Patēriņš liels dīzelim

lablam Reģ.: 04.05.2011

Hei - sakiet man vai varētu būt pie vainas izpūtējs dīzelim, ja TA parāda ap 7 dūmainību?

Diagnostika parāda, ka ar motoru viss ir gandrīz nevainojami, filtri mainīti, iztīrīts EGR vārsts, bet cipars augšā.

Jūtās, ka drusku pietrūkst "cēliens" līdz galam (kādi 10%) un vēl diezgan paliels degvielas patēriņš. Nu jā, to pie diagnostikas arī varēja redzēt, bet kā jau teicu - motorā nav īsti nemaz kam piesieties. Sāku domāt, ka jau labu laiku man diezgan spēcīgi grab izpūtējs, pie kam, kad gāzē, tad šņāc kā tāda kobra. Vai tas gadījumā neliecina par to, ka bunduļos tur viss ir galīgi pipec un tas arī dod to dūmainību, kā arī palielināto degvielas patēriņu un nelielo cēliena trūkumu?

Man citu variantu vairs nav, jo liekas, ka tieši izpūtējā tur viss ir konkrēti sabiris (kaut kā tā šņākšana man liek par to domāt, kur nu vēl grabēšana, kad uzsper pa galu) un galīgā putrā...

Nu - ko teiksiet? Mainam izpūtēju un braucam bez bēdu?

 
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Noņem izpūtēju un paskaties vai dūmainība nemainās!

Ja šūnas ciet, tad var būt ka šņāc, nevelk un degvielu rij. T.ei. biežāk jādod furciks, lai izdedzina visus uzkrājušos mēslus.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 1 Atbildēt

Izsit katalizatoru un lieta būs darīta.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kāda no trubām caura. Man bija tieši tas pats - šņākšana, dodot gāzi, dūmainība, pazuda jauda. Manā gadījumā tas bija apmēram 1.5 cm caurums interkūlera trubā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kāda no trubām caura. Man bija tieši tas pats - šņākšana, dodot gāzi, dūmainība, pazuda jauda. Manā gadījumā tas bija apmēram 1.5 cm caurums interkūlera trubā.

Biju domājis - kāda no trubām motora telpā. Dažiem auto tā mēdz būt slimība, jo patruboki neturot augsto spiedienu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tiesa gan, neatceros vairs par patēriņu, jo es jau kādā 3. dienā aizdzinu uz servisu un man tur salaboja...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Noņem izpūtēju un paskaties vai dūmainība nemainās!

Ja šūnas ciet, tad var būt ka šņāc, nevelk un degvielu rij. T.ei. biežāk jādod furciks, lai izdedzina visus uzkrājušos mēslus.

tiem, kas atceras nesenos dzēstos topicus - jāpērk destilēts ūdens un jābrauc pie gačiņa uz servīzi mazgāt tas izpūtējs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti