diskusijas

tibors Reģ.: 25.05.2008

VW Sharan 1.9TDI No sākuma braucot pie 100 km/H sāka vibrēt mašīasn kuzavs ,likās ka riepas ,nobalanseju diskus ,bet vienalga vibrē .Vakar braucu nekas nebija biju nobraucis ap 40 km un atkal sākas vibrācija .Vibrācija nak itkā no priekšas labās puses,tāda sajuta ka pusas nedarbojas un vibre motora darbība laba, tikai vibrē kad daod gazi .Meistars skatīja neko neatrada .Varbūt kādam ir bijusi šāda problēma.Atbildat lūdzu.

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

bremžu diskiem kirdik?)

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

motora/kārbas spilvens... ritenis vaļā...

tibors Reģ.: 25.05.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: motora/kārbas spilvens... ritenis vaļā...

Rites nebija vaļā, bet motora/kārbas spilvens jāpaskat .

tibors Reģ.: 25.05.2008
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja: bremžu diskiem kirdik?)

kādu laiku atpakaļ mainiti ,3-4 meneši.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Man bija tādi piedzīvojumi-izrādījās,ka vaina bija pusass tajā galā,kurš ieiet kārbā-nācās nomainīt visu pusasi(tas gan bija cits auto,bet principā laikam visiem FWD nekas neatšķiras).

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kā var nedarboties pusass?

Varēja jau uzrakstīt, pie kādām darbībām (bremzēšana vai kā) tas viss sākās.

Man jau liekas, ka drīzāk kāds no spilveniem.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man sotakam shitaadus suudus taisiija sharniirs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: man sotakam shitaadus suudus taisiija sharniirs

bremzējot... ne gāzi dodot...

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

tadsjautues rakstīja: man sotakam shitaadus suudus taisiija sharniirs

bremzējot... ne gāzi dodot...

bremzejot pastiprinaajaas, bet paradijas tas uz gluda asvalta vienmerigi braucot virs 110 aiz vendzavaam parasti

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

tibors rakstīja: VW Sharan 1.9TDI No sākuma braucot pie 100 km/H sāka vibrēt mašīasn kuzavs ,likās ka riepas ,nobalanseju diskus ,bet vienalga vibrē .Vakar braucu nekas nebija biju nobraucis ap 40 km un atkal sākas vibrācija .Vibrācija nak itkā no priekšas labās puses,tāda sajuta ka pusas nedarbojas un vibre motora darbība laba, tikai vibrē kad daod gazi .Meistars skatīja neko neatrada .Varbūt kādam ir bijusi šāda problēma.Atbildat lūdzu.

Sāc ar to, ka padomā kad tas sākās un varbūt atrodi kādas kopsakarības, bet vispār būt var daudzkas. Es drīzāk sliektos uz pusasi, bet tāpat dīvaini. Man pirms gadiem auģikam parādījās vibrācijā un īsi pēc tam atjūdzās pusass. Bet vēl pirms tam atceros, ka vienreiz parādījās krakšķis ,braucot ar izgriestiem riteņiem, bet tūlīt ar tas krakšķis pazuda. It kā tipiska pusass miršanas pazīme, bet kāpēc pazuda? Značit pastāv neskaitāmas iespējas kā tās pusasis mirst. Atrodi vien labu meistaru kas var ko sakarīgu pateikt, jo savādāk izgrūdīsi kaudzi naudas pērkot pusasis utt. un beigās izrādīsies kaut kas galīgi stulbs. Ja vainīga pusass, tad vajadzētu to labi just uz stūres.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti