demagogjiju, tigra ir lielaks mesls nekaa civic, tas ir pat mazam bernam skaidrs. pietam salidzinoshi neekonomisks. un hondai tas panelis ir gandriz tikpat neizteiksmigs ka tigrai, toties klokji nekriit un neluuzt nost. un par ecotec motoriem vari man nestastit. man ir bijushi 2 gabali. abi rija elju un neadekvati daudz benzina, abi negaaja, abi bija skalji. Jebkura servisa kur tiek remoneteti motori tev teiks to pashu ko teicu es tev par viniem. tigru razhoja lidz ja nemaldos 98.gadam un tieshi vinam vairs netika izlabotie ecotec motori.

Jurke Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

stop!tas sudainais ecotec's rij tieshaam nejeegaa,bet es neeiktu ka tigra ar vinju neiet ellu nerij nemaz,un ir arii dakuja kluss

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti