Bērnu kvadracikli!

juritis Reģ.: 20.11.2002

Pastāstiet, lūdzu, par šiem aparātiem, kurš ķīnietis ir vislabākais, vai kur var dabūt pa normāliem cipariem firmas verķi, nu par un ap šo tēmu, jo ir doma kauko sīcim gādāt!

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

no vīriem, kuri tos sūdus remontē, SMC (Koreja)...

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
1 1 Atbildēt

Esi padomājis pa kurieni sīkie braukās?

pagājušo vasaru redzēju, kas paliek pāri no sīkajiem, kas izdomājuši pa privātmāju rajona ielām izbraukt līkumiņu ar tēta gādātu kvadraciklu. Tādu lietu kā dodiet ceļu bērni nezin. rezultātā no abiem bērniem zinātniskās fantastikas filmā varētu salikt vienu nebojātu.

Ja ir kur braukāt lauku īpašumā, tad ok, bet citādi, galīgi šo neatbalstu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
1 0 Atbildēt

nu ja... ietin vatē un gaidi mirstamstundu...

man Draugs labi pateica:

kāda līdzība miršanai ar diršanu?

atbilde:

kad jāiet, tad jāiet...

juha Reģ.: 11.01.2003
2 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nu ja... ietin vatē un gaidi mirstamstundu...

man Draugs labi pateica:

kāda līdzība miršanai ar *******anu?

atbilde:

kad jāiet, tad jāiet...

Āmen!

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nu ja... ietin vatē un gaidi mirstamstundu...

man Draugs labi pateica:

kāda līdzība miršanai ar *******anu?

atbilde:

kad jāiet, tad jāiet...

Atbildīga rīcība, nebūt nenozīmē ietīšanu vatē.

šaubos vai tu tā teiktu, ja kas notiktu ar taviem bērniem.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ...man Draugs labi pateica:

kāda līdzība miršanai ar *******anu?

atbilde:

kad jāiet, tad jāiet...

+1

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
1 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja: Esi padomājis pa kurieni sīkie braukās?

pagājušo vasaru redzēju, kas paliek pāri no sīkajiem, kas izdomājuši pa privātmāju rajona ielām izbraukt līkumiņu ar tēta gādātu kvadraciklu. Tādu lietu kā dodiet ceļu bērni nezin. rezultātā no abiem bērniem zinātniskās fantastikas filmā varētu salikt vienu nebojātu.

Ja ir kur braukāt lauku īpašumā, tad ok, bet citādi, galīgi šo neatbalstu.

Vai tik Tu nerunā par gadījumu Lielvārdē?!? Mjā, bija pa skarbo.. Bet nu par sīkajiem tos ar nenosauksi - tie jau bij tādi, tā teikt, apzinīgā vecumā, ja jau no apsardzes autiņa sadomāja mukt.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Tas, kur un kā katrs ļauj saviem bērniem braukt, lai paliek uz viņu sirdsapziņas

Bet runājot par bērnu kvadriņām - es savam paņēmu kkādu ķīnieti, un jau otro gadu jau rullē uz nebēdu! Pat ziemā bijām izvilkuši, lai pa sniegu arī pamēģina.

Vienīgi mīnuss ir tas, ka nav ģeneratora (kā zāles pļāvējiem/traktoriem), un ik pa 2 mēn. dabū lādēt aķi, jo ja ir ar starteri, savādāk palaist nevar....

Alternatīva-piestartēt no sava auto ar "krokodiļiem"

Krosam tādi kvadras neder, bet ikdienas rullēšanai ir ok!!

Esmu apmierināts. 2 gadu laikā nekas nobiris nav. Tik lej benzīnu, un samaini eļļu laicīgi!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
1 0 Atbildēt

Samelē te lietotāju Amelat un viņš tev pa lēto riktīgi labu aparātu sagādās! Vai iedo man savu info un es viņam uzzvanīšu.

Dreipis Reģ.: 03.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirdien

kas tas ir par ķīniešu kvadru?

juritis Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Samelē te lietotāju Amelat un viņš tev pa lēto riktīgi labu aparātu sagādās! Vai iedo man savu info un es viņam uzzvanīšu.

Mans tel 29344217

juritis Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Tas, kur un kā katrs ļauj saviem bērniem braukt, lai paliek uz viņu sirdsapziņas

Bet runājot par bērnu kvadriņām - es savam paņēmu kkādu ķīnieti, un jau otro gadu jau rullē uz nebēdu! Pat ziemā bijām izvilkuši, lai pa sniegu arī pamēģina.

Vienīgi mīnuss ir tas, ka nav ģeneratora (kā zāles pļāvējiem/traktoriem), un ik pa 2 mēn. dabū lādēt aķi, jo ja ir ar starteri, savādāk palaist nevar....

Alternatīva-piestartēt no sava auto ar "krokodiļiem"

Krosam tādi kvadras neder, bet ikdienas rullēšanai ir ok!!

Esmu apmierināts. 2 gadu laikā nekas nobiris nav. Tik lej benzīnu, un samaini eļļu laicīgi!!

A marka ta kāda!

juritis Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

Atradu, viņam ir lapa www.amelat.lv

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
1 0 Atbildēt

marku varu mēģināt apskatīties

Domājams, ka kkādi papīri vēl saglabājušies, vai arī uz paša mocīša jāpalūr.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
1 0 Atbildēt

Pats labākais ir tas,ka ieliekot šeit savu telefona nummuru mēs varam uzzināt,ka Jurītis tirgo dūmu detektoru un aktīvo sūbu....Nekas personisks,tikai viela pārdomām.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

juritis rakstīja:

Gregers rakstīja: Samelē te lietotāju Amelat un viņš tev pa lēto riktīgi labu aparātu sagādās! Vai iedo man savu info un es viņam uzzvanīšu.

Mans tel 29344217

Ok, vai nu pats tūlīt te parādīsies vai uzzvanīs ja var palīdzēt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja:

Yetti rakstīja: nu ja... ietin vatē un gaidi mirstamstundu...

man Draugs labi pateica:

kāda līdzība miršanai ar *******anu?

atbilde:

kad jāiet, tad jāiet...

Atbildīga rīcība, nebūt nenozīmē ietīšanu vatē.

šaubos vai tu tā teiktu, ja kas notiktu ar taviem bērniem.

jap... es ņemtu lietotu japāni vai amerikāni... bet šeit tirgus, ja pareizi sapratu, par zīmuli priekš kaimiņa...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

brāļa puikam, tas sūc (ķīnietis), "na hodu" sāka rezerves daļās sadalīties... tā kā domā, ko īsti savam sīkajam gribi...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti