Pardodu Skoda Octavia 1.9TDI 2006.g.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
 
1 2
hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

aga aga BMW ap 2002 gadu.. labākā izvēle.. pilna LV zona piedzīta ar tām miskastēm, tik tagad nez kāpēc nevienam vairs nav naudas nomainīt beigtās lambdas, katalizatorus, uzlikt normālas riepas (nevis 5 sezonu lisello) un salabot visādus citus sīkumus, nemaz nerunājot par augstspiediena sūkni, kurš, ja nobrūk, tad jopcik razīt, bērni ēst nedabūn aš divus mēnešus..

vo es nesaprotu tautiešus - nu skuju pēc ir jābraukā ar 530i un jāiepērkas supernetto ņemot sapelējušu sieru ar atlaidi. ok, es saprotu, ja tu ēd labu pārtiku, iekārto sev vidi, uzturi ģimeni tad ar to visu ir ļoti grūti nozīmēties kaimiņu/draugu/etc priekšā, nekā tas ir piebraucot ar pussagrabējušu 5-to, toties bmw, pie mājas logiem.

bez apvainojumiem tiem, kuri normāli sabalansē savu budžetu (labi pelna) vai tiešām mīl supernetto

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Neesi klubu salasījies? V častnoste latio šefa textus...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nav sanācis diemžēl, kaut kas prātīgs tur?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: nav sanācis diemžēl, kaut kas prātīgs tur?

Tjip lielā intervija...pasijājot pelavas-sakarīga lasāmviela

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: aga aga BMW ap 2002 gadu.. labākā izvēle.. pilna LV zona piedzīta ar tām miskastēm, tik tagad nez kāpēc nevienam vairs nav naudas nomainīt beigtās lambdas, katalizatorus, uzlikt normālas riepas (nevis 5 sezonu lisello) un salabot visādus citus sīkumus, nemaz nerunājot par augstspiediena sūkni, kurš, ja nobrūk, tad jopcik razīt, bērni ēst nedabūn aš divus mēnešus..

vo es nesaprotu tautiešus - nu skuju pēc ir jābraukā ar 530i un jāiepērkas supernetto ņemot sapelējušu sieru ar atlaidi. ok, es saprotu, ja tu ēd labu pārtiku, iekārto sev vidi, uzturi ģimeni tad ar to visu ir ļoti grūti nozīmēties kaimiņu/draugu/etc priekšā, nekā tas ir piebraucot ar pussagrabējušu 5-to, toties bmw, pie mājas logiem.

bez apvainojumiem tiem, kuri normāli sabalansē savu budžetu (labi pelna) vai tiešām mīl supernetto

Piekritu Tev, ja perk dizeli, tad japerk ar iespejami mazaku noskrejienu, citadi ekonomijas nekadas, un parasti 2001, 2002. gada masinam ir jau lieli noskrejieni, kaa ari saak glukot nemeraa parbaztaa elektronika.

2006.gadaa sada Skoda maksaja 19'000EUR, taa kaa cena 11'900 ir loti OK, vienigi tagad Skodas centram ir akcija, kad auto var dabut par 16'300, bet cik ilgi to es gan nezinu!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sakariibaa ar ekonomiskajaam noriseem muusu valstii , daudzi jauno autoo diileri un laizinga bandas ir sariikojushi akciju 'sasipiisim mazlietoto autosu tirgu'

P.S. tas , kaa raadaas , ira uz ilgu laiku , taxshto naaksies vien pasham braukt ja negribaas kaadam slienainam maitasputnam pa 1/2piiraadzinju atdot .

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Sakariibaa ar ekonomiskajaam noriseem muusu valstii , daudzi jauno autoo diileri un laizinga bandas ir sariikojushi akciju 'sasipiisim mazlietoto autosu tirgu'

P.S. tas , kaa raadaas , ira uz ilgu laiku , taxshto naaksies vien pasham braukt ja negribaas kaadam slienainam maitasputnam pa 1/2piiraadzinju atdot .

Neviens neko nepisch - pa cik grib pa tik pārdod. Kas pēc tam notiek ar jautro trio (dīleris, laizingtājs un klients) info nav, bet visticamāk, ka pie atņemta autosa neviens nav laimīgs.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nu no pazīstamiem darboņiem līzinga un auto tirdzniecības sektorā ir dzirdēti oj kādi stāsti. piemēram vienam oficiālajam dīlerim bezmaz katru dienu pa vienam a to i vairākus dienā dzen pepelacus bez atslēgām un doķiem, viņu uzdevums savukārt ir atslēgt, nomainīt atslēgas un pārkonfigurēt signalkas. resp. - tauta baksi bija, sapirka, pēctam baksi beidzās, līzingu nav ko nomaksāt, bet auto neatdod - sliktākais variants. nu un tur metodes ir bezbožnās. parasti ar labu atnāk ciemos, atņem atslēgas un aizbrauc, bet ir arī varianti kad bezmaz izzog mašīnas no stāvvietām, privātām teritorijām, utt. "saimnieks" trobeli pacelt nevar, jo oficiāli mašīna pieder līzingam, savukārt tas jau arī ir tas, kurš piesaistījis to kreiso kantori mašīnas atsavināšanai.

un vēl te dzirdēts gadījums nesen, ka naglajiem nemaksātājiem (kuri pāris mēnešus vienkārši pazūd no redzesloka, bet turpina aktīvi izmantot mašīnu) uzsēdina sekošanu un tad piemērotā brīdī vienkārši uz ielas atņem mašīnu ar visām parpalām un dzen uz stāvvietu.

līzinga džeki brīdināja - ja kādas problēmas tad vislabāk bez ierunām uzreiz atdot pepelacu un pakļauties prasībām, kko sarunāt par maksājumiem, jo ja sākas ignore no nemaksātāja puses tad ir sagaidāma agresija no līzinga kantora. vo tādas lietas darās

dzodziks Reģ.: 18.06.2005
0 0 Atbildēt

Tā tas ir,tikko viens paziņa nekustamo īpašumu tirgotājs pusgada laikā nopirka jaunu Q7.tagad pēc pusgada braukā ar 2 golfu un tas ir normāli.Vēl biju pavasarī laukos visiem jaunas mašinas,tagad nevar līzingus samaksāt,bērniem nav ko ēst.tā kā viss pamazām sāk sakārtoties

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

dzodziks rakstīja: Tā tas ir,tikko viens paziņa nekustamo īpašumu tirgotājs pusgada laikā nopirka jaunu Q7.tagad pēc pusgada braukā ar 2 golfu un tas ir normāli.Vēl biju pavasarī laukos visiem jaunas mašinas,tagad nevar līzingus samaksāt,bērniem nav ko ēst.tā kā viss pamazām sāk sakārtoties

un teu priex ?

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Pat mana draudzene pabraucot nesen ar jaunu Octaviju, pēc tam teica ka beidzot sapratusi kapēc es atzīstu tikai MB, audi un bmw.

Cieta graboša, pat 100 km nobraukt ir mocības.

Lietas maksā tik cik ir vērtīgas. Un 10 gadus vecs BMW maksā tikpat cik 2 gadus veca škoda ne jau bez iemesla!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: Pat mana draudzene pabraucot nesen ar jaunu Octaviju, pēc tam teica ka beidzot sapratusi kapēc es atzīstu tikai MB, audi un bmw.

Cieta graboša, pat 100 km nobraukt ir mocības.

Lietas maksā tik cik ir vērtīgas. Un 10 gadus vecs BMW maksā tikpat cik 2 gadus veca škoda ne jau bez iemesla!

toč losis.... škoda tas pats audī vien ir.... tikai vājākā komplektācijā un biki vārgāku (vecāku) motoru....

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ne jau tikai komplekktācija švakāka, bet salona apdare vispār. Izmantotie materiāli, izolācijas daudzums utt.

Tas nekas ka viens koncerns ražo.

VW Tuareg un VW caddy komforts arī taču atšķiras, kaut marka viena, ne losi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: ne jau tikai komplekktācija švakāka, bet salona apdare vispār. Izmantotie materiāli, izolācijas daudzums utt.

Tas nekas ka viens koncerns ražo.

VW Tuareg un VW caddy komforts arī taču atšķiras, kaut marka viena, ne losi?

davaj praider, nosauc atšķirības audī a3 un škoda oktāvija?

viņiem pat pilnpiedziņa ir identiska... tas nekas, ka a3 ir rakstīts virsū quattro, bet oktāvijai 4x4 - abi izmanto haldex-u

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

a3 ir mazauto, bet oktavia ir šikākais markas modelis.

Varētu vēl salīdzināt FABIA ar Audi A3, bet nu tāpat skaidrs ka diena pret nakti.

Ko tu gribi pateikt? Ka škoda, KIA, RENAULT, chevrolet U.C. ir superīgi braucamie

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: a3 ir mazauto, bet oktavia ir šikākais markas modelis.

Varētu vēl salīdzināt FABIA ar Audi A3, bet nu tāpat skaidrs ka diena pret nakti.

Ko tu gribi pateikt? Ka škoda, KIA, RENAULT, chevrolet U.C. ir superīgi braucamie

oktāvija pēc izmēriem ir pielīdzināma a4, tehniski viņa ir nedaudz palielināts a3

a tavs uzdrisiens bija, ka tikai audī (mēbē un bēmēvē) rulz

mans jautājums bija - ar ko šitā škoda atšķiras no audī? pagaidām vienīgais ko tu spēj izdvest ir "izmērs"

p.n.

es negribu teikt, ka škoda ir sūds - es apgalvoju, ka audī nav nekas īpašs (ar dažiem izņēmumiem)

paskaties kautvai pēc kāda kropļa izskatās a2

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Ta Skodai nekas tur negrab un visu var dabut par kapeikam un ari attieciga cena, cik pec tam nojatam 10-gam BMW sagrudisi remontos?

Izmeros lielaka par A4 un bagaznieks vispar milzigs!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti