Ford Mondeo 2001 2tddi tukšgaitā raustās

aigarsass Reģ.: 24.02.2010

Sveiki! Nevaru tikt galā ar savu fordu,ja varat palīdziet.Tukšgaitā raustās motors,vai nevienmērīga motora darbība,diagnostika neko neuzrāda,nesen tiku galā ar dūmošanu,sita baltus dūmus kā elle,nostāvēja ford centrā divus mēnešus lielie speciālisti netika galā,teica ka degvielas sūknis,noņēma pārbaudija kārtībā, farsunkas arī pārbaudītas kārtībā,teica galvai hana,antifrīzs iet iekšā,nu tā tur nostāvēja naudu atdevu tolka nebija.Nopirku citu motoru ar visu degvielas sūkni,ieliku iekšā un tā pate vaina balti dūmi kā skujas ugunskurā,beidzot izskodu kas pa vainu,ne motors vainīgs,ne turbīna,ne sūknis ,ne sprauslas,bet RGR vārstam dzesēšanas sistēma aizgāja pa pieskari un sita mitru gaisu ieplūdes kolektorā,visa vaina ar lieliem dūmiem,tagad paliek paša motora darbība,sīka vaina jau ir,bet kāda?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kļusi ekspertus

brauc pie gačiņa

viņš tev ieteiks mazgāt izpūtēju ar destilēto ūdeni

p.n.

varbūt tu neesi lietas kursā.... bet te iauto ir topiks, kurā gačiņš lielījās, ka viņam ir serviss un viņi ir mazgājuši viena klienta izpūtēju ar destilētu ūdeni (precīzāk dīzeļa kvēpu filtru, kas ir izpūtēja sastāvdaļa.... kurš uztver kvēpus un pēc tehnoloģijas tie kvēpi tajā vienkārši izdeg braucot garāku gabalu... kad temperatūra sasniedz ~400 grādus)

kāpēc tika izmantots tieši destilēts ūdens, šis servisa speciālists nespēja atbildēt

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Gach!

šodien satiku veikalā čomu no kādeizējās skolas.

gadi 3 nebiju redzējis.

Noskaidroju ka strādā Honda dilercentrā par mehāniķi.

Treknajos gados bija tirdzniecībs menedžeris, bet darbība sašaurinājās, viņam piedāvāja strādāt par mehāniķi.

Vienkārši tāpat, laikam bija labs darbinieks un cilvēks.

Nu es to te pieminu lai Jūs saprastu, kāda ir servisu politika attiecībā uz kadru izvēli.

Nav brīnums ka daļa no viņiem nezina kas ir diferenciālis un kāda ir tā funkcija, bet prot tika šteppselēt vadu pie diagnostika stenda un pēc instukcijas mainīt vienu auto detaļu pēc otras un vainu tā arī neatrast.

Un tāpēc nav brīnums, ka parādās tādi stāsti kā topika autoram, ka nomaina dzinēju un problēma paliek.

Man nav pamata tam neticēt

aigarsass Reģ.: 24.02.2010
0 1 Atbildēt

Rīgā uz skanstes ielas 4a,lielie speciālisti,pieslēdza pie diagnostikas un ne kā,kompis neparāda,saka esot mehāniska vaina to neuzrādod.No sākuma šie saka ka galvai varētu būt hana,bet nocelt galvu prasa 250ls,vai nav bišku pa traku?Pašam man ar motoriem ne visai patīk darboties,labāk loku bleķus un krāsoju.Labāk braukt ar sūdīgu mašīnu nekā iestāties kāiniekos.

aigarsass Reģ.: 24.02.2010
0 0 Atbildēt

aigarsass rakstīja: Rīgā uz skanstes ielas 4a,lielie speciālisti,pieslēdza pie diagnostikas un ne kā,kompis neparāda,saka esot mehāniska vaina to neuzrādod.No sākuma šie saka ka galvai varētu būt hana,bet nocelt galvu prasa 250ls,vai nav bišku pa traku?Pašam man ar motoriem ne visai patīk darboties,labāk loku bleķus un krāsoju.Labāk braukt ar sūdīgu mašīnu nekā iestāties kāiniekos.

Gachs! Kas tam autiņam bija pa vainu ,ka tukšgaitā raustijās,man jau arī tas pats ir tagad.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

aigarsass rakstīja: Rīgā uz skanstes ielas 4a,lielie speciālisti,pieslēdza pie diagnostikas un ne kā,kompis neparāda,saka esot mehāniska vaina to neuzrādod.No sākuma šie saka ka galvai varētu būt hana,bet nocelt galvu prasa 250ls,vai nav bišku pa traku?Pašam man ar motoriem ne visai patīk darboties,labāk loku bleķus un krāsoju.Labāk braukt ar sūdīgu mašīnu nekā iestāties kāiniekos.

Varbūt pamēģini pie dīzelistiem? Es domāju - kādā vietā, kur remontē dīzeļus un tikai dīzeļus neatkarīgi no izcelsmes.

Un vēl - padomā, kādi mezgli nomainot motoru palika iepriekšējie - visticamāk problēma ir kādā no tiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, kur palika gačiņa komentārs?

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu, kur palika gačiņa komentārs?

Viņš lūdzās izdzēsties.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu, kur palika gačiņa komentārs?

Viņš lūdzās izdzēsties.

nu jā, ar visiem saviem abu gultņu maiņas ieteikumiem (un visiem pārējiem - jauni bremžu diski pie kluču maiņas u.t.t) laikam savu reputāciju bija nositis tik zemu pārējo komentētāju vidū, ka laikam taisīs sev jaunu profilu.

aigarsass Reģ.: 24.02.2010
0 0 Atbildēt

Kas var pateikt mondeo turbīnai gaisa vārstam visu laiku ir jābūt pievilktam vai tikai zem slodzes tas pievēlkās,man visu laiku pievilkts,bet ja atslēdzu jaudas nav,kā viņam īsti jādarbojās?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Dīzeļu Motoru Serviss...

Rīga, Graudu 60...

ir sakarīgie meistari, cenas nekož..

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Sveiki lietotāji!

Ak cik sen neesmu te bijis...

Nu lūk man arī ford 2001. gada ar tādu pašu motoru un tādu pašu problēmu. )$^^%@%^#%^^#^#^%#%^##%^#%^#%^#%^#%^#%^#%^#%^#%^#%^

Fordu iegādājos 2006. gadā, pirku ar siltu dzinēju, bet nākamjā rītā secināju, ka auksts motors nevienmērīgi strādā un met zilus - baltus dūmus.

Ford centrā nomainīju visas turbīnas - interkūlera trubas ap 350,-, saremontēju turbīnu 350,-, nomainīju EGR vārstu 220,-, bet problēma palika, naudu paņēma, par visām reizēm, kā arī pie komja slēdza vairākas reizes arī par to naudu ņēma ku%^$ ap 150,-, tā es cīnijos, līdz 2008. gada nogalē uzliku mīksto un turpināju braukt, jo secināju, ka Baltic Motors sū%$ līk& un ne velna nerubī, jo ja pa 5 reizēm nevar novērst defektu...

Tā kā man sī problēma ir joprojām es iemācijos ar viņu sadzīvot. Ziemā grūtāk, bet vasarā it īpaši šajā karstumā nav ne vainas.

Kad ārā auksts turu apgriezienus 1050-1100, kamēr nedaudz uzsilst, tad problēma pati pāriet.

Kad ārā silts, tad pielaižu nedaudz paturu sajūgu un lēnām to atlaižu, tad praktiski neraustas tikai mazi dūmiņi, tad var braukt un bēdu nezināt.

p.s. siltam motoram nav dūmošanas.

Tālajā 2008. gada ziemssvētkos izbeidzās degvielas sūknis pie bākas. Evakuēju uz Roli, jo redz tur bosch speciālisti un paziņa strādā, nomainīja sūkni ap 100,- un acīs skatīdamies teica, ka aukstam motoram nebija nekādas raustīšanās tur arī zuda pēdējā cerība.

Vēl vienam paziņam arī tā bija, tad šis aizvilka uz lietuvu tur kaut kāds guru pārlodēja kaut ko neteica ko, biznesa noslēpums un paziņam tādas problēmas vairs nav.

p.p.s. Gribēju jautāt vai LV jau ir kāds šo problēmu atrisinājis?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Esmu arī krievijas forumos par šo problēmu lasījis, bet tur arī neesmu guvis atbildi.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Tu saki, tikai aukstam raustaas? Vinjam ir dzeseeshanas sisteemaa iesleegts taads tukshgaitas vaarsts? Ja ir, tad noblokjee gaisa trubu no taa vaarsta, cik atceros, uz iepluudes kolektoru gaaja. Bez taa var braukt, tikai auksts motors varbuut jaapatur liidz uzsilshanai ar lielaakiem apgriezieniem, nospåiezhot gaazi. Tas shtrunts maksaa lielu naudu, bet jeega vinjam tikai uzsilshanai un pie briivgaitas, nu varbuut minimaali vairaak degvielu pateerees. Varbuut, ka taa slepenaa lodeeshana ir taa vaarsta aizlodeeshana)

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Grūti man saprast par ko tu tieši runā, jo neesmu tik liels speciālists + slinkums tagad iet skatīties :āfrika:

Bet noteikti paskatīšos, kaut gan liekas, ka runā par EGR vārstu.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Man atkal galiigi neko neizsaka burti EGR) Varbuut tas viens un tas pats, noblokjee un miers

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Man atkal galiigi neko neizsaka burti EGR)

en.wikipedia.org/...

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Izlasīju to vikipēdijas aprakstu, varētu būt tas pats. Kā tur teikts - atslēgt nav problēmu, tik varbūt kompis to saodīs un uzdos dzinēju pārbaudīt, tipa uzraksts chek engine. Kā arī iespējams, ka atgāzes neatbildīs normai. Bet tā autiņš paliks spriganāks, dīzelim pat mazāk kvēpu būšot!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Jā, vēl! Ļoti svarīgs esot visu vakuuma cauruļu stāvoklis, vai ir pietiekoši blīvas, kaut kādas ķibeles gadījumā pirmā lieta - pārbaudīt tās caurules cik labi vien var, lai viss būtu ideāli. Ieteikts pat dūmu ģenerators, savam vecajam bembikam pārbaudīju ar kūpošu cigareti, diezgan vienkārši var atrast, kur dūmus rauj iekšā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti