vectra c

viestursp Reģ.: 13.02.2008

Interesētu vai opel vectra c 2,0 dti 2002 - 2003 ir laba izvēle vai yomēr meklēt ko citu.

ps. varbūt tomēr labāk neņemt dīzeli, ņemt benzīnu vai vispār ko citu utt.

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

labāk vispār ko citu.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

pazistamajam omegai 2.0dti lai ziemaa atraak uzsiltu bija automatiskais webasto kursh tureja temp

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

mja, bet tas 2,0 ir vnk tups, jeb vēl kas?

Varbūt ir vēl kāda labāka izvēle par šo apm. 8000 - 9000eur robežās?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

bet ekonomiska arii omega pa shtraasi 180 bez probljem uzcela

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja tīk opeļi, tad kādu 2002 gada omegu, ar ādu, diesel, navi, vēlams Design Edition.

Maksās tik pat, remonti lētāki, auto izturīgāks.

ss.ss.lv/...

ss.ss.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 1 Atbildēt

ss.ss.lv/...

kudi ērtāka arī būs

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

paņem ford mondeo 2.0TDCI GHIA izpildījumā to pašu gadu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Patiesībā autoram vajag BMW.

Par tādu ciparu var normālu e39 iehavot

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

e39 - viena no apsveramām izvēlēm, kāpēc omega ir lētāki remonti, varbūt tie ir biežāki, kāds var pamatot? Par mondeo, tas atkrīt, Ford negribu, man darbā ir ford fiesta 1,6 ghia ar duratec dzinēju 2003. gada - ļoti dārga eksplutācijā, lūst bieži, vāja dzinēja elektronika utt. visādi kaitinoši sīkumi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tāpēc, ka omega reāli ir 1994. gada auto. Piekare tur ir vienkārša un ļoti izturīga - ar kārtīgām dūres lieluma buksēm.

Līdz ar to viss tur maksā kapeikas un lūzt reti.

Galvenais - neņemt to 2.5 tds dzinēju (kas kopīgs ar BMW) - nobrauktiem ekzemplāriem lido sūkņi, karst galvas etc.

2.2 un 2.5 DTI ir ok.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: Interesētu vai opel vectra c 2,0 dti 2002 - 2003 ir laba izvēle vai yomēr meklēt ko citu.

ps. varbūt tomēr labāk neņemt dīzeli, ņemt benzīnu vai vispār ko citu utt.

Cena - pat videejaa aritmeetiskaa NEATBILST nedz pakojumam, nedz arii kvalitaatei. Un kaa man viens autotirgonis izteicaas - vaaciesji pasji NEVISAI sjo modeli ir iecieniijusji.

Es pa sjo cenu ko maksaasi par OPEL ieteiktu Renault MEGANE II vai III ar mazaaku noskreejienu un daudz labaaku pakojumu. Veelams buutu njemt tepat ieksj LV lietotaas, jo vareesi dabuut PILNU auto veesturi...

P.s. Pats kaadreiz metu acis uz VECTRA C, bet nu kautkaa paargaaja man apetiite - cena NEATBILST kvalitaatei un pakojumam...

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

mja, bail no Renault, varbūt tie ir tikai stereotipi?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Tāpēc, ka omega reāli ir 1994. gada auto. Piekare tur ir vienkārša un ļoti izturīga - ar kārtīgām dūres lieluma buksēm.

opjatj fizdiš Trockij!

stūres reika bzģec, šeit restaurēta max gadu tur...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: mja, bail no Renault, varbūt tie ir tikai stereotipi?

lietots auto IR loterija...

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

ir, ir un diemžēl mazlietots arī ir

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

viestursp rakstīja: mja, bail no Renault, varbūt tie ir tikai stereotipi?

Man arii aptuveni pirms 1,5 gada bija aizspriedumi pret Renault, bet nu sievai ieprieksjeejais arii bija Renault Megane, bet 99.g un sedans - pats turpatpakalj Riiga - Nida-Liepaaja- Kolka-Riiga vasaraa braucu un buutiibaa priecaajos... Ar Megane II arii esmu apmierinaats... Kaa reiz smeejos - iedod pameegjinaat, tad pateiksju vai patiik... Jaa kaadreiz Renault bija meesli, bet jaunie jau peec 1998.gada jau tiiri lietojami... Un tas ir TIKAI STULBS urlinju stereotips ka Renault ir meesls...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:... Un tas ir TIKAI STULBS urlinju stereotips ka Renault ir meesls...

ir viš mēsls... ja taisies lietotu pirkt...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:... Un tas ir TIKAI STULBS urlinju stereotips ka Renault ir meesls...

ir viš mēsls... ja taisies lietotu pirkt...

Skatoties kur un ko tu peerc... Es saveejo EURO AUTO pirku, tipa mazlietotu un pa LV tikai dzenaatu un pat ieprieksjeejo iipasjnieku zinaaju - viena no valsts iestaadeem. Pa sjo laiku kopsj rudens NEKO iipasji neesmu darijis - bija probzas ar indukcijas spoliiteem injection, tagad vienam logam sleedziitis noklaajaas... Bet ritosjaa ir perfekta... Taa kaa ne...s

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Skatoties kur un ko tu peerc... Es saveejo EURO AUTO pirku, tipa mazlietotu un pa LV tikai dzenaatu un pat ieprieksjeejo iipasjnieku zinaaju - viena no valsts iestaadeem. Pa sjo laiku kopsj rudens NEKO iipasji neesmu darijis - bija probzas ar indukcijas spoliiteem injection, tagad vienam logam sleedziitis noklaajaas... Bet ritosjaa ir perfekta... Taa kaa ne...s

prieks pa Tevi... lai labi ripo...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:... Un tas ir TIKAI STULBS urlinju stereotips ka Renault ir meesls...

ir viš mēsls... ja taisies lietotu pirkt...

Tas mēsls, ar ko es braucu, ir pirkts jauns.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

2004. gada renault sedans ir tīri glīts

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Tas mēsls, ar ko es braucu, ir pirkts jauns.

Tavā atbildē nau secinājumu...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tas mēsls, ar ko es braucu, ir pirkts jauns.

Tavā atbildē nau secinājumu...

Secinājums

Lietots mēsls nekad nebūs labāks par jaunu mēslu. Jo vecāks, jo vairāk smird.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Master_D rakstīja: Tāpēc, ka omega reāli ir 1994. gada auto. Piekare tur ir vienkārša un ļoti izturīga - ar kārtīgām dūres lieluma buksēm.

opjatj fizdiš Trockij!

stūres reika bzģec, šeit restaurēta max gadu tur...

Cik tai urnai gadu? Reikas parasti nemirst no nekā. Vai nu piļņiki kaput, vai noskrējiens tuvojas 300 000.

Sencītim pasātam reiku Helms restaurēja - jau divi gadi iet un neko.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti