ABS gļuks

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es neesmu Mersim ne tuvu stāvējis, bet ...

vadības bloks visticamāk nebūs pie vainas, tā kā šis joks notiek atlaižot gāzes pedāli -

1) es pārbaudītu "throttle position" sensoru - piemēram, ja tas ir viegli re alizējams pārmetot aizdomās turamo detaļu uz busu kurā nav šo gļuku.

2) es pārbaudītu vai visas šīs ABS/ASR sistēmas komponentes saņem to strāvas daudzumu kas tām paredzēts - var gadīties ka kaut kāda daļa rada pārliku lielu pretestību. Tipa kaut kādiem vecākiem vieglajiem meršiem ar ASR gļuki ir bijuši dēļ pārsprieguma kaut kāda releja, kas "rijis" elektrību.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu man vēl nav bijis, ka uzrāda iekšēju kļūdu vadības blokā, bet vaina izrādās kaut kur citur. Parasti arī ar bloka nomaiņu viss beidzas Es gan nestrādāju ar meršiem.....

A nav iespējas no tāda paša sprintera to bloku paņemt uz izmēģinājumu?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU man vienkārši arī īsti nepatīk ka tas ir nepastāvīgs gļuks - īsais nav parādība, kas te pēkšņi ir un te pēkšņi vairs nav, protams izņemot gadījumus kad viss nahren nosvilst...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Arī ECU mēdz būt nepastāvīgi simptomi Man reiz bija EBS bloks, kurš gļukoja (panelis daudzkrāsains, pastāvīgi deg "stopi" ) tikai kamēr kabīne auksta , kad uzsilst- viss čiki Ar ELC (gaisa piekare) ar ir bijis līdzīgi....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Nu man vēl nav bijis, ka uzrāda iekšēju kļūdu vadības blokā, bet vaina izrādās kaut kur citur. Parasti arī ar bloka nomaiņu viss beidzas Es gan nestrādāju ar meršiem.....

A nav iespējas no tāda paša sprintera to bloku paņemt uz izmēģinājumu?

nav iespējams

kaut kāds izceili rets radījums tas bloks gadījies

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti