Subaru Impreza WRX 2008

Z-kubs Reģ.: 03.08.2008

LAbdien.

Varbuut kaads var pakomenteet par Impreza jauno WRX bez STI. Domaju iegaadaaties lai vareetu nedaudz sportiskaak braukt, bet arii braukt praktiski ikdienaa. Partner motoraa paprasi vinni saka STI ir pavisam cits auto vieglaak peec tam paardot, bet tai pashaa laikaa saka tas vareetu buut gimenee kaa 3 auto. Mozh kaadam ir WRX bez STI gribeetos dzirdeet Juusu domas.

Paldies.

 
1 2 3
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Yetti rakstīja:

Nortel rakstīja: Ir braukts ar tādu WRX. Lai izbrauktu cauri Rīgai der par visiem 100%. Tālākiem gabaliem pārāk mazs un kokains.

oi... piekrītu...

koka klucis Konstantīns...

Ja? A tu maz braucis ar viņu esi?

jā...un?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nafigators rakstīja:

Yetti rakstīja:

Nortel rakstīja: Ir braukts ar tādu WRX. Lai izbrauktu cauri Rīgai der par visiem 100%. Tālākiem gabaliem pārāk mazs un kokains.

oi... piekrītu...

koka klucis Konstantīns...

Ja? A tu maz braucis ar viņu esi?

jā...un?

Nu bet protams sorrī aizmirsu - tādas mašīnas, ar kuru tu vēl neesi braucis, nav izgudrota....

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

netaisos sipt kapeiku, un tehnisko info esmu lasījis. vnk gribu zināt cik ir reālais patēriņš. gadā ir noteikts atvēlēts budžets uz megarulzu ieskaitot benzīnu, apkopes, etc drazu. 12l pilsētā izklausās pārāk labi priekš WRX tāpēc arī pārjautaju

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tā arī ir ap 12 litriem, prikaļi!

Un STI, kuram jaudas daudz vairāk arī tie paši ~12L, vēlreiz prikaļi!

Nu labi, pac neesmu mērījis, bet to saka kā WRX, tā STI draiveri!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

12l noteikti ir. Ja no rītiem dzinējs ir auksts un normāli min pa pilsētu, tad arī visi 16l sanāk. Za bazar atvičaju... Ārpus pilsētas braukšana ir cits stāsts - droši vien 8-9 var ielīst.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

prikaļī.... ir pajolīši, kas iekļaujas 12 litros ar subāru prikaļī

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: 12l noteikti ir. Ja no rītiem dzinējs ir auksts un normāli min pa pilsētu, tad arī visi 16l sanāk. Za bazar atvičaju... Ārpus pilsētas braukšana ir cits stāsts - droši vien 8-9 var ielīst.

Tas tavam mocim varbūt motors silst pusstundu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: prikaļī.... ir pajolīši, kas iekļaujas 12 litros ar subāru prikaļī

Čau, audist-miskastniek!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Ksneps rakstīja: 12l noteikti ir. Ja no rītiem dzinējs ir auksts un normāli min pa pilsētu, tad arī visi 16l sanāk. Za bazar atvičaju... Ārpus pilsētas braukšana ir cits stāsts - droši vien 8-9 var ielīst.

Tas tavam mocim varbūt motors silst pusstundu

Bet ja nopietni - ja sanāk braukt regulāri, bet mazus atālumus, tad tam ir nozīme.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

nafigators rakstīja:

Ksneps rakstīja: 12l noteikti ir. Ja no rītiem dzinējs ir auksts un normāli min pa pilsētu, tad arī visi 16l sanāk. Za bazar atvičaju... Ārpus pilsētas braukšana ir cits stāsts - droši vien 8-9 var ielīst.

Tas tavam mocim varbūt motors silst pusstundu

Bet ja nopietni - ja sanāk braukt regulāri, bet mazus atālumus, tad tam ir nozīme.

Esmu ievērojis jā, ka dienā regulāri braucot tikai 5-10 km patēriņš lielāks, bet tajā pašā laikā motors līdz darba temperatūrai man uzsilst 4-5 minūtes stāvot vai 1-2 minūtes mierīgi braucot Tā ka hvz...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: No kura laika subāriem ir kvatro?????

Ja gribi jauno impru, tad tikai STI, jo parastais WRX imo nicht achtung ("lēts" interjers, dizains), degvielas patēriņš neskatoties uz jaudas starpību ir praktiski vienāds - 11/12 litri pa pilsētu.

Tāds varbūt ir spermas patēriņš, ko tu katru vakaru norij...

... un Subars vispār ir graboša miskaste.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

nafigators rakstīja: No kura laika subāriem ir kvatro?????

Ja gribi jauno impru, tad tikai STI, jo parastais WRX imo nicht achtung ("lēts" interjers, dizains), degvielas patēriņš neskatoties uz jaudas starpību ir praktiski vienāds - 11/12 litri pa pilsētu.

Tāds varbūt ir spermas patēriņš, ko tu katru vakaru norij...

... un Subars vispār ir graboša miskaste.

nepiekriitu , autbakam nau ne vainas

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

nafigators rakstīja: No kura laika subāriem ir kvatro?????

Ja gribi jauno impru, tad tikai STI, jo parastais WRX imo nicht achtung ("lēts" interjers, dizains), degvielas patēriņš neskatoties uz jaudas starpību ir praktiski vienāds - 11/12 litri pa pilsētu.

Tāds varbūt ir spermas patēriņš, ko tu katru vakaru norij...

... un Subars vispār ir graboša miskaste.

O reku pats fekāliķis ieradies

Ej citur smirdi!!!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

farruhs rakstīja:

nafigators rakstīja: No kura laika subāriem ir kvatro?????

Ja gribi jauno impru, tad tikai STI, jo parastais WRX imo nicht achtung ("lēts" interjers, dizains), degvielas patēriņš neskatoties uz jaudas starpību ir praktiski vienāds - 11/12 litri pa pilsētu.

Tāds varbūt ir spermas patēriņš, ko tu katru vakaru norij...

... un Subars vispār ir graboša miskaste.

O reku pats fekāliķis ieradies

Ej citur smirdi!!!

Pasūkā uzgalīti, Jefiņ!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Subaru ir aparāts ar ko braukt rakkī, bet nevis pa ielu.

Kam nepieleca, runa iet par Imprezām.

Kad Tev, Tu galvā izjātai puņķulupata= Nafigator, pieleks, ka tas aparats ka automobīlis vārda tiešā nozīmē , ir pilnīga kuiņa?

Tu laikam esi pilnīgs lauku lunis, ja reiz nespēj šo domu sagremot.

Ej nu,ka izslauc bullīti un nodrāz aitu pirms miega.

Lashidze končennijs.

Tavs vecais laikam sajauca caurumus, kur bāzt un tad uzradies Tu.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Es jau tev vienreiz egoniņ pateicu - par tirgu atbildēsi! Kroplis tu nelaimīgais!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Es jau tev vienreiz egoniņ pateicu - par tirgu atbildēsi! Kroplis tu nelaimīgais!

Da man tač galīgi uzjāt, ko tu man saki un vēl jo vairāk, ko tu man esi teicis... tava muldēšana ir bebrim zem astes...

Sipies uz savu fufaikciemu un nebāz ārā savu nošmulēto mūli.

Viss kas tev ir ļauts, reizi nedēļā pie dīķa, aiz vecā ievu krūma, noraut kulakā.

Takšto... рis taisni!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Te nu izskataas- ka Frutukakam taisniiba.. vismaz kameer runa par Naf/nah izcelsmi...

bet par bubaaru... hvz.. katraa gadiijumaa cik nu palietoti...i patesteeti- nekaa slikta nevar teikt...

BTW- Nah- nedraudi, tirlinj

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Te nu izskataas- ka Frutukakam taisniiba.. vismaz kameer runa par Naf/nah izcelsmi...

bet par bubaaru... hvz.. katraa gadiijumaa cik nu palietoti...i patesteeti- nekaa slikta nevar teikt...

BTW- Nah- nedraudi, tirlinj

Nu labi... varbūt tas sūdbārs ir na ļubiķelja, bet nu ģešovka tur ir visur... man pat pokuj, ka tas viss ir tāpē, lai šams vieglāks, bet mana uztverē tas kā pārvietošanās līdzeklis ir šrotains musarņiks.

Par sralliju... cits bazārs.

Bet tas hujinātors ir tik vien kā susļika sūda smaka.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nekādus gudrākus tekstus no pediņa, kurš visu mūžu bērnunamā tirsā ņemts un locekļus zelējis, nesagaidīt.

A kas tev kindzul sāp, a?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Nekādus gudrākus tekstus no pediņa, kurš visu mūžu bērnunamā tirsā ņemts un locekļus zelējis, nesagaidīt.

A kas tev kindzul sāp, a?

Tavu tārpa viedokli neviens neprasīja!

Izdrāz kādu sapuvušu ābolīti un nelien veču darīšanās.

Neba tev zināt ko, kurš un kā drāž.

Un savus slapjos sapņus vari iezieķēt fāterim matos!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

nafigators rakstīja: Nekādus gudrākus tekstus no pediņa, kurš visu mūžu bērnunamā tirsā ņemts un locekļus zelējis, nesagaidīt.

A kas tev kindzul sāp, a?

Tavu tārpa viedokli neviens neprasīja!

Izdrāz kādu sapuvušu ābolīti un nelien veču darīšanās.

Neba tev zināt ko, kurš un kā drāž.

Un savus slapjos sapņus vari iezieķēt fāterim matos!

Ko tu visu laiku kaut kādiem fāteriem dapisies? Bērnības trauma?! Tas bija tas, kurš tevi kroplīti visu bērnību pakaļēja?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

A kas tev kindzul sāp, a?

paldies par apjautaashanos ar mani viss ir kaartiibaa

vnk slow down

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Un ja tev kādu brīdi liekas, ka tev tiek uztirsts tā teikt "ņe po poņaķijam", tad nemīz bundžā, jo tā ir apzināta provokācija.

Ar nepacietību gaidu, kad varēšu atbildēt par savu bazaru.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

MB rullē...

Nakujātors = izjāts lauku vieplis.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti