Apgaismojiet par jumta kastēm

JJJ Reģ.: 22.03.2004

Apgaismojiet mani tumsoni par jumta kastēm. OK, cena, litrāža - skaidrs. Bet kas vēl ir būtiski tieši no lietotāja viedokļa jeb prakses? Vai ir kāda būtiska atšķirība aerodinamikā, benzīna patēriņā? Skaņa? Drošība? Labāk platāka, šaurāka, garāka? Skatījos veikalā, internetā un tā arī nesaprotu, ko man vajag, lai izbraucot kur tālāk salons nebūtu jāpārbāž ar visādiem niekiem, jo bagāžniekā telts, guļammaisi, makšķerrīki, krēsli un taml. Ar ko varētu praksē atšķirties Hapro Carver 4.4 no Hapro Probox 430 jumta kaste vai Mont Blanc Triton 400M jumta kaste.

Varbūt ir kāds labs piedāvājums uz tirgošanu, tā teikt, tīrot garāžu?

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uzliec uz auto un apskaties, kas vairāk tīk...

šaurajai blakus var pielikt pārīti veloturētāju...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: uzliec uz auto un apskaties, kas vairāk tīk...

šaurajai blakus var pielikt pārīti veloturētāju...

par veljukiem labs arguments, paldies

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

var ņemt plato kasti un veloturētāju uz bagāžnieka... tik tad viss kas uz ceļa - attiecīgi uz velo...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

arii skatos uz kasteem. vai man vieniigajam liekas, ka 300ls ir akuuni liela summa par plastmasas gabalu?

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: arii skatos uz kasteem. vai man vieniigajam liekas, ka 300ls ir akuuni liela summa par plastmasas gabalu?

aha, vēl tāpēc arī jautājums - kāda atsķirība starp vizuāli pēc litrāžas diezgan līdzīgu hapro un mb, ja neskaita cenu starpību 150ls

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja:

Slinkais rakstīja: arii skatos uz kasteem. vai man vieniigajam liekas, ka 300ls ir akuuni liela summa par plastmasas gabalu?

aha, vēl tāpēc arī jautājums - kāda atsķirība starp vizuāli pēc litrāžas diezgan līdzīgu hapro un mb, ja neskaita cenu starpību 150ls

Tās kastes ir tikai vizuāli līdzīgas-īstenībā pielietotie materiāli ir atšķirīgi.Lasīju vācu AutoBild testu-no astoņām kastēm(ar maksimālo svaru iekšā) tikai divas spēja izturēt testu,kas imitēja strauju bremzēšanu,pārējās vai nu vispār izjuka vai sašķiebās,atvērās.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: arii skatos uz kasteem. vai man vieniigajam liekas, ka 300ls ir akuuni liela summa par plastmasas gabalu?

liec atkritumu maisos...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

JJJ rakstīja:

Slinkais rakstīja: arii skatos uz kasteem. vai man vieniigajam liekas, ka 300ls ir akuuni liela summa par plastmasas gabalu?

aha, vēl tāpēc arī jautājums - kāda atsķirība starp vizuāli pēc litrāžas diezgan līdzīgu hapro un mb, ja neskaita cenu starpību 150ls

Tās kastes ir tikai vizuāli līdzīgas-īstenībā pielietotie materiāli ir atšķirīgi.Lasīju vācu AutoBild testu-no astoņām kastēm(ar maksimālo svaru iekšā) tikai divas spēja izturēt testu,kas imitēja strauju bremzēšanu,pārējās vai nu vispār izjuka vai sašķiebās,atvērās.

un pilnīgi pieļauju, ka temperatūras iespaidā paliek/nepaliek trauslākas un tml...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu ir, ir uz garāžas tīrīšanas pusi... Stāv man garāžā Thule Ocean 500, tāda tieva un gara, kāreizi pirkta ar funktieri nolikt tai blakus 2 veļļukus. Nu vairs nav aktuāla. Cena veikalā jaunai Ls 199, savējo par Ls 120 atdošu.

Pirms piesakies, paskaties kādi ir tās izmēri un vai ar kasti dabūsi vaļā bagažnieku. savādāk, lietojams aparāts, gana ietilpīgs

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Visnormālākās pēc skata ir Mont Blanc chamonix, + vēl viņām stiprinājumu vietas ir iegremdētas, līdz ar to tā kaste sanāk tuvāk jumtam. Turējās uz bāņa arī pie 170

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Visnormālākās pēc skata ir Mont Blanc chamonix, + vēl viņām stiprinājumu vietas ir iegremdētas, līdz ar to tā kaste sanāk tuvāk jumtam. Turējās uz bāņa arī pie 170

tieshi taa + cena ar bij kudii sakariigaaka nekaa Thuuplej

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

es 220 vilku pa baani un ne jau 5 minuutes..., nekas nenotika, tik troksnis jau nu gan baigaakais.......

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja: es 220 vilku pa baani un ne jau 5 minuutes..., nekas nenotika, tik troksnis jau nu gan baigaakais.......

Ja notiktu, tad Tu izbaudītu vāciešu cietuma komfortu.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Kaut kad pa TV lūrēju ADAC testus šitām kastēm - lielāka problēma kastēm ir nevis atvilkšana uz 150-200 (whatever) km/h bet gan strauja sabremzēšanās - puse no tām kastēm ko jamie testēja tad kad iekšā visa tā krava sāka lidot uz priekšu atspieda to sānu vaļā un viss izbira nafig.. Aiz kam viņiem tur tas izdevās arī ar dažiem dārgā gala modeļiem.

www.adac.de/...

Tur apakšā var palūrēt arī video tinyurl.com/...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 1 Atbildēt

Diezkas jau nav. Kautkad senāk vienam ārzemniekam ar busu redzēju jumta kasti no kautkāda alumīnija. Neizskatījās pēc paštaisītas, tikai bija lielāka par Latvijā nopērkamajām un stiprinājās uz 3 vai 4 šķērsstieņiem.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

>10kkm ir 'novaaleec' ar kasti uz jumta un nekad nau bijis tik beediigi kaa raadiic ADAC testos

P.S. pie kam kaste 100%vienmeer ir bijusi paarlaadeeta

P.S.S. viena lietinja profilaksei- nevajaga paljauties tikkai uz origin. atsleedzinju , ir veerc apmest rinjkjii kaadas 2as extraa shtropes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

stopes baigi gaudo ejot pāri par 150

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: >10kkm ir 'novaaleec' ar kasti uz jumta un nekad nau bijis tik beediigi kaa raadiic ADAC testos

Nu varbūt pareiza kaste

Mana doma bija par to, ka mok pastīties lai tā kaste nav tur kaut kāda no mīkstas plastmasas taisīta lai normāli aizveras un pareizi stiprinās pie reliņiem (nevis tur ar skoču vai u.c. plastikāta piļuļām) jo pie kapeikas iesipšanas var gadīties ka visu mantu nākas lasīt kaut kur uz asfalta.. Un tas ka atvelkot tā nav novēlusies nost nav varbūt tas noteicošais rādītājs..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kautkaa nejutu gaudoshanu - lielais Chamonix + shtropes+voyaagers

dzodziks Reģ.: 18.06.2005
0 0 Atbildēt

Tikko tika iegādāta jumta kaste,paņēmu Hapro Probox 500 l,man patīk.Izbraukāju Holandi pa bāni vidēji 130.Izskatās arī labi un ir laba aerodinamika.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

bet kaa ir ar veeja troksni? stipri palielinaas? degvielas paterinsh...?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Ir redzētas uz bāņa arī aizlidojušas kastes Vēl te man viens gribēja iestāstīt, ka viņam honda civic stoikas tā kaste no ātruma salocījusi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

manas domas -ja ir sameeriiga , piem. voyagers + chamonix , kaste , tad viss ir kedaa , bet ja to pashu chamonixu uzbaazj gecam + ieliek pedaali griidaa , sekas var buut ....... , nu kaut kaa taa

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Nu ir, ir uz garāžas tīrīšanas pusi... Stāv man garāžā Thule Ocean 500, tāda tieva un gara, kāreizi pirkta ar funktieri nolikt tai blakus 2 veļļukus. Nu vairs nav aktuāla. Cena veikalā jaunai Ls 199, savējo par Ls 120 atdošu.

Pirms piesakies, paskaties kādi ir tās izmēri un vai ar kasti dabūsi vaļā bagažnieku. savādāk, lietojams aparāts, gana ietilpīgs

jā, padomāšu. jāizbrauc būs uz kādu veici paskatīties dabā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti