Servisa izmaksas OMEGA-i

Edmunds Reģ.: 13.07.2001

Jautājums:

Vai tā būtu normāla cena, ja auto pārlasa visu priekšējo piekari + stūres trapeces stieni, nomaina aizmugurējās "lielās" bukses, uztaisa riteņa ģeometriju , vēl kaut kādus gultņus pie priekšējiem amartizatoriem un tas viss kopā ar darbu sastāda 400 Ls.

Vienreiz atradu i-neta saitu, kur bija elektroniskā OPEL-u detaļu datu bāze ar visām cenām, bet nu vairs nevarusameklēt.

Auto 2001.gada

 
1 2
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nesapratu jautājumu ?

Tev sķiet par lētu vai par dārgu ?

Man tas liekas ļoti lēti , bet iespējams, ka Omegai viss maksā gandrrīz neko, nav nekad opeļa bijis

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā, ka autoservisā neesmu bija vismaz gadu, ja neskaita eļļas maiņu, un bremžu klučus. Ar iepriekšējas markas auto VW tik lieli darbi netika veikti. Arī inflācija noteikti dara savu, tad jautājums ir - vai ši cena ir šim brīdim atbilstoša (protams jau gribētos zemāku - citi komentāri par ritošām raksta, ka nedārgi, taču bieži un ka viss tas, kas apakša saglabājies nemainīgs no 95 gada vai pat senāk).

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Palasījos arī

www.sudzibas.lv/...

Tā neomulīgi, ņemot vērā, ka ieraksti nepilnu gadu veci!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu ja neomulīgi, tad skrūvē pats, kur ir problēma, domkrats nav?

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Domkrats tad ir, bet ... daudzstāvu ēku pagalmā tas nav tik vienkārši izdarāms.

Lieta jau grozās ap ko citu - ieguldot tādus līdzekļus gribās pie normālas braukšnas pa mūsu "cik nu normāliem" ceļiem braukt ilgāku laiku nevis tuvāko mēnešu laikā meklēt no jauna servisu.

Par kvalitatīvu darbu var jau arī maksāt, bet www.sudzibas.lv/...

norāda uz pretējo!

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Prieksh muusdienaam normaals cipars....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti, kur ir problēma daudzstāvu mājas pagalmā uzraut priekšu uz klučiem un līst apakšā? Rīgā daudzstāvu māju pagalmos zem mašīnām gulošos atspārda urlas un pie viena apskrūvē autiņu? Es savējajam esmu pagalmā gan mainījis salonu, gan visu provodku - nu nekādu problēmu Tagad motora maiņa notiek šķūnī tik dēļ tā iemesla, ka trīsis gaisā nekarājas Labi, ja vajag kaut ko paskrūvēt piekarē, tad gan tas notiek servisā - nahaļavu sarunāju laiku, kad ir brīvs pacēlājs, aizbraucu, uzrauju savu šrotu augšā un skrūvēju

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu tu i baigais zikjeris vai zinies! bet ne visiem ir laiks un gribeshana uz ielas mainit kautko. man patreiz ir ta stadija ka jau pieliet loguudeni besii, nemaz nerunajot par nagu apdauzishanu skruvejot valja skruuves. protams, savam priekam var kautko paskruvet. bet nejau izveikt nopietnu piekares remontu bez nopietniem instrumentiem, pacelaja, normala apgaismojamas un siltas telpas.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Normāls cipars.

msh, tas priekš 19 gadus veca zeņķa normāli,mainīt salonus un provodkas un izveikt to pagalmā

400ls par to darbu ir normāls cipars,ko satraukājies???

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Šīrim nav spēka pašam atskrūvēt logūdens pudeli,tāpēc prasa to izdarīt benzīntanka pārdevējai. Šīris-distrofiķis.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ko tu saproti ar "paarlasiit VISU prieksheejo piekari" ???

ja tieshaam - VISU, tad 400 LVL ir tik pat kaa par velti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Normāls cipars.

msh, tas priekš 19 gadus veca zeņķa normāli,mainīt salonus un provodkas un izveikt to pagalmā

400ls par to darbu ir normāls cipars,ko satraukājies???

Man ir 20

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: ko tu saproti ar "paarlasiit VISU prieksheejo piekari" ???

ja tieshaam - VISU, tad 400 LVL ir tik pat kaa par velti

Nu varbūt ne gluži visu, bet apmēram tas tika veikts: Amor.atbalstu gultņu maiņa, priekšējā tilta sviras sailenbloki, stabilizatora atsaites, stures trapeces stienis, ģeometrija.

Aizmugurē sailentbloki.

Summa sanāca mazāka nekā sākumā minēts (ap 40 ls). Nu ja skatā rēķinu, tad ap 140 Ls materiālos. Pārējais stundu darba + PVN. Paveikts tas viss tika 6h.

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

40Ls ietaupīts!

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Betr paldies visiem par komentāriem - nemšu vērā arī ieteikumus darbus veikt pagalmā, ko ir arī nācies darīt. Nopirku pagājušā gada beigās jaunu akumulatoru un pagalmā mainīju. Ja neskaita to, ka piekļūšana skrūvei, kas tur aķi bez speciāla pagarinātaja gandrīz nav iespējama, pie temp. tuvu 0 arī rokas salst.

Tā kā var apskaust māju īpašniekus, kuriem savas garāžas un kuriem ir iespēja un vēlēšanās padarboties ap savu auto.

Domāju, ka tēmu var slēgt, jo gana viedokļu un komentāru ir dzirdēts.

jauku atlikušo brīvdienu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bravo, vesela bāka degvielas!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Edmunds rakstīja: Betr paldies visiem par komentāriem - nemšu vērā arī ieteikumus darbus veikt pagalmā, ko ir arī nācies darīt. Nopirku pagājušā gada beigās jaunu akumulatoru un pagalmā mainīju. Ja neskaita to, ka piekļūšana skrūvei, kas tur aķi bez speciāla pagarinātaja gandrīz nav iespējama, pie temp. tuvu 0 arī rokas salst.

Tā kā var apskaust māju īpašniekus, kuriem savas garāžas un kuriem ir iespēja un vēlēšanās padarboties ap savu auto.

Domāju, ka tēmu var slēgt, jo gana viedokļu un komentāru ir dzirdēts.

jauku atlikušo brīvdienu

te veel marchiks nau ie..pabijis , taakaa paaragri teemu sleegt.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Re kur tev piedavajums salabot to luzni siltas telpas

www.hobijauto.lv/...

ar piskostruju varesi ari rusu nokasit

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Re kur tev piedavajums salabot to luzni siltas telpas

www.hobijauto.lv/...

ar piskostruju varesi ari rusu nokasit

Izklausās jau baigi labi, ja vien nebūtu rīgā... Jo tur ir dažas lietas, kas man nav... Bet nekas, agrāk vai vēlāk būs jānopērk vispirms kāds B2, un tad priekš tā kompresors un svarka

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

KEMI jauks kantoris - bija LAMB kupons - aizbraucu iztestēt piekari.... ko šie tur tik neatrada..... priekšēja piekare faktiski pēc autoservisa meistara vārdiem - prasija nopietnas investīcijas.... stūres pirksts, lodveida balsts...

Tā kā regulari sekoju auto stāvoklim ( Volvo 940) - interes pēc aizbraucu uz Mārūpi pie zinošiem cilvēkiem + velreiz uz kontrolpārbaudi MM.... lieki teikt - ka šie neko neatrada..... piekare ir labā stāvokli

Lieki piebilst ka "meistari" Kemi man jau uzreiz piedavāja visu salabot.... mēģināja "paspīdēt" ar zināšanam - ka lodveida balstu jamaina kopā ar visu ričagu..... tipo atsevišķi nepārdod.... nez kāpēc iekš MM to tirgo atsevišķi....

Lieki piebilst, ka Kemi pakalpojumus es nākotnē centīšos pēc iespējas retāk izmantot....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šādus tādus darbus var jau braukt uz kemī, bet ir jāstāv blakus un jāskatās uz pirkstiem.... pie tam pašam ir jābūt nojēgai par auto uzbūvi un izpildamo darbu tehnoloģiju

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šādus tādus darbus var jau braukt uz kemī, bet ir jāstāv blakus un jāskatās uz pirkstiem.... pie tam pašam ir jābūt nojēgai par auto uzbūvi un izpildamo darbu tehnoloģiju

superteksts; kad nākošreiz došos pie zobārsta, tad iziešu zobārstniecības kursus vai ko tamlīdzīgu... un tā tālāk.

Vai nederētu topiks tipa "šie kantori ir miskastes"vai kas tāds?

Esmu gatavs atklāt sarakstu ar "Balvas" apdrošināšanu, kas vnk nemaksā man atlikušos KASKO 40 lašus, uz tel. zvaniem neatbild. Varētu neiesipt santīmu un iemest kādu banerīti arī par šīm tēmām.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Es praktiski visu laiku apkopju masiinu KEMI uz G.Astras ielas nu nekad man tur neviens nav teicis, ka viss jaamaina. Vienmeer arii viss ir normaali sataisiits. Ja kautkas iet uz beigaam, tad laiciigi pabriidina, bet nekad ne ar kaadu paarspileejumu neesmu saskaaries.

Tiem, kam patiik braukt tik ilgi neko neremonteejot kameer kautkas nesaak grabeet vai izjukt, laikam gan taa nav iistaa vieta.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Es praktiski visu laiku apkopju masiinu KEMI uz G.Astras ielas nu nekad man tur neviens nav teicis, ka viss jaamaina. Vienmeer arii viss ir normaali sataisiits. Ja kautkas iet uz beigaam, tad laiciigi pabriidina, bet nekad ne ar kaadu paarspileejumu neesmu saskaaries.

Tiem, kam patiik braukt tik ilgi neko neremonteejot kameer kautkas nesaak grabeet vai izjukt, laikam gan taa nav iistaa vieta.

Interes pēc aizbrauc uz Ulmaņa gatvi.... jo tava pieminēta servisā - pieraksts ir uz nedēļam... kas var liecināt par stabili nostadīto sistēmu/shēmu....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vācijā ir redzēti angāri tiem kas paši grib skrūvēt savus auto. Iebrauc, samaksā par pacēlāja izmantošanu, turpat var iznomāt visādus instrumentus -nav jāmocās pagalmā.

Nu davai jaunie biznesmeņi, raujiet augšā Rīgā tādu projektu. domāju, ka pieprasījums būs labs.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti