Vauxhall pārbūvēt par Opel

zhuks Reģ.: 01.12.2005

2009.gada Corsa, UK pirkts auto- stūre labajā pusē.

Cik finansiāli varētu izmaksāt pārlikt stūri un attiecīgās detaļas uz kreiso pusi? Ar šādu lietu iepriekš neesmu saskāries, tāpēc nepieciešams padoms.

Kā arī auto reģistrēšana CSDD- cik kopā tas varētu prasīt, arī laika ziņā?

p.s. To ka Opelis ir un paliek Opelis- to es gan zin!

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pārdod apdirsinātājiem un nopērc latvijā jaunu....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Te bija par Celica pārbūvi - orientējošs ieskats procesā vismaz:

WALA rakstīja: ak jā otrais Celis tika iepirkts pa 350 Ls ar mazliet iebuktētu labo spārnu. Un tad vēl bija arī 1996 gada kārtīgi sabliezts Celis, kuru faktiski izmantoja kā donoru stūres pārnešanai 1998 JDM Celica ST205 (GT4).

Pa pēdējo auto ja interese gari un plaši var šeit izlasīt:

www.celicaclub.lv/...

izcils un ļoti pārdomāts projekts

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a kuļiš kautkāds širpotreba budžeta mikromobīlis ir jāmēģina pārkrāmēt????

jams ir pie tiem čurkām jānopērk, jādabū līdz šejienei, jāpārkrāmē, jāpērk trūkstošās (atšķirīgās) daļas... ideāli ja paveicas nedaudz sasistu dabūt....

es saprotu ekskluzīvāku mizu var ķimerēt, bet ne jau korsu, kura jauna latvijā maksā 10 štukas

ja kādam par to visu ir jāmaksā, salec neprātīgs kosmoss... a ja cilvim pašam rokas neaug no pakaļas, tad ar šādiem jautājumiem diezvai megaportālā kāds pie pilna rubļa esošs spamotu

p.n.

man čoms a4 pārkāmēja 2 nedēļās.... pats....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: vai tiešām corsa cenas starpība tur un šeit ir tik liela, ka ar visiem čakariem tas varētu atmaksāties?

vadonis jau rakstīja, tev vajadzētu būt pokui, kur cilvēks tērē savu naudu

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: bet vai tiešām corsa cenas starpība tur un šeit ir tik liela, ka ar visiem čakariem tas varētu atmaksāties?

2009.gada beigas, designe versija ar ādas salonu UK var nopirkt sākot ar 6000,- mārciņām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Somālijā mazlietotu AK var nopirkt par 50USD.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

incanti būtu zināt, kāda ir Sretsked pieredzes ar pirmo minetu? vai jamais špļāva laukā vai rija nost

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kādas nu kuram tās intereses..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti