Opel Astra salona filtrs.

reigis007 Reģ.: 17.09.2009

Sveiki.

Man ir Opel Astra 2000.g. jautājums sekojošs- kur šim auto ir salona filtrs?? Un kā šamo mainīt???

 
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

reigis007 rakstīja: Sveiki.

Man ir Opel Astra 2000.g. jautājums sekojošs- kur šim auto ir salona filtrs?? Un kā šamo mainīt???

Zinu, ka Vectrai ir tā- pacel kapotu, noņem to šķērso gumiju un tad var pacelt plastmasas vāciņu (pie vējstikla) un tur jau redz filtru. Diez vai Astrai Opelis būtu kaut ko sarežģītāku izdomājis.

reigis007 Reģ.: 17.09.2009
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

reigis007 rakstīja: Sveiki.

Man ir Opel Astra 2000.g. jautājums sekojošs- kur šim auto ir salona filtrs?? Un kā šamo mainīt???

Zinu, ka Vectrai ir tā- pacel kapotu, noņem to šķērso gumiju un tad var pacelt plastmasas vāciņu (pie vējstikla) un tur jau redz filtru. Diez vai Astrai Opelis būtu kaut ko sarežģītāku izdomājis.

tur jau ir tā lieta, ka nav

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

reigis007 rakstīja:

sarashkins rakstīja:

reigis007 rakstīja: Sveiki.

Man ir Opel Astra 2000.g. jautājums sekojošs- kur šim auto ir salona filtrs?? Un kā šamo mainīt???

Zinu, ka Vectrai ir tā- pacel kapotu, noņem to šķērso gumiju un tad var pacelt plastmasas vāciņu (pie vējstikla) un tur jau redz filtru. Diez vai Astrai Opelis būtu kaut ko sarežģītāku izdomājis.

tur jau ir tā lieta, ka nav

A nav tā, ka tur ir caurums, bet vnk filtra nav (tb kāds to izņēmis un nav ielicis vietā)? Pa kurieni tad viņš gaisu ņem?

Nu ja nav un neizskatās, ka tur būtu paredzēts, tad visticamāk opelis būs to ielicis kaut kur dziļāk, piem., salonā zem \"cimdu nodalījuma\", lai tā nomaiņa būtu max sarežģita, lai var nopelnīt uz servisa stundām!

Vispār, RTF - opel.i-perm.ru/... (40.-41. lpp)

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka gaisa filtrs "bardačokā" ir.

Vismaz kādreiz, kad man bija tāds auto un mainīju salona filtru, tad meistari ap bardačoku ņēmās. Man pat liekas, ka īpaši sarežģīti tur nekas nebija.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Man ir Zafira, kas būvēta uz šīs Astras bāzes. Viņai salona filtrs ir zem (aiz) bardačoka. Bardačoks jāņem nost (vismaz es tā darīju).

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Man ir Zafira, kas būvēta uz šīs Astras bāzes. Viņai salona filtrs ir zem (aiz) bardačoka. Bardačoks jāņem nost (vismaz es tā darīju).

Tagad atceros, ka manai astrai arī ņēma nost bardačoku, kas turējās uz dažām skrūvēm. Salīdzinoši vienkārši bija..

reigis007 Reģ.: 17.09.2009
0 0 Atbildēt

argis rakstīja:

Bolzens rakstīja: Man ir Zafira, kas būvēta uz šīs Astras bāzes. Viņai salona filtrs ir zem (aiz) bardačoka. Bardačoks jāņem nost (vismaz es tā darīju).

Tagad atceros, ka manai astrai arī ņēma nost bardačoku, kas turējās uz dažām skrūvēm. Salīdzinoši vienkārši bija..

liels paldies...šod izdarīšu...atrakstīšos, kā sanāca...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti