Ko tauta domā par šādu pasākumu?

joop Reģ.: 21.04.2006
 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sviests..

jau USaa kraasu mauc uz ruusu virsuu, t.b. vinji nerestauree, bet uztaisa spizdigu konfekti iisam laikam, tad kas ieksh LV buus... safista a/m un viss...

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Šitais gan būtu labs. Tikai interesanti kurā kaktu servisā viņu tūnētu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak tad iekš iauto arī kāds beidzot ir pamodies Citos forumos pacepās tad, kad pirmoreiz ziņa uzpeldēja

Ko es domāju - savu šrotu nekādā gadījumā jamiem nedotu. Atpakaļ saņemtu šķūni, nevis mašīnu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ko tur domāt? Šovs, kā jau šovs. Gribi pazīmēties ekrānā - piedalies. Auto mūžu tāpat nepagarināsi, vienigi vecumdenas būs īsas bet skaistas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Skaistas? Laikam neesi jeņķu pimpmairaidu skatījies Uzliek vislielākos iespējamos ļitakus ar mizām, nokrāso, uzšķūnē salonu, saliek visās malās monitoreļus, uz kuriem tāpat skatīties nevar, ļoti retos gadījumos nomaina motoru vai tam kaut vai mazliet pieķeras, apakšu neaiztiek nemaz. Kā arī saliek visādus nevajadzīgus un nelietderīgus sūdus. Piemēram, kaut kādai vecai koijotai uzlika to mēslu, kas iesūc gaisu, pie kabīnes, tik vien, ka ja tiešām pa tādu ūdeni brauktu, visi moņi aizietu pa pipeli Un tā var turpināt. Reiz gadījās arī pimpmairaidinternešnal sēriju noskatīties, kurā šķūnēja diviem zviedru dvīņubrāļiem piederošu A80 B1. Visjautrākais bija tas, ka, protams, esošo 1.3 motoru atstāja, tikai vēl ielika vēl vienu aķi lai momentā nenosēstos dēļ visiem pļurņikiem, pastiprinātājiem, maģiem, monitoriem... Visskaistākais bija skats beigās, šie piebrauc, "senkjū emtīvī for pimping mai raid" un aizbrauc, vecajam motoriņam pļērcot

Protams, tas patiktu visiem tiem, kas saskatījušies 2Fast 2Furios - pat nopietnos forumos var redzēt tādus slimus šķūnerus, ka tikai uzlikt lielākus ļitakus un vairāk nosēdināt, tikai bieži vien pēc tam sākas vaimanas par sliktajiem ceļiem...

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Krieviem bija tāds "Aļio Garaž!". Tas vispār bija psc... Vienam melnam amerikānim uzlika baiso spoileri, 15 (!) collu hroma diskus. Un uz sēdekļiem izšuva betmena logo. Jo redz čalis fano par betmena filmām. Smējos kā kutināts

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

man kakraz manam retajam amerikānim fāras sasistas un iekš Lv nekur nevar dabūt, bij doma sūtīt tuninga lukturus caur ebay. tagad domāju moška jāpiesakās varbūt vinēšu un dabūšu tos tuninga lukturus uz haļavu, + vel jaunus ļitokus, jo esošos bišku ziemā sāls apstrādāja.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es nesaprotu, par ko sapņo tie, kas domā kā djgaca - kamon, tas ir šovs nevis labdarības pasākums, un tur jābūt efektam - šrotu pārvērš par žilbinošu rotaļlietu. Kamēr te - izsistas fāras un ļitaki ar nedaudz bojātu krāsojumu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Es nesaprotu, par ko sapņo tie, kas domā kā djgaca - kamon, tas ir šovs nevis labdarības pasākums, un tur jābūt efektam - šrotu pārvērš par žilbinošu rotaļlietu. Kamēr te - izsistas fāras un ļitaki ar nedaudz bojātu krāsojumu

Man gan liekas, ka neko vairāk par šķūninga fārām, ļitakiem, kādu spoileri un varbūt kaut ko no mūzikas, ar LV raidījuma budžetu diez vai kādam izdosies dabūt

Jsssii Reģ.: 26.06.2008
0 0 Atbildēt

Vispaar jau tas shovs nav paredzeets tagad lai laapiitu cauros izpuuteejus, un labotu ritosho vai gandriiz jau nokauto dzineeju! Tas it tjuuninga, vai LV gadiijumaa skjuuninga shovs!Uzpuutiis smuku spiigigu rooza kraasu un arii izshuus betmeminjus un visi priekaa churaas! Daudz jau studentu braukaa ar knapi ejoshiem eskortiem, tagad vinjiem vismaz iespeeja dabuut 200 ls veertai mashiinai virsuu stuku veertus ljitakus! Lai veicaas tam kas tur piedaliisies!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

+1 - kā naglai uz galvas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti