Pērku Opel Vectra B ātrumkārbu.

user Reģ.: 19.06.2002

Vajadzētu Opel Vectra B ātrumkārbu 1.7 dīzelis. (isuzu motors) laikam 96 gads.

tel. 26593003

 
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu pērc,kas liedz???

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu pērc,kas liedz???

paldies par padomu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Dīvaini topiki. Pilnas reklāmas ar šitādām mašīnu detaļām,pilni šroti. Es saprastu, ja Tu meklētu kaut kādam baigi retam modelim, tad jā...bet šitādam širpotrebam, kuram pietam kārbas nejūk kā skali.

TM/AG

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Uz S60 tāda nederēs, točna zinu!

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Uz S60 tāda nederēs, točna zinu!

pārbaudīsim! moška der.. esi mēģinājis, ka zini, ka neder?

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Esmu! Neder!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

user rakstīja: Vajadzētu Opel Vectra B ātrumkārbu 1.7 dīzelis. (isuzu motors) laikam 96 gads.

tel. 26593003

Es varu piedavat shadu karbu pa 500 LVL. Kapec tik dargi? Tapec, ka japazvana pa sludinajumiem, jabrauc pakalj, jaaizved Tev un janokash godigi nopelnitie 500 LVL.

Vel par dargu? Koeficientu (slaistu) uzrekjinaju, piedod.

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

user rakstīja: Vajadzētu Opel Vectra B ātrumkārbu 1.7 dīzelis. (isuzu motors) laikam 96 gads.

tel. 26593003

Es varu piedavat shadu karbu pa 500 LVL. Kapec tik dargi? Tapec, ka japazvana pa sludinajumiem, jabrauc pakalj, jaaizved Tev un janokash godigi nopelnitie 500 LVL.

Vel par dargu? Koeficientu (slaistu) uzrekjinaju, piedod.

ved šurp - ja patiks ņemšu, ja liksies, ka kaut kas neiet - neņemšu..

ja nevari atvest - nākamrezi lūdzu apmeklē portālu www.aspratigajiem.lv

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

user rakstīja:

AutoNets rakstīja:

user rakstīja: Vajadzētu Opel Vectra B ātrumkārbu 1.7 dīzelis. (isuzu motors) laikam 96 gads.

tel. 26593003

Es varu piedavat shadu karbu pa 500 LVL. Kapec tik dargi? Tapec, ka japazvana pa sludinajumiem, jabrauc pakalj, jaaizved Tev un janokash godigi nopelnitie 500 LVL.

Vel par dargu? Koeficientu (slaistu) uzrekjinaju, piedod.

ved šurp - ja patiks ņemšu, ja liksies, ka kaut kas neiet - neņemšu..

ja nevari atvest - nākamrezi lūdzu apmeklē portālu www.aspratigajiem.lv

Nemeklē mulkus - prieksapmaksa!

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Nemeklē mulkus - prieksapmaksa!

par lietotu kārbu priekšapmaksa? laikam bērnībā kaķis būs tevi no galda norāvis..

labi - topiks sleegts, ja kaadam, kas ir zvaniet!! kārbu tiešām vajag!

Bet tie, kuriem nav ne kā vairāk, kā tikai tukša galva - droši turpiniet izpausties! gan šeit, gan citos topikos..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

userim it kā vajadzēja būt spējīgākam...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

user rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Nemeklē mulkus - prieksapmaksa!

par lietotu kārbu priekšapmaksa? laikam bērnībā kaķis būs tevi no galda norāvis..

labi - topiks sleegts, ja kaadam, kas ir zvaniet!! kārbu tiešām vajag!

Bet tie, kuriem nav ne kā vairāk, kā tikai tukša galva - droši turpiniet izpausties! gan šeit, gan citos topikos..

Tukša galva ir tev, vecīt. Ja tu nejēdz atrast savai mašīnai kārbu un gribi,lai tev to kāds uz paplātes pienes

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Tukša galva ir tev, vecīt. Ja tu nejēdz atrast savai mašīnai kārbu un gribi,lai tev to kāds uz paplātes pienes

jūs šeit esat viens gudrāks par otru!

jautājums - kādēļ vispār cilvēki pasaulē izmanto pirkšanas sludinājumus? (ja nezini atbildi pateikšu priekšā- tādēļ, ka viņi meklē un grib nopirkt sev interesējošo lietu)

kādā veidā var atrast kārbu? 1) ievieotjot sluinājumu; 2) apzvanot ievietotos sludinājumus 3) apzvanot visus šrotus..

kā ir visefektīgak meklēt? atkal pateikšu priekšā - izmantojot visus paņēmienus kopā..

un, ja ir ko piedāvāt - piedāvājiet man - es nopirkšu un jūs nopelnīsiet naudu.. vai atkal kaut kas nsakidrs?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ko tu te peries ar tiem idinjiem. labak toch zvani par reklamu vai ss.lv, pats pedejais kas vinus varetu intereset ir kadam izpalidzet ar rezerves daljam, galvenais ka tik patirst

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

tā arī jādara shearer - savs cilvēks

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

user rakstīja: tā arī jādara shearer - savs cilvēks

Kā tad, viņš par šrotiem zin lietas.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

user rakstīja: tā arī jādara shearer - savs cilvēks

Kā tad, viņš par šrotiem zin lietas.

nu ja, ir tur sava pieredze. bet labak neka rakt mezhaa sliekas un uzbazties visiem ar savam calja smadzenem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti