Lūdzu, padomu, kā rīkoties

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Draugi, cīņu biedri, lūdzu, jel palīdziet.

Nesen nopirku auto un braucu, braucu, līdz kādā negaidītā brīdī tas apstājās. Nevarēju saprast, kas noticis. Garāmgājējs teica, ka man benzīns esot beidzies. Mļin, pērkot auto, neviens man neteica, ka būs vēl kaut kāds benzīns, lai kas tas arī nebūtu, jālej kaut kur. Jau sazvanīju juristu, lai gatavo materiālus tiesai par maldināšanu. Lai nu kā, atgriežoties pie tēmas, tas benzīns esot nopērkams speciālos veikalos, sauktos par DUS. Aizgāju līdz tam DUS, bet tur ir vairāki veidi un īsti nezinu, kādu man vajag. Tur ir tādi burtiņi un cipariņi - 95E, 98E, D. Kuru no tiem man vajag? Un ko vispār tie šifri nozīmē? Benzīna ražošanas gadu un valsti? Tad jau jāņem tas 98E, jo tas ir jaunāks. Bet varbūt tas 95 arī labs būs, jo varbūt labi uzglabāts un uz izpārdošanu, kā lētāka prece, tāpēc lētāks? Bet kas tad ir D?

Lūdzu, palīdziet!!!!

 
Pirmais_ Reģ.: 02.02.2013
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Draugi, cīņu biedri, lūdzu, jel palīdziet.

Nesen nopirku auto un braucu, braucu, līdz kādā negaidītā brīdī tas apstājās. Nevarēju saprast, kas noticis. Garāmgājējs teica, ka man benzīns esot beidzies. Mļin, pērkot auto, neviens man neteica, ka būs vēl kaut kāds benzīns, lai kas tas arī nebūtu, jālej kaut kur. Jau sazvanīju juristu, lai gatavo materiālus tiesai par maldināšanu. Lai nu kā, atgriežoties pie tēmas, tas benzīns esot nopērkams speciālos veikalos, sauktos par DUS. Aizgāju līdz tam DUS, bet tur ir vairāki veidi un īsti nezinu, kādu man vajag. Tur ir tādi burtiņi un cipariņi - 95E, 98E, D. Kuru no tiem man vajag? Un ko vispār tie šifri nozīmē? Benzīna ražošanas gadu un valsti? Tad jau jāņem tas 98E, jo tas ir jaunāks. Bet varbūt tas 95 arī labs būs, jo varbūt labi uzglabāts un uz izpārdošanu, kā lētāka prece, tāpēc lētāks? Bet kas tad ir D?

Lūdzu, palīdziet!!!!

tev jālej 95.gada bendža. atceries-1995.

bet vispār ber iekšā kūdru, ies uz vella paraušanu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Viss ir ļoti vienkārši.

Ja nezini, kas jālej bākā ( tas ir tāds priekšmets kaut kur apakšā) , tad , skatoties no tev pieejamā tilpuma degvielas bākai, paņem visus uzpildes stacijā pieejamos degvielas veidus un proporcionāli to skaitam salej no katra konkrētu vienību daudzumu bākā.

Ja ir pieejama gāze, to tagad ziemas laikā arī mīerīgi var liet tajā priekšmetā ( bākā).

Lūdzu. Droši jautā atkal.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bļāviens, es domāju, ka šis ir nopietns forums, bet jūs tikai ņrgājaties...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ja nezini, kas jālej bākā ( tas ir tāds priekšmets kaut kur APAKŠĀ)

Ā, bāka laikam ir tas tur caurulei līdzīgais, no kuras dūmi nāk ārā, vai ne... Es jau mēģināju tur liet, bet mašīna kā nedarbojās, tā nedarbojās. Varbūt vaina nav tajā benzīnā, bet kur citur?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja pastāstīsi man, kā man būt ar to skrūvīti un šaibīti no blakus topika, tad pastāstīšu Tev par to bendzīnu..

P.S.

šo to jau izdevās sagoglēt caur ebaju...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Ja nezini, kas jālej bākā ( tas ir tāds priekšmets kaut kur APAKŠĀ)

Ā, bāka laikam ir tas tur caurulei līdzīgais, no kuras dūmi nāk ārā, vai ne... Es jau mēģināju tur liet, bet mašīna kā nedarbojās, tā nedarbojās. Varbūt vaina nav tajā benzīnā, bet kur citur?

Jā, tā ir bāka, bet jālej ir iekšā no otra gala.

Vaina noteikti ir benzīnā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vajadzēja ņemt nissan leaf.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vajadzēja ņemt nissan leaf.

Kā tad!!! Tas man vispār neies, jo pārgudreļi inženieri nav pat padomājuši, kur liet to Benzīnu. Viņiem caurules apakšā nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Ja pastāstīsi man, kā man būt ar to skrūvīti un šaibīti no blakus topika, tad pastāstīšu Tev par to bendzīnu..

P.S.

šo to jau izdevās sagoglēt caur ebaju...

Es neatbildu uz muļķīgiem jautājumiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nisanā bendža kanna jātur salonā starp kājām. turpat kur pelnu trauks.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Bet kas tad ir D?

Lūdzu, palīdziet!!!!

Kad ielej D, tad ir D..sā!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ...starp kājām. turpat kur pelnu trauks.

bet ja nu viņš ir cita rase, kam starp kājām pelnu trauka nemaz nav?

Nē, benzīnkanna jāliek uz jumta, lai benzīns pats ar pašteci tek karburatorā. A kas tas tāds, vislabāk meklē portugāļu valodas vikipēdijā, ko latviski var pārtulkot ar Bing

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti