saņēm penzij. 62 lat.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012

man ieteic te nākt un es te ar es, a kur es esm, to es nezin

kas te jādar..man ieteic gaidīt. es gaid ar.

 
1 2 3 4 5
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja: skatīj raidījum. par islands gejzeriem. visād interesant fakt. vis itkā skaidr. tik vien liet es nesaprat. kād tiem sakar ar gejiem.

Ko tu, tāds vecs perdels būdams, vari par gejiem zināt ??

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

penzonaars rakstīja: skatīj raidījum. par islands gejzeriem. visād interesant fakt. vis itkā skaidr. tik vien liet es nesaprat. kād tiem sakar ar gejiem.

Ko tu, tāds vecs perdels būdams, vari par gejiem zināt ??

gugl.kom. geji. enter. es gudr.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

penzonaars rakstīja: skatīj raidījum. par islands gejzeriem. visād interesant fakt. vis itkā skaidr. tik vien liet es nesaprat. kād tiem sakar ar gejiem.

Ko tu, tāds vecs perdels būdams, vari par gejiem zināt ??

gugl.kom. geji. enter. es gudr.

es paproveju ari tikko. man ka pirmo variantu izmeta vienu no iauto topikiem kur runa gaja par Deksteru

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

penzonaars rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

penzonaars rakstīja: skatīj raidījum. par islands gejzeriem. visād interesant fakt. vis itkā skaidr. tik vien liet es nesaprat. kād tiem sakar ar gejiem.

Ko tu, tāds vecs perdels būdams, vari par gejiem zināt ??

gugl.kom. geji. enter. es gudr.

es paproveju ari tikko. man ka pirmo variantu izmeta vienu no iauto topikiem kur runa gaja par Deksteru

Tu tik skuj pakaļu, reku gnoms tevi drīz uzvilks

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

iznes spain ar gruvež. nāc atpakaļ. pie paģīš stāvēj div čaļ. prasīj. iedo cīg. pateic. man nau. šie teic. dabūs pa mut. es neteic. es iedev.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja: iznes spain ar gruvež. nāc atpakaļ. pie paģīš stāvēj div čaļ. prasīj. iedo cīg. pateic. man nau. šie teic. dabūs pa mut. es neteic. es iedev.

Tu kaut ko iedot vari tikai rakom nostājoties.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tu kaut ko iedot vari tikai rakom nostājoties.

vien dien bij pigor. gāj pie čom. brauc ar lift pie viņ. a tur ar man iekāp div skuķ. un smej pa man. es atrieb. palaid īpaš spēcīg tvan gāz.ar tev būs tāpat.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šitais ir kaut kāds radioaktīvais opis.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

ziniet. man lieks ka sabiedrīb i slim ar negatīvism. dikt pesimistisk. vis i slikt. man jums ieteikum. jau kuro reiz. jums vajg kārtīg seks.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Priekš kam mums tas sesks??

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Priekš kam mums tas sesks??

sieviets. man jums vien ieteikum. kad esat pikts uz sav vīr. nesāk ķērkt. a jūs pasauc sav vīr pie sevs. uz sev. demogrāfijs vārdā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Opi, tev binoklis ir ?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Opi, tev binoklis ir ?

man ac vēl lab rād.piegāj pie log. pilnmēnes. no pretēj māj. bļauj vien skuķ. eu. vecais pāķ. ko lūr. mēnes nēs redzējs. es parādij stabul. viņ sāk piņot. dur tād

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

penzonaars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Opi, tev binoklis ir ?

man ac vēl lab rād.piegāj pie log. pilnmēnes. no pretēj māj. bļauj vien skuķ. eu. vecais pāķ. ko lūr. mēnes nēs redzējs. es parādij stabul. viņ sāk piņot. dur tād

Tā varētu būt, ka tavu stabuli redzot ir jāraud.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

lāb čāļ.es pie jums pienāks. kād cit vakar.šaj vakariņ. būs arī prieciņ. zvanīj sandriņ. nāks pie man. šaj vīriņ ar čom uz ezer aizšāv. kamēr tie ķers ziv. es tepat tik pie cit ziv.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pagājšgad uztaisīju ziemas sākumā sniegavīru un iespraudu tam burkānu kā degunu. Pavasarī tas burkāns bija tāds sasalis, sažuvis ,līks un sačokurojies.

Tava stabule nevar būt labāka.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

deks. tu esi zābaks.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

bet penzim neviens vairs tvaterī neseko, tāpēc jāsāk fôrumos kakāt?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja: deks. tu esi zābaks.

Kāds tieši ? Kuras kājas?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja: bet penzim neviens vairs tvaterī neseko, tāpēc jāsāk fôrumos kakāt?

man nav skaidr. kāpēc latvj cilvēk i tik savād. vis laik tik pukst. vis i slikt. kā jūs nesaprot. jūs paš esat to sūd taisītāj. sāk domāt.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

no rīt uz daugav bij div milimetr led. gāj bļitk raut. saķēr piln kuļ ar ziv. tiko izcep. gaid ciemiņ.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Penzonaar, ka tu no Juglas līdz Daugavai tiki?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Penzonaar, ka tu no Juglas līdz Daugavai tiki?

Kāpēc Jugl?

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

nopirk jaun zobpast. ieteic. esot īpaš lab. lietoj jau vairāk nedēļ. nekād izmaiņ. tā arī zob neatjaunoj. sūd past.

penzonaars Reģ.: 11.12.2012
0 0 Atbildēt

no šodiens es no malk apkur pārgāj uz gāz apkur. div kiļ vārīt zirņ. un siltum ap trīzn grād. i to vērt. iesak.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti