Kasko

username Reģ.: 29.11.2004

Sveiki!

Kuru iestādi no šiem 3 ieteiksiet KASKO apdrošināsanai?

ERGO;

SEESAM;

BTA?

Cenas itkā visiem 3 ir daudz maz vienādas. Vairāk interesē pašu pieredze. Paldies.

 
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Viennozīmīgi Ergo! Seesam ir daudz kaitinošu sīkumu par kuru eksistenci uzzināsi tikai kad sastapsies ar tiem pie maksāšanas, bet BTA ir...nepārāk laba kompānija...lielākoties maksā labi, bet reizēm uznāk tāāādi zajobi!!!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

A Nordicia m'e'gin'aji?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

username rakstīja: Sveiki!

Kuru iestādi no šiem 3 ieteiksiet KASKO apdrošināsanai?

ERGO;

SEESAM;

BTA?

Cenas itkā visiem 3 ir daudz maz vienādas. Vairāk interesē pašu pieredze. Paldies.

nu, ir arī labāki varianti

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Seesam nav tas lētākais kantoris, bet strādā ideāli - no rīta viņiem aizsūta tāmi, pēcpusdienā jau ir saņemts apstiprinājums!!! BTA piedāvā nedaudz lētāk, par ātrumu nezinu...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: Seesam nav tas lētākais kantoris, bet strādā ideāli - no rīta viņiem aizsūta tāmi, pēcpusdienā jau ir saņemts apstiprinājums!!! BTA piedāvā nedaudz lētāk, par ātrumu nezinu...

Ar seesam tev ir paveicies bet visā visumā laba kompānija ja ne daži bet.

Ergo būs drusku lēnāks, bet toties nepamatotu atteikumu nav!

Obligāti pajautā piedāvājumu Nordicijai!!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

es jau daudzs gadus esmu BTA klients. Ir bijuši atsvišķi izmaksu gadījumi un ne reizi nav bijušas problēmas ne ar termiņiem, ne ar atlīdzības apmēru.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tikai nesadomā mēģināt Apdirsināšanas Akciju Sabiedrību BALTA

ja būs kaut niecīgākā iespēja tevi atšūt, viņi nepakautrēsies to izmantot....

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tikai nesadomā mēģināt Apdirsināšanas Akciju Sabiedrību BALTA

ja būs kaut niecīgākā iespēja tevi atšūt, viņi nepakautrēsies to izmantot....

PILNIIBAA pievienojos sjim viedoklim!!! Iz personiigaas pieredzes varu teikt, ka BTA ir sakariigaaks un mazak cjakaree praatu ar visaadiem ar, bet, bet jau tiesjam... Savukaart BALTA... Vieniigais ko man izdevaas no jamiem izspiest OCTAI ir ~3 Ls atlaidi ja drosjinu uz 3 meen. Tas ka esmu jau vinju klients vinjiem taa iisti nesjuupo... Uz kautkaadu murgainu piedaavaajumu suutiisjanu gan vinji ir LJOTI NADZIIGI...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ir bijusi darīšana ar ERGO, PAREX un BTA.

Sarindotu es viņas tā (no labākās uz sliktāko):

PAREX

BTA

ERGO

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ko sakaat par Balvu?

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Ko sakaat par Balvu?

ir bijis viens gadījums.

Octa lieta, abpusēja vaina.

nomainīts spogulis (15ls), spārns saskrāpēts bet ne iespiests. Pēc mēneša viņi pārskaitīja 112Ls.

Visumā biju pārsteigts. Apmierināts.

Starpība starp citiem kantoriem ar kuriem bijusi darīšana - visapkārt runā krieviski, ja tu latviski, tad viņi tomēr ar. Izmaksu daļas telpas šauras. Baigā spiešanās toties auto var noparkot labāk kā parexa stārķu ielā.

Bet tas ir tikai viens (man vienīgais) gadījums ar viņiem.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ir bijusi darīšana ar ERGO, PAREX un BTA.

Sarindotu es viņas tā (no labākās uz sliktāko):

PAREX

BTA

ERGO

parex nu jau dažus gadus būs norvēģu rokās zem nosaukuma gjensidige (tik sākuma posmā pēc īpašnieku maiņas saskaņā ar līgumu tam bija jāatstāj nosaukums parex)

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Ko sakaat par Balvu?

Nevajag Balvu, it kā maksā maz, taču atteikumu skaits liels. Iesaku vērsties pie kāda brokera, la sagatavo vairākus piedāvājumus.

Man vislabākā pieredze līdz šim ir ar Parex, tagad gan tas saucas Gjensedige, arī IF nav slikta izvēle. Baltu, Balvu, Baltikumu gan nevajag.

Vēl ir tāds mazpazīstams kantoris Resso, bet tas ir katram diezgan individuāli. Zinu gan tādus kas ir ļot apmiernāti, gan arī tādus kas ne pārāk.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti