Volvo S40 atslēgas čipa kodēšana

akamviegli Reģ.: 27.03.2004

Sveika tauta!

Sanāca šaize- nolauzu atslēgu.. pievīlēju jaunu (orģin. VOLVO), bet atlsēdznieks teica, ka jāvedot vēl lai nokodē (noskanē) hz...

Jā, ar jauno atslēgu viss notiek, bet nevar pielaist, pieliekot pat veco nolauzto blakus...

tātad jautājums, varbūt kāds var izlīdzēt-

vai vienīgā vieta kur to izdarīt ir Mūsa Motors? Vai ir citas alternatīvas? Cik tas maksā?

Thanks!!!

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ar "citām alternatīvām" ir iespēja palikt bez Volvo S40 ar visām viņa izraisītajām galvassāpēm...

akamviegli Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ar "citām alternatīvām" ir iespēja palikt bez Volvo S40 ar visām viņa izraisītajām galvassāpēm...

ta principā vienīgā iespēja ir rīt laizt uz Skanstes uz Mūsa motors ar atslēgu, lai ieprogrammē to čipu..

ko man vajag līdz? pietiek ar veco (nolauzto) un jauno atslēgu vai vajag ko vēl?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

teh pasi ar VIN kodu un atslēgas sagatvi (ja gribi pamukt no līdzīgām galvassāpēm - pasūti 2as)...

pieļauju, ka rīt var nekas nesanākt....

iemesls - reģionāliem dīleriem nav tieša pieeja tai datu bāzei... tiek sūtīts pieprasījums uz "galvas" ofisu, tad vesels (Tev neredzams) pasākumu kopums un tikai tad dīleris saņem kodu Tavai atslēgai...

un par cik visā EU svētki - var iznākt nedēļas 3 pārvietoties ar sabtransu....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: pajautā :www.iauto.lv/...

Diez vai... Aclēgas piesaistei parasti ir vajadzīgs dīlera equipments.

Bet izeja ir! Bik jāpaskrūvējas un jāatrod uztvērējs (parasti induktīvā spolīte), pie kura pietin nolauzto atslēgu. tad var palaist arī ar nepieprogrammētu atslēgu. Katrā ziņā - pagaidu variants kā tāds.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

priekš chruslera , TCmotorā , man ta'procedūra' aizņēma 15 minūtes un aptuveni tikpat latus .

renim 'krutkas' 'balvanku' pieprogramējas xvz kur ( soferīc to stelli menedžēja ) , jo MM un EA prasija kautkadu ārprātu

takšto kaukadi varianti apiet dīleri ir , bet vaj tas ir tā verc ??!!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

TDIOTS rakstīja: pajautā :www.iauto.lv/...

Diez vai... Aclēgas piesaistei parasti ir vajadzīgs dīlera equipments.

Bet izeja ir! Bik jāpaskrūvējas un jāatrod uztvērējs (parasti induktīvā spolīte), pie kura pietin nolauzto atslēgu. tad var palaist arī ar nepieprogrammētu atslēgu. Katrā ziņā - pagaidu variants kā tāds.

Arnijs, kļūdies. To var izdarīt ne tikai ar dīlera equipmentu, bet gan arī specializēto equipmentu

Tavs variants īsti nederēs, jo signāls no jaunās atslēgas arī ies un immo raus gļuku. Tādā variantā no vecās atslēgas vispār jāizņem čips! Bet tas tā..

Bet autors ir kārtīgs mudaks! Jā es to saku Tev. Nočakarējot man smadzenes pa e-pastu vakardien līdz pusnaktīj, jautājumos vai viņa auto nezaudēs nevainību pēc ta visa...

Pamodināja mani, sarunāja ar mani strelku, un beigu beigās kad atbraucu kā meitene nepacēla klausuli..

Nu tagad taisnā solī pie dileriem..

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Bet autors ir kārtīgs *******!

Es gribēju teikt M.UD.AKS!!!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Arnijs, kļūdies. To var izdarīt ne tikai ar dīlera equipmentu, bet gan arī specializēto equipmentu

________________________________________________

Tiešām jebkuram auto???

________________________________________________

Tavs variants īsti nederēs, jo signāls no jaunās atslēgas arī ies un immo raus gļuku. Tādā variantā no vecās atslēgas vispār jāizņem čips! Bet tas tā..

_________________________________________________

līdz galam neuzrakstīju sav domu gājienu, bet tas tā...

Var vienkāršāk. Tu taču zini...

Nu tagad taisnā solī pie dileriem..

___________________________________

Vot - tas gan!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

phenom rakstīja:

Bet autors ir kārtīgs *******!

Es gribēju teikt M.UD.AKS!!!

es ar wēēl netieku līdz Tewīm , ar savu ķengu

bet maduks es nau , kautkad piebraukšu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

es ar wēēl netieku līdz Tewīm , ar savu ķengu

bet maduks es nau , kautkad piebraukšu

Da tu ko! Tas pilnīgi nebija domāts Tev!

Viena lieta ir apjautāties, pilnīgi cita kad sarunā!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Arnijs, tieši tā! Protams meršu "zivtiņas" un visādas "krutās" atslēgas man gan nesanāks, jo tur equipment maksā nezēlīgi daudz.

Bet parastie chipi diezgān vienkārši programmējas.

Es jau nesaku par piesaisti autosam.

Un vispār katra mašīna ir ļoti individiāla, un prasa individuālo pieeju

Priecīgus svētkus!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti