Gaisa filtra tirisina salona

Dali Reģ.: 16.08.2012

Sveiki man interese ka var iztirit gaisa filtru salona?

man ir Corsa C 1.3 cdti.

Ja pieejamas saites lūdzu iemetiet lai var mājas iztirit

 
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Dali rakstīja: Sveiki man interese ka var iztirit gaisa filtru salona?

man ir Corsa C 1.3 cdti.

Ja pieejamas saites lūdzu iemetiet lai var mājas iztirit

Tas filtrs kādu piečuku apmēram tikai maksā.

Ir jēga tur ko tīrīt, mazgāt un t.t.?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

te bija kāds prežu mazgātājs, tam jāprasa ..

Dali Reģ.: 16.08.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Dali rakstīja: Sveiki man interese ka var iztirit gaisa filtru salona?

man ir Corsa C 1.3 cdti.

Ja pieejamas saites lūdzu iemetiet lai var mājas iztirit

Tas filtrs kādu piečuku apmēram tikai maksā.

Ir jēga tur ko tīrīt, mazgāt un t.t.?

nu tad es nomainu, bet tad man salona paneļi jakruve nost vai kas lai apmainitu

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kura gada ir tas megacars?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dali rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

Dali rakstīja: Sveiki man interese ka var iztirit gaisa filtru salona?

man ir Corsa C 1.3 cdti.

Ja pieejamas saites lūdzu iemetiet lai var mājas iztirit

Tas filtrs kādu piečuku apmēram tikai maksā.

Ir jēga tur ko tīrīt, mazgāt un t.t.?

nu tad es nomainu, bet tad man salona paneļi jakruve nost vai kas lai apmainitu

Nu tad ej tirst.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, a korsu ar to ūberjaudu vispār var savaldīt? fanam tāds pats motors ir 2 pakāpes lielākā autā

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt
Dali Reģ.: 16.08.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Kura gada ir tas megacars?

2004

Dali Reģ.: 16.08.2012
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: www.youtube.com/...

paldies, gan jau corsai C ari ir tapat

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Ja tāds čakars tam ir tikt klāt, tad vieglāk ir nomainīt, nevis ākstīties ar mazgāšanu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kāpēc filtru, tā vietā, lai to nomainītu, tas būtu jāmazgā???

Īpaši ja tas nav sporta auto, kam dzinējam patiešām ir nepieciešams zemas pretestības eļļojamais filtrs...

Salona gaisa filtru mazgāt? Kādi ir ieguvumi, ekonomija kur?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kāpēc filtru, tā vietā, lai to nomainītu, tas būtu jāmazgā???

Kādi ir ieguvumi, ekonomija kur?

Kā kādi?

Piemēram,

Fitron ( poļu ) ražojuma šāda filtra vidēja cena veikalos varētu būt 4Ls.

Lūk arī ieguvums,

parēķini šo summu

piemēram

baltmaizes batonos+margarīns,

vai Apinīša divlitrenēs..

kas nu kuram tuvāks..

un skat,

"maizīte"

divām,trīs dienām kā no gaisa..

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Cilvēks vienkārši ir pamuļķis, tas arī viss. Nu, tas salona gaisa filtra mazgātājs.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

vai Apinīša divlitrenēs..

kas nu kuram tuvāks..

un skat,

"maizīte"

divām,trīs dienām kā no gaisa..

Tā jau parasti cilvēki...

Man te stāstīja, ka esot čalis, kam ir tāds neliels bizness - viņš pērk daudz alus pudelēs un dzer, bet pudeles nodod...

Neesot jau nekas liels, bet maizītei sanāk...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Cilvēks vienkārši ir pamuļķis, tas arī viss. Nu, tas salona gaisa filtra mazgātājs.

-----------------------------

Kāpēc gan pamuļķis? Vienkārši viņam nav pieredzes vai ikdienas nodarbes ir tālu no autolietām, kā tu no šādas

situācijas izpratnes Nu ir tādi ļaudis bijuši, arī padomju laikos vīri, kuri visu mūžu bija mazgājuši gaisa filtrus Volgām un pat 408 moskvičiem, aci nemirkšķinot ņēma un mazgāja papīra gaisa filtrus, kuri pirmoreiz pārādījās 1960. gadu otrajā pusē uz M-412. Pēc tam baisi brīnījās, kāpēc auto ne vella neiet

Kas attiecas uz to Corsa C, neesmu tādā līdis, bet pieļauju, ka viņam varētu tikt klāt no ārpuses, noņemot

plastmasas "vēja paneļus", kuri nosedz stikla tīrītāja mehānismu. Corsa D mainās no salona, laikam bija jāņem nost "bardačoks" vai kaut kā tā - pagājušovasar kaimiņš mājas priekšā mainīja, nāca atslēdziņu lienēt, vai skrūvgriezi, viņam vajadzīgā nebija ... Tā ka puisim

jāapseko savu Korsu, varbūt risinājums pats piesakās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Tā jau parasti cilvēki...

Man te stāstīja, ka esot čalis, kam ir tāds neliels bizness - viņš pērk daudz alus pudelēs un dzer, bet pudeles nodod...

Neesot jau nekas liels, bet maizītei sanāk...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: DekstersFF

Cilvēks vienkārši ir pamuļķis, tas arī viss. Nu, tas salona gaisa filtra mazgātājs.

-----------------------------

Kāpēc gan pamuļķis? Vienkārši viņam nav pieredzes vai ikdienas nodarbes ir tālu no autolietām, kā tu no šādas

situācijas izpratnes Nu ir tādi ļaudis bijuši, arī padomju laikos vīri, kuri visu mūžu bija mazgājuši gaisa filtrus Volgām un pat 408 moskvičiem, aci nemirkšķinot ņēma un mazgāja papīra gaisa filtrus, kuri pirmoreiz pārādījās 1960. gadu otrajā pusē uz M-412. Pēc tam baisi brīnījās, kāpēc auto ne vella neiet

Kas attiecas uz to Corsa C, neesmu tādā līdis, bet pieļauju, ka viņam varētu tikt klāt no ārpuses, noņemot

plastmasas "vēja paneļus", kuri nosedz stikla tīrītāja mehānismu. Corsa D mainās no salona, laikam bija jāņem nost "bardačoks" vai kaut kā tā - pagājušovasar kaimiņš mājas priekšā mainīja, nāca atslēdziņu lienēt, vai skrūvgriezi, viņam vajadzīgā nebija ... Tā ka puisim

jāapseko savu Korsu, varbūt risinājums pats piesakās

Nu nezinu - ja filtrs ir aizsērējis, tad tas ir jāmaina...

Un tam nav sakara ar auto lietu nezināšanu, jo nav svarīgi, tas ir cigaretei, eļļai, ēkas kondicionierim , putekļusūcējam utt...

Un parastus filtrus, tos, kas nav speciāli paredzēti vairākkārtējai lietošanai tīrīt parasti nevar, jo nav jēgas. Pat vairākkārt lietojamiem filtriem, kuri arī maksā dārgāk, pienāk reize, kad tie vairs nav iztīrāmi un ir nolietojušies...

P.S.

Ir jau jābūt specifiskām fragmentāri sagrābstītām zināšanām, lai ienāktu prātā filtru tīrīt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man te bija vēl pagājšgad viena tehnika, kurai gaisa filtrs bija jāmazgā un pēc tam apakšā traukā jāielej mazliet eļļas putekļu savākšanai.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Dali rakstīja: Sveiki man interese ka var iztirit gaisa filtru salona?

man ir Corsa C 1.3 cdti.

Ja pieejamas saites lūdzu iemetiet lai var mājas iztirit

Vienkārši - vajag salona ventilātoru ieslēgt atpakaļgaitā, lai izpūš laukā sakrājušos putekļus, tikai tas jādara ar atvērtu logu, lai salonā nerodas vakuums.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Dali rakstīja: Sveiki man interese ka var iztirit gaisa filtru salona?

man ir Corsa C 1.3 cdti.

Ja pieejamas saites lūdzu iemetiet lai var mājas iztirit

Vienkārši - vajag salona ventilātoru ieslēgt atpakaļgaitā, lai izpūš laukā sakrājušos putekļus, tikai tas jādara ar atvērtu logu, lai salonā nerodas vakuums.

Un, lai to izdarītu, jāapliek akumulatora klemmes otrādi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Jā, tas laikam būs vienkāršākais variants, bet ja negribas neko skrūvēt zem kapota, var palūgt kādam pavilkt tavu auto trosē, un gaitā ieslēgt aizdedzi (dzinēju nedarbināt, tikai aizdedzi) un tad ielikt atpakaļgaitā - tad motors sāks griezties pretējā virzienā un viss automobīlī notiks otrādāk , jo arī ģenerātors griezīsies pretējā virzienā, attiecīgi arī ventilātors.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti