Ford Mondeo dūmo

avaldman Reģ.: 28.01.2002

Es noveeroju ka Ford Mondeo 2002 Dīzelis, kautkaa reizeem, kad uzgriezh apgriezienus kaadus 4000 dūmo, tas ir normaali vai arii vajag kaadus filtrus mainīt?

 
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Jēziņ! Tu taču esi to nabaga dīzeli pavisam aizsēņojis ciet, ja nezini šādu elementāru lietu. Vismaz pāris reizes mēnesī vajag pulksteni līdz sarkanajam aizgriest, lai visi sodrēji izbirtu ārā. Pamoci to motoru un jau pēc 10 min nebūs to sodrēju tik daudz un motorītis arī labāk pukšķēs!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Gaisa Recirkulācijas vārsts kirdikt! Iepējams vēl var ko labot, bet iespējams, ka jāmaina!!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

brauc tik! normala paradiba. ja sak elju est tad ir pamats uztraukumam, a ta mauc tikai.

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

njaa ...tagad, pieleeju pilnu baaku nestee it kaa nav vairaak tik daudz, hren sapratiisi, it kaa visu laiku nestee leju, un arii uz gaazeeju reizeem lai iztiiraas tie sodreeji...varbuut traapiijaas solarka kautkaada suudiiga..

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Gaisa filtru nomaini!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

kaadaa kraasaa duumi?

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

man tas pac focusam...nelikties ne zinis?, gaisa filtrs tirs...a dumot dumo...it ka jau po..

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: man tas pac focusam...nelikties ne zinis?, gaisa filtrs tirs...a dumot dumo...it ka jau po..

Man gadu vecai dīzeļ fiestai ( 20tkm noskrējiens) ar reizēm aizmugurē paliek pamatīgs melnu dūmu mākonis, nu ko tad JŪS gribat, tas TAK FORDS !!!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man JTD Alfai katru reizi, kad uzbēru, bija dūms, kas kaunā neatstātu pat ikarusu.

Bet tā gāja labi, nekas arī netika aizdrādīts TA.

Kad nomainīja gaisa filtru -uz īsu brīdi dūms kļuva mazāks. It kā pie vainas varētu būt forsunkas, vai pārāk trekns degmaisījums, kas nepaspēj līdz galam sadegt... kas liecina par gaisa mērītāja problēmu.

A tevi tie dūmi satrauc? Pieri raukt vajadzētu pilsoņiem, kas aiz tevis brauc, nevis tev

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Īsāk sakot - saļara nepilnvērtīgi sadeg. Skaties gaisa filtru, forsunkas, gaisa masas mērītāju... ja tas satrauc.

Ja nē - brauc tik tālāk.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti