Palidzat sakara ar VW PASSAT 1,8L MONO

Kwintus Reģ.: 24.01.2009

Varbut kads varetupateikt kas ta ir pa vainu VW PASSAT 1,8L MONO SPRICEI-No sakuma bija ta ka ar mocibam var pielaist,tad jau naca tas ka masinai pazuda jauda(spiez pedali un masina ristidamies aiziet),tad viena jauka diena braucot iekeras gazes pedalis(ne trose,bet to taka sataisija)noslapejam un tad vairs nevareja pielaist tad kad pielaida tad ar ristisanos kka lidz majam tiku!Nakosa diena masinu itka normali pieleca nobrauct kadus 10km atkal noslapa un nevar pielaist!Degvielas filtrs nomainits,sadalitaja vaks ati un sveces iztiritas!!!Varbut kadam ir kas lidzigs bijis un var palidzet?? a un kur vinam atrodas bedzina suknis???

 
1 2
Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: jaunībā arī ar šito VW čakarējos, tad nomainīju releju un aidā.

tātad

1.pie darbināšanas, klausies vai notirkš relejs, ja nemaldos tam bij nr. 80, apakšējā rinda pirmais no labās puses.

2.Ja nekas it kā netirkš vari kaut kur sameklēt citu, ejošu, pielikt to un tad pārbaudīt spriegumu uz sūkņa stekera starp 1. un 4. ligzdu.

3.ja nevari nekur atrast citu releju un vēlies kārtīgi pārbaudīt esošo releju, tad ņem to ārā. liec + pie termināla 86 un - pie 85, pielekot spriegumu - relejam būtu jānotirkš - jānostrāda tad meri pretestību pie atlikusajiem terminaliem 30 un 87, pretestiibai jaabuut 0, tad noņem vadus no term 86 un 85, pameeri pretestibu, tai jabut bezgaliigi.

apmēram tā

apakseja rinda ni labas ir 167 relejs man tikšt tikai 18-augseja rinda videjais virs 53 releja

Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: hmm nu pec manualja suknja releji ir ar 80 un 67, ja tu domaji 167 vietā 67 ? domāju ka tas pats ir 67.relejam ir jabut apaksa rindaa pirmajam no labas.

tikšķēt varēja aizdedzes relejs 18 .

Tad sanak ka tam ari ir jatikšk???

Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

A bendzintanka var tadu mantu nopirkt vai ne?

Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: hmm nu pec manualja suknja releji ir ar 80 un 67, ja tu domaji 167 vietā 67 ? domāju ka tas pats ir 67.relejam ir jabut apaksa rindaa pirmajam no labas.

tikšķēt varēja aizdedzes relejs 18 .

Tikšķēt vins tikš bet strava nepienak(drosinatajs vesls)Karocc japerk jauns relejs

Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Kwintus rakstīja:

Gachs rakstīja: hmm nu pec manualja suknja releji ir ar 80 un 67, ja tu domaji 167 vietā 67 ? domāju ka tas pats ir 67.relejam ir jabut apaksa rindaa pirmajam no labas.

tikšķēt varēja aizdedzes relejs 18 .

Tikšķēt vins tikš bet strava nepienak(drosinatajs vesls)Karocc japerk jauns relejs

pag tikš tas 67,80 relejs? veic pārbaudi ko iepriekš rakstiju un pārbaudi spriegumu pie suknja.

Tikšķēt tikš bet rit nopirksu jaunu releju un tad jau redzes kas un ka

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

un kaa izdevaas salabot?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

tadsjautues rakstīja: un kaa izdevaas salabot?

Ugunsdzēsēji visu pabeidza.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

tad jau tagad uutrupe, man vajag aizmugureejo bamperi ja nav tikpat šķībs kaa maneejais

Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: un kaa izdevaas salabot?

Releju tikai rit dabusu tad jau uzrakstisu kas un ka!

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

panjem no kaada pazinjas uz paarspraud tad redzeesi iet neiet,

Kwintus Reģ.: 24.01.2009
0 0 Atbildēt

Kwintus rakstīja:

tadsjautues rakstīja: un kaa izdevaas salabot?

Releju tikai rit dabusu tad jau uzrakstisu kas un ka!

Tiko iztiriju un noslipeju vecam relejam visus kontaktinus un man masiiniite ruc!paldies visim kas centas palidzet un palidzeja!!!

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

Kwintus rakstīja:

Kwintus rakstīja:

tadsjautues rakstīja: un kaa izdevaas salabot?

Releju tikai rit dabusu tad jau uzrakstisu kas un ka!

Tiko iztiriju un noslipeju vecam relejam visus kontaktinus un man masiiniite ruc!paldies visim kas centas palidzet un palidzeja!!!

...tad jau vismaz kāds prieks...šaujā krīzes laikā....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kwintus rakstīja: A bendzintanka var tadu mantu nopirkt vai ne?

nē...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mnja, reizēm virtuāls remonts izdodas...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Cik varētu maksāt stūres pastiprinātāja sūknis 1995.-1996.gada Passatam?

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Sūknis labs maksa 30-35ls

restaurācija kādi 20ls

man viens ko varētu nodot restaurācijā mētājās -jāmaina gultņi varu pa 5 ls atdot .,lai nav jāskrien kājām kamēr savējo taisa .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: Sūknis labs maksa 30-35ls

restaurācija kādi 20ls

man viens ko varētu nodot restaurācijā mētājās -jāmaina gultņi varu pa 5 ls atdot .,lai nav jāskrien kājām kamēr savējo taisa .

Paldies, man pagaidām nevajag. Ja sievasmātei nopirksim kādu Passatu, tad varbūt vajadzēs.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

jurkins rakstīja: Sūknis labs maksa 30-35ls

restaurācija kādi 20ls

man viens ko varētu nodot restaurācijā mētājās -jāmaina gultņi varu pa 5 ls atdot .,lai nav jāskrien kājām kamēr savējo taisa .

Paldies, man pagaidām nevajag. Ja sievasmātei nopirksim kādu Passatu, tad varbūt vajadzēs.

biezas znots sev perk visadus vijebonus pa 10keiro a ķošai var atļauties tikai kaut kādu vecu vafeli- skaties sieva aizmuks no tāda skopuļa

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Cik varētu maksāt stūres pastiprinātāja sūknis 1995.-1996.gada Passatam?

Tas laikam ar nodomu, sievasmāte ripina uz tirgu, pastiprinātājs beigts un rezultāts....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti