Krāpšana uz lielceļa

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Varētu kāds padalīties ar savu pieredzi dažādās krāpšanas situācijās uz ceļa . Nu kaut vai ar rumānijas pilsoņiem , trauku tirgoņiem pie lielvekaliem .

Piemēram šodien psmā Jelgava Tukums divās pieturās pēc kārtas stopēja tumsnēja māmuļa ar bērneli pie rokas . Var jau būt ,ka es uzreiz gribu domāt kautko sliktu bet divas pēc kārtas un ārējais izskats .... ja nu kāds brauc un paņem tad varbūt piesardzība netraucēs .

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Varētu kāds padalīties ar savu pieredzi dažādās krāpšanas situācijās uz ceļa . Nu kaut vai ar rumānijas pilsoņiem , trauku tirgoņiem pie lielvekaliem .

Piemēram šodien psmā Jelgava Tukums divās pieturās pēc kārtas stopēja tumsnēja māmuļa ar bērneli pie rokas . Var jau būt ,ka es uzreiz gribu domāt kautko sliktu bet divas pēc kārtas un ārējais izskats .... ja nu kāds brauc un paņem tad varbūt piesardzība netraucēs .

Šī tēma labāk iederētos šeit www.iauto.lv/... , bet ne pie Ford

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Rudens varbūt domāja, ka visvairāk tiks apkrāpti Fordu vadītāji

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Rudens varbūt domāja, ka visvairāk tiks apkrāpti Fordu vadītāji

iespējams

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Es automatiski nospiedu , sākt jaunu tēmu .

Pirms gada kaimiņš apstājās pie tumsnējas vecmāmiņas kura stopēja ar kaniņu rokā , bet šis nebij vakarējais ātri saprata kas par lietu . Sāka piedāvāt " zeltlietas "" jo nauda nav visu atņēmuši policisti ...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Es automatiski nospiedu , sākt jaunu tēmu .

Pirms gada kaimiņš apstājās pie tumsnējas vecmāmiņas kura stopēja ar kaniņu rokā , bet šis nebij vakarējais ātri saprata kas par lietu . Sāka piedāvāt " zeltlietas "" jo nauda nav visu atņēmuši policisti ...

ir jau vēl dzirdēti stāti par it kā ādas jakām benzīntankos

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

un pēc tam konstatēts, ka uz ādas jakām ir saskatāmi tetovējumi... cietumnieku ādas jakas!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirms 6 gadi pie sky blakus apstājās viens slk mersis . Vadītājs prasa cik tālu līdz Pēterburgai tad prasa kāda diez krievijas muita vai visu neatņemot . Sarunas sākumā vēl nenojautu . Bet pieleca tiklīdz šis izteica pieņēmumu ,ka tomēr muita visu atņemšot , tad labprāt man pa lēto pārdos zepter traukus . ...Tad viņš pēkši vienu mazu koferīti ielika mašīnā jo esot dāvana , koferi stiepu atpakaļ ši nē man jāņem ,..durak eto že deševo vēl tur vārdu apmaiņa un naizbraucu . Runāja krieviski bet ar itkā smagu akcentu ( iespējams tēloja )

Otreiz pērn pie prizmas ar range roveri divi dumsnēji jaunieši piebrauca un māja lai stājos , bet tur jau no pirmajām sekundēm bij skaidrs .

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja stopē pēc mānām domām aizdomīgi tipi, nekad nestājos. Bet tajās reizēs, kad esmu apstājies (tas ir noticis diezgan bieži), vienmēr tiešām bija nepieciešama palīdzība. Ir reizes, kad apstājos pats bez stopēšanas. Ja varu, tad palīdzu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

man vienreiz pie darba piebrauca pavisam jauns Audi A4, pie stūres kaut kāds černož...js. Auto tādā paplikā komplektācijā, iespējams, nomāts. Šis teica, ka viņam esot jālido uz Itāliju, bet svars somās esot par lielu, varot man par, ja pareizi atceros, 100 EUR pārdot labu Armani uzvalku... Tas bija Krasta ielā...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti