Alkometri

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
 
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tu pats nezini, vai esi dzeeris

Bet iisteniibaa reala štelle "othodņakaa" pakontroleet...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tur jau ta lieta ka otra diena juties skaidra,bet reali moška promile vel ir

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

O šitais ir lietots Darbā kolēgam uzdāvināts. Pēdējā pasākumā aizņēmos un visi kam nebija slinkums pūta. Vakarā vidēji rādīja 6-7 promiles, kas nelikās ticami. Ja pūš uzreiz pēc iedzeršanas tad rādija burtu "F" (laikam Fatal). No rīta, gan likās, ka daudz maz OK rāda, jo tikko piecēlos iepūtu 1,5 promiles, lai gan jutu ka bija jau izgulēts skurbulis. Pēc pastaigas svaigā dabā jau norma 0,3 promiles. Katrā ziņā, ja pērc tad pārāk viņam neuzticies, kļūda ir +/- 0,1 promile, respektīvi, ja pēc 3dienieka aizvien rāda 0,4 tad braukt labāk nevajag.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Visi virs 40 vai 50 lati ir labi. Ir lietoti.

Sīkie (ap 20 lati) šad tad čakarējās, bet var iztikt.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

A tiem mazajiem ar nav ne vainas. Galu galaa, lai vinji nav preciizi, galvenais jau no riita uzzinaat vai kkas seezh iekshaa vai nee.

A pa tiem muusu mentiem un vinju alkometriem Tur kaadu nu kursh uzmeistaro, taads nu vinjam ir tas alkometrs Peedeejais variants bija chomam, ka mens no kabatas izvilka pliku trubinju bez iepakojuma, uzmauca alkometram un davaj- duj iekshaa Petari taadi!

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ah jaa un to mazo statoilaa tirgoto alkometra piekarinju vareeja iibejaa laikam pa kkaadiem 11 latiem ar shipingu atdabuut uz LV.

3A3 Reģ.: 12.08.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: Tēma aktuāla vasarai tuvojoties. Aktuāla ne tālab, lai brauktu, bet tālab lai tieši nebrauktu šmigā. Ir idejas kur un kādi alkometri ir iegādājami, cik tie uzticami.

Man te mēģināja ieteikt šo www.neoshop.lv/... Ir kādam pieredze?

Man ir šitāds aparāts un manam čomam līdzīgs modelis. Abi pirkti Anglijā, viens par otru 10GBP dārgāks. Abu aparātu atšķirības rādījumos 1:5. Kurš rāda pareizi - hvz. Man gribas ticēt, ka manējais.

Vajadzētu nokalibrēt, bet neesmu vēl painteresējies, kurš to var izdarīt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

3A3 rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Tēma aktuāla vasarai tuvojoties. Aktuāla ne tālab, lai brauktu, bet tālab lai tieši nebrauktu šmigā. Ir idejas kur un kādi alkometri ir iegādājami, cik tie uzticami.

Man te mēģināja ieteikt šo www.neoshop.lv/... Ir kādam pieredze?

Man ir šitāds aparāts un manam čomam līdzīgs modelis. Abi pirkti Anglijā, viens par otru 10GBP dārgāks. Abu aparātu atšķirības rādījumos 1:5. Kurš rāda pareizi - hvz. Man gribas ticēt, ka manējais.

Vajadzētu nokalibrēt, bet neesmu vēl painteresējies, kurš to var izdarīt.

Paņem izdzer puslitru tad brauc lai policis aptur un liek iepust un tad ieput saveja un kalibre cik tīk

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

3A3 rakstīja:

Arnis76 rakstīja: Tēma aktuāla vasarai tuvojoties. Aktuāla ne tālab, lai brauktu, bet tālab lai tieši nebrauktu šmigā. Ir idejas kur un kādi alkometri ir iegādājami, cik tie uzticami.

Man te mēģināja ieteikt šo www.neoshop.lv/... Ir kādam pieredze?

Man ir šitāds aparāts un manam čomam līdzīgs modelis. Abi pirkti Anglijā, viens par otru 10GBP dārgāks. Abu aparātu atšķirības rādījumos 1:5. Kurš rāda pareizi - hvz. Man gribas ticēt, ka manējais.

Vajadzētu nokalibrēt, bet neesmu vēl painteresējies, kurš to var izdarīt.

Aparātus kalibrē Lienes ielā 28 2.stāvā. Man arī ir,bet reizi trijos mēnešos vajag obligāti kalibrēt,jo citādi jau sākās,ka pēc vakara padsmit aliem no rīta septiņos nav pat 0,1...A reāli ta ir un vairāk par 1.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Izlasi maija za ruljom, tur ir alkometru tests, princpaa jeegas nekaadas lielaas nav, jo 3,0 var vieli izrādīties 0,7 vai otrādi.

No visa plashaa testa manupraat viens bija kautcik pieņjemams.

Bet mans padoms ir vispār labāk nesēsties pie stūres, ja neēsi pārliecināts, ka dzērums izguēts, un vispār nevajag tik daudz dzert, ka pēc tam nevar pabraukt.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Izlasi maija za ruljom, tur ir alkometru tests, princpaa jeegas nekaadas lielaas nav, jo 3,0 var vieli izrādīties 0,7 vai otrādi.

No visa plashaa testa manupraat viens bija kautcik pieņjemams.

Bet mans padoms ir vispār labāk nesēsties pie stūres, ja neēsi pārliecināts, ka dzērums izguēts, un vispār nevajag tik daudz dzert, ka pēc tam nevar pabraukt.

Padoms labs

A reāli neviens jau speciāli šmigā nebrauc. Vakarā pēc gaļiņas un aliņa jau pie stūres nesēžas, a no rīta, ja nogulētas stundas 6, izdzerts ap 5 l alus un apēsts nejēgā gaļas, HVZ kas tur ir kas nav. Vai galva sāp no alus vai neērtas gulēšanas...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Izlasi maija za ruljom, tur ir alkometru tests, princpaa jeegas nekaadas lielaas nav, jo 3,0 var vieli izrādīties 0,7 vai otrādi.

No visa plashaa testa manupraat viens bija kautcik pieņjemams.

Bet mans padoms ir vispār labāk nesēsties pie stūres, ja neēsi pārliecināts, ka dzērums izguēts, un vispār nevajag tik daudz dzert, ka pēc tam nevar pabraukt.

Padoms labs

A reāli neviens jau speciāli šmigā nebrauc. Vakarā pēc gaļiņas un aliņa jau pie stūres nesēžas, a no rīta, ja nogulētas stundas 6, izdzerts ap 5 l alus un apēsts nejēgā gaļas, HVZ kas tur ir kas nav. Vai galva sāp no alus vai neērtas gulēšanas...

galva sāp no tā, ka kājās kedas palikušas, visus pirkstus nospiedušas

ja galva sāp, labāk nebraukt

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Vispār jau alkahola koncentrācija izelpā nav tieši atkarīga no alkahola koncentrācijas asinīs. Līdz ar to visi alkometri ir neprecīzi.

Tomēr galvenais fakts ir tāds, ka arī mentu alkometri mērā alk. saturu izelpā. Un ja asinīs ir 1 promile, bet elpā uzrādās 0.4 ...

Man ir AL-6000 alkometrs. Pirmo pusgadu rādīja diezgan precīzi. (Tagad gan rāda stipri par daudz - jākalibrē....) Katrā ziņā pēc viena tusiņa tauta bija stipri pārsteigta cik ilgi uzrādās diezgan pamatīgas promiles nākamajā rītā....

Viens par teica - "Oj es takš sitādā stāvokli nez cik reizes esmu braucis.... " (Pašā rītā viņam rādīja 4.00 - kas ir maksimums ko var parādīt manējais alkometrs, ap 13.00 bija nokrities līdz 1.6 Nu bija viņš labi pielējies bet gulēt aizgāja ap 1 - 2 naktī... )

Esmu novērtējis ka ja jābrauc no rīta, daudz maz droši iepriekšējā vakarā līdz ~22.00 var izdzert 2 litri alus. Ja izderts vairāk vai vēlāk, tad no rīta (apmēram ap gandrīz vienmēr rāda vairāk

Katrā ziņā alkometrs ir labs arguments nebraukt nakamajā dienā, kaut arī pašajūta ir OKI.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Bija domāts no rīta ap 8 00 (nevis brillītes)

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

imho no rīta vajag labi paēst.

lai arī cik ļoti negribās.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: imho no rīta vajag labi paēst.

lai arī cik ļoti negribās.

Imho pirms dzershanas un dzershanas laikaa arii

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: imho no rīta vajag labi paēst.

lai arī cik ļoti negribās.

Pārbaudīts ar alkometru.

Paēst drusciņ palīdz. Kā arī karsta vanna palīdz, kā arī fiziskās aktivitātes. TOMĒR - tas palīdz pavisam nedaudz. pa kādām 0.2 - 0.3 promilēm tā var nodzīt.

Viens mans paziņa uzrāvās no rīta uz 0.6.... Varētu teikt ka ļoti paveicās - varēja ar mentiem sarunāt... (Un nemaz tik daudz iepriekšējā vakarā nebija izdzēris un bija ēdis no rīta...) (Tas nebija rīgā) Tā kā nakamjā rītā labāk ļaut braukt sievai vai draudzenei lai arī kā liekas ka viņa tiesības ir nopirkusi un pašam pašsajūta pavisam normāla.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

rt rakstīja: imho no rīta vajag labi paēst.

lai arī cik ļoti negribās.

Pārbaudīts ar alkometru.

Paēst drusciņ palīdz. Kā arī karsta vanna palīdz, kā arī fiziskās aktivitātes. TOMĒR - tas palīdz pavisam nedaudz. pa kādām 0.2 - 0.3 promilēm tā var nodzīt.

Viens mans paziņa uzrāvās no rīta uz 0.6.... Varētu teikt ka ļoti paveicās - varēja ar mentiem sarunāt... (Un nemaz tik daudz iepriekšējā vakarā nebija izdzēris un bija ēdis no rīta...) (Tas nebija rīgā) Tā kā nakamjā rītā labāk ļaut braukt sievai vai draudzenei lai arī kā liekas ka viņa tiesības ir nopirkusi un pašam pašsajūta pavisam normāla.

Jā, btw, baigi sen nav dzirdēts, ka kāds būtu nopircis tiesības. Vai tiešām LV tas vairs nav iespējams, jeb no pirkušajiem ņem parakstu par nelielīšanos

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: hmm..CPistiem ir kkādi jauni alkometri

pēc Motormuzeja Muzeju Nakts nācās iepūst un jāpūš bija pa gabalu virzienā uz to alkometru..... izbrīnījos no sākuma, bet pūtu ar

iekš SWE tikai tā pārbauda, typa pa gabalu pūš. mutē navaig ņemt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti