Pardodu minivenu Honda Shuttle 99.gads

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pardodu minivenu Honda Shuttle 99.gads

 
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

"sekojošs minivens" nozīmē, ka tas nemitīgi kādam seko???

Pareizāk laikam būtu rakstīt "šādu minivenu".

Tas tā - topika uzturēšanai.

Kāpēc nekur netiek minēts 129 000 km oriģinālais nobraukums?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: "sekojošs minivens" nozīmē, ka tas nemitīgi kādam seko???

Pareizāk laikam būtu rakstīt "šādu minivenu".

Tas tā - topika uzturēšanai.

Kāpēc nekur netiek minēts 129 000 km oriģinālais nobraukums?

Paldies Nomik par labojumu!

Nobraukums lietotai masinai ir pupu mizas!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tur jau vesela varza, minivens seko, un tam vēl nāk līdzi četras riepas no muguras

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: tur jau vesela varza, minivens seko, un tam vēl nāk līdzi četras riepas no muguras

Riepas nenak, bet ripo!

fanks Reģ.: 15.08.2007
0 0 Atbildēt

Negribu kritizeet vai atrunaat kaadu no shaada auto iegaades, tikai padaliities iespaidos.

10 litri uz simtu pateerinsh ir diezgan reta paraadiiba, 12 jau buutu tuvaak.

Un biezhi sanaak servisos iegriezties. Daargas detaljas un daargs remonts, turklaat veel taa nav Riiga, kur cenas attieciigas. Kaadu laiku pieskjiira man taadu darba auto.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Negribu kritizeet vai atrunaat kaadu no shaada auto iegaades, tikai padaliities iespaidos.

10 litri uz simtu pateerinsh ir diezgan reta paraadiiba, 12 jau buutu tuvaak.

Un biezhi sanaak servisos iegriezties. Daargas detaljas un daargs remonts, turklaat veel taa nav Riiga, kur cenas attieciigas. Kaadu laiku pieskjiira man taadu darba auto.

Pareizi!

2. dīzeļgolfs kudi labāks!

Tikai pūst nejēgā.

Labāk paskaties, cik ēd, kā lūst un cik maksā uzturēt to pašu voyageri.

Kantora auto redz viņam.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

fanks rakstīja: Negribu kritizeet vai atrunaat kaadu no shaada auto iegaades, tikai padaliities iespaidos.

10 litri uz simtu pateerinsh ir diezgan reta paraadiiba, 12 jau buutu tuvaak.

Un biezhi sanaak servisos iegriezties. Daargas detaljas un daargs remonts, turklaat veel taa nav Riiga, kur cenas attieciigas. Kaadu laiku pieskjiira man taadu darba auto.

Ko tu tur pljuutii?!

Dazadas Hondas man ir bijusas 3 gadus un taa nav taa masina kas dzivo pa servisiem. Hadeni vispar var 2 gadus neremontet un 3 gada nomainit vienu stabilizatoru!

Tev laikam gadijies nojats eksemplars!

Runajot par degvielas paterinu, tad tu tads sene vien esi bijis, ja tas butu darba autins un darba degviela, tad ari butu 14

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

Shutle Hondu nevar salīdzināt ar Voyager pat ne Sharan, vairāk gan tāads liels uzpūsts universālis. vidēji konfortabls, pieciem sēdētājiem vietas daudz(ne 7 jo tad apgrūtināta grabažniekā sēdošo iekāpšna/izkāpšana). Motors tā jau bez sūdzībām - kopā ar automātu tomēr "neiet", nu tā jau lietojas forši, bet pie manevriem jāpiedomā laicīgi. Man pamatotas aizdomas ka šobrīd ražo kkādu tur KIA kas varētu būt šhutle klons, ja tāds būtu jauns nedārgs un ar dīzeli un ja nevajag ikdienā busiņu tad iespējams paņemtu arī personīgā lietošanā...

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

AlienVsPredator rakstīja: Shutle Hondu nevar salīdzināt ar Voyager pat ne Sharan, vairāk gan tāads liels uzpūsts universālis. vidēji konfortabls, pieciem sēdētājiem vietas daudz(ne 7 jo tad apgrūtināta grabažniekā sēdošo iekāpšna/izkāpšana). Motors tā jau bez sūdzībām - kopā ar automātu tomēr "neiet", nu tā jau lietojas forši, bet pie manevriem jāpiedomā laicīgi. Man pamatotas aizdomas ka šobrīd ražo kkādu tur KIA kas varētu būt šhutle klons, ja tāds būtu jauns nedārgs un ar dīzeli un ja nevajag ikdienā busiņu tad iespējams paņemtu arī personīgā lietošanā...

Ar automatu esmu apmieirnats, pedejais robs iesledzas jau pie 50km/h, ja vajag strauji apdzit, tad kick down viens robs zemak un aiziet VTEC.

Neskatoties uz pasmasu 1500kg, auto vadas ljoti viegli un dinamiski.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

AlienVsPredator rakstīja: Shutle Hondu nevar salīdzināt ar Voyager pat ne Sharan, vairāk gan tāads liels uzpūsts universālis. vidēji konfortabls, pieciem sēdētājiem vietas daudz(ne 7 jo tad apgrūtināta grabažniekā sēdošo iekāpšna/izkāpšana). Motors tā jau bez sūdzībām - kopā ar automātu tomēr "neiet", nu tā jau lietojas forši, bet pie manevriem jāpiedomā laicīgi. Man pamatotas aizdomas ka šobrīd ražo kkādu tur KIA kas varētu būt šhutle klons, ja tāds būtu jauns nedārgs un ar dīzeli un ja nevajag ikdienā busiņu tad iespējams paņemtu arī personīgā lietošanā...

uz sharānā ja ir 7 sēdviets, tad bagāžai paliek daudz vietas

Tad Sharan vispar ar Shuttle nevar salidzinat, jo vins ir daudz sauraks un isaks!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Sharan parametri:

Длина 4615 мм

Ширина 1810 мм

Высота 1728 мм

Колесная база 2835 мм

Колея передняя 1510 мм

Колея задняя 1505 мм

Дорожный просвет 150 мм

Объем багажника 256 л

Shuttle parametri:

Длина, мм: 4765

Ширина, мм: 1795

Высота, мм: 1680

Колесная база, мм: 2830

Колея колес спереди, мм: 1560

Колея колес сзади, мм: 1555

Клиренс, мм: 160

Объем багажника, л: 280

Ja vel piemin tehnisko izturibu, tad Sharan zaudee vienos vartos!

AlienVsPredator Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

Tev atšķiras biki

No HONDA SHUTTLE owners manual

Dimensions

Lenght 4,750mm(187 in)

Width 1790mm(70,5 0n)

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

AlienVsPredator rakstīja: Tev atšķiras biki

No HONDA SHUTTLE owners manual

Dimensions

Lenght 4,750mm(187 in)

Width 1790mm(70,5 0n)

+- paaris milimetri!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Davanaa Tom tom ar pedejo Latvijas, Austrumeiropas un Rietumeiropas karti!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Davanaa Tom tom ar pedejo Latvijas, Austrumeiropas un Rietumeiropas karti!

Tējkaroti nedāvināsi?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

didzinators rakstīja: Davanaa Tom tom ar pedejo Latvijas, Austrumeiropas un Rietumeiropas karti!

Tējkaroti nedāvināsi?

Ja tev liks justies laimigakam tad davinasu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti