Mazda CX-7

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

par ls100,- ,dīleris to 'elektrofīču' upgreido ,saglabājot garantiju .- tas kaut kur delfu CX-7 apskata komentos bij .

nekādas dižās atziņas par CX-7 jau vēl nevar būt - tas autõ tik pārus gadus eksistē

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šāds auto ir trakoti dārgs - ar dīzeļmotoru, sākot no 21 tūkstoša latu. Es labāk pagaidīšu jaunā modeļa Merivu, kurai saglabāsies lieliskais 1,3 CDTI dzinējs.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

FAN , kad cilvim ir gana liels traktorparks , tad ir kur pasmelt dīzeli savam CX-7 un nau vajadzības knapinaties

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šāds auto ir trakoti dārgs - ar dīzeļmotoru, sākot no 21 tūkstoša latu. Es labāk pagaidīšu jaunā modeļa Merivu, kurai saglabāsies lieliskais 1,3 CDTI dzinējs. [/c

Meriva un CX-7 ir atšķirīgas mašīna. Nav korekti tās salīdzināt. Jāsalīdzina ar līdzīgām mašīnām - citiem parketniekiem. CX-7 ir dārgāks nekā RAV- 4 vai CRV, bet lētāks par X3 vai Nissan Murano.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs

Es labāk tās Mazda-CX-7 vietā ņemtu no Skandi Motors noliktavas atlikumiem Hyundai-SantaFe par 17992 latiem:

www.skandimotors.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans

Laikam jebkurā kompānijā, runājot par jebkuru tēmu, vai tas būtu par Kamasutru, vai politiku, tu iestarpināsi: "Es labāk pagaidīšu jaunā modeļa Merivu, kurai saglabāsies lieliskais 1,3 CDTI dzinējs."

vai kaut ko dikti tuvu tam...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Vai tu sievai pēc seksa, ausī arī mīļi iebubini, ka jaunā Meriva ar lielisko 1.3 CDTI, par tik un tik Ls ir labāka?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sata-Fe tiesam nav slikts aparats, protams, ja nav nez kadas prasibas.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šāds auto ir trakoti dārgs - ar dīzeļmotoru, sākot no 21 tūkstoša latu. Es labāk pagaidīšu jaunā modeļa Merivu, kurai saglabāsies lieliskais 1,3 CDTI dzinējs.

Vai tad ar lielisko Merivu var pa piesnigušajām Rigas ielām izbraukt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti