Apdzīšana uz Ventspils šosejas

ak Reģ.: 13.01.2003

Tā kā iauto bija raksti par ātrumu, drošību, gribu pastāstīt gadījumu no vakardienas uz Ventspils šosejas. Braucu mājās, un man ir jānogriežas vienā vietā pa kreisi. To vienmēr daru uzmanīgi un laicīgi, jo gadās, ka kustība tik dzīva, ka nemaz nevar nogriezties, bet ir jānobrauc pa labi malā un visi jāpalaiž. Bet vakar bija samērā tukša šoseja. Aiz manis ātri tuvojās auto, bet neapdzina, jo pretī nāca. Tā kā man bija drīz jānogriežas, un pretī bija tukšs momnets, es parādīju, ka var apdzīt. Bet auto turpināja sēdēt man tuvu aizmugurē uz neapdzina. Tad pretī pabrauca vēl pāris auto, un atkal bija brīvs ceļš. Tā kā es vēl nenogriezos, tad rādīju, lai apdzen, bet auto turpina sēdēt aizmugurē. Tad man jau bija jānogriežas, es ieslēdzu laicīgi pagriezienu, un pieņemu tuvāk viduslīnijai pa kreisi. Un, jau gandrīz griežos nost, kad aizmugurējais auto metas man garām pa kreiso pusi Es tak jau iepriekš centos, lai tas auto var netraucēti braukt, bet tur pie stūre izrādījās slims cilvēks! Auto bija BMW 5 sērijas apmēram 2008 gada sedans, zils ,vai pelēks Tagad pakomentējiet cienījamie auto lasītāji, kā šito lai nosauc? Pat, ja centīsies darīt visu, lai būtu drošāk, kāds vienkārši brauks virsū, pa taisno Gribētu zināt, pie kuras braucēju kategorijas, piemēram, Jansona kungs šādu pieskaitītu ?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kurā bmw sēž vesels cilvēks?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

normāli - tas bembists noteikti, ka runāja pa trubu vai drukāja sms - pabeidza un sāka apdzīšanu, poh par taviem virzienrādītājiem (kā cūkām apelsīnus..).

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, šajā vietā tā nav pirmā reize. Bet šoreiz mani īpaši šokēja tas, ka es centos, lai arī viņam būtu ērtāk, mani apdzītu agrāk. Ir vadītāji, kuri ātri saprot, kas notiek, bet šis it kā ceļu neredzētu vispār.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Tā pati V-pils šoseja:www.youtube.com/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

vzinis rakstīja: Tā pati V-pils šoseja:www.youtube.com/...

Nu, šeit jau pats tas Viesturs Kāviņutur arī nekāds labais nebija. Sāka jau šķērsot mainīt joslu, braucot pāri nepārtrauktajai. Bez tam, ja būtu avārija, visticamāk, ierubītu 50/50, jo vispār jau noteikumos ir rakstīts, ka pirms nogriešanās pa kreisi ir jāpārliecinās, ka josla, kuru viņš šķērso, ir brīva. Tobiš, tas, ka tas !@#$%^&*() ar 3. Trusi pārkāpj noteikumus, nedod tiesības tev darīt tāpat.

Man, starp citu, kad liku tiesības, par to, ka pirms kreisā pagrieziena nepaskatījos spogulī, ielika 4 punktus. Un tas pat bija, NO mazākas nozīmes ceļa nogriežot UZ galveno.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Es pilnīgi varu iedomāties, kā jutās tas "slimais". Brauc pa priekšu viens "drošas braukšanas spec." vienreiz parāda pa labi, otreiz parāda pa labi, pabrauc tad pa kreisi Nezinu pa kuru Ventspils šosejas posmu iet runa, bet piem. posmā no Varkaļu kanāla līdz Spuņciemam ir pietiekoši plats ceļš, lai vienas joslas ietvaros ar nelielu ātrumu samainītos divas mašīnas pat nenobraucot no asfalta. Ja tas ir tavs ierastais ceļš, laicigi parādi pagriezienu, paņem max. kreiso pusi un griez iekšā. Mani vienmēr ir izbrīnījuši cilvēki, kas braucot ar standarta vieglo auto ar pagriezienu rāda ko man darīt, nevajag, 100% nevajag tā darīt. Ja es apzinos, ka ar savu auto sevišķi neierobežoju skatu aizmugurē braucošam, ja mans auto nevelk garu piekabi vai vēl kas netradicionāls, un ceļs priekšā ir pārredzams, kāda X pēc rādīt zīmes, un vēl vairākas reizes?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Tā ir kominikācija. Tā pat, kā paldies pateikt. Pēc BMW braukšanas tempa vismaz man likās, ka viņš grib ļoti ātri tikt tālāk. Pie tam tas nav tik svarīgi. Nost es griežos pēc visiem standartiem, laicīgi rādu pagriezienu, un ieņemu pareizu stāvokli uz ceļa. Bet tas auto paātrinājās ļoti ātri, pie kam, Rāceni, ja esi tik gudrs, pasaki, kāda vilka pēc pa kreiso pusi ir jāvelk, ja pa labo var tieši tāpat, pie tam legāli, kad es jau rādu pagriezienu???? (braucu es diezgan ātri, tā kā nedomājiet te, ka es kaut kā bremzēju aimugurējo)

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Kominikācija = komunikācija

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Turcijā, Irānā, Armēnijā un vēl dažādas valstīs tieši kreisais pagrieziena signāls norāda, ka ceļš brīvs, apdzen droši. Grūti bija pierast pie šīs loģikas

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu ak kā ir īstenībā, bet pēc Tava sākuma apraksta varētu secināt, ka brauc Tu nepārliecinoši, piem. šis "... gadās, ka kustība tik dzīva, ka nemaz nevar nogriezties, bet ir jānobrauc pa labi malā un visi jāpalaiž." Pieļauju, ka ir dažādi iemesli kāpēc aizmugurē braucošais strauji tuvojas un tad paliek aizmugurē, biji labs "sponsors" brīvā posmā BMW atvilka vēl, būtu viņš gribējis būtu apdzinis arī bez visas "komunikācijas". Ja pirms sava pagrieziena būtu rādījis pa kreisi un bremzējis, diez vai kāds būtu riskējis un apdzinis pa kreiso pusi. Kāpēc "attīrīt" sev ceļu aizmugurē, līdz pat apstājoties ceļa malā, es nesaprotu, ja nu vienīgi tur pa kreisi giezties ir aizliegts dēl kādām ceļa īpatnībām. Par kuru posmu uz Ventspils šosejas mēs runājam?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Par attīrīšanu varu paskaidrot, un noteikti vēl daudzi var. Tāpēc, ka es kā reize braucu ļoti pārliecinoši, ir bijuši gadījumi, kad aizmugurē ir gara auto rinda, kad tajā rindā aiz manis kāds 6. auto ir Subaru STI, kurš neredz tika tālu uz priekšu, bet velk garām visiem, jo kustība sāk palēlināties, jo es taisu kreiso. Es protams, skatos spogulī, uz palaižu garām Subaru ka kreiso pusi, un pārējos pa labo pusi, kuri arī jau brauc garām. Kā video, ko vzinis ielika. Tādos gadījumos ir labāk piestāt pa labi malā, palaist 15 auto, un nobraukt kur man vajag. Ja tas viss stipra lietus laikā, tad, ja vispār esi autovadītājs, tad jāsaprot arī, kā tas izskatās un notiek. Vispār izskatījās, ka iemesls ir daudz banālāks, BMW vadītājs palūrēja telefonā, un kad beidza rakstīt īsziņu, tad atkal sāka vilkt, neskatoties daudz, kur un kas Ceļa posms ir starp Ķemeriem un Smārdes krogu, tur ir pilnīgi taisns.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nja, grūti, ja uz ceļa ir tādi braucēji, kā "Raacens", kuri

nesaprot pat elementārus komunikācijas principus uz ceļa, izmantojot kaut vai tos pašus pagriezienu rādītājus Nekas, nāks laiks, iegūs pieredzi, būs labi Kaut gan tādu mūsdienās uz ceļa ir daudz

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nja, grūti, ja uz ceļa ir tādi braucēji, kā "Raacens", kuri

nesaprot pat elementārus komunikācijas principus uz ceļa, izmantojot kaut vai tos pašus pagriezienu rādītājus Nekas, nāks laiks, iegūs pieredzi, būs labi Kaut gan tādu mūsdienās uz ceļa ir daudz

kāpēc rādīt divreiz brauc garām? Kā parādīt uz šādu signālu, es braukšu aiz tevis, piem. man pēc 830m arī jāgriežas. Kā pilsonis, kas zin kur jāgriežas pa kreisi un brauc "nečamājoties" var izveidot aiz sevis 6 mašīnu rindu ar Subaru STI pakaļā? Brauc, laicīgi sāc bremzēt, paņem kreiso malu un iegriezies. Es domāju, ka šai gadījumā signāls aizmugurē braucējiem būs daudz skaidrāks par taviem nodomiem, nevis braukt rādīt vairākas reizes pagriezienu un vēl ko, līdz pat apstāšanās malā. Domāts - braucējs ZIN CEĻU.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja taisies braukt aiz kāda, tad ieturi normālu distanci. nevis ielien pakaļā.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ā, nu tagad pēc šī teksta ir skaidrs, ka Racens nav braucējs. Uz ceļa nekad neesi bijis, tas nu ir skaidrs. Tak pietiek biezā plūsmā uz 5 sek nomest ātrumu, un visi jau ir cieši kopā sabraukuši Tu tak esi tāds pat, ka tas slimais bembists !

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

domā ko gribi. Kāpēc jamet nost ātrums, ja zini kur griesties? Pagrieziena rādītājs, spogulis, normāli bremzē, spogulis, griez iekšā. Viss manevrs aizņems kādas 10sek. Toties visiem skaidrs ka kungs griež pa kreisi, at tā aiz tāda komunicētāja domā, viņš grib lai apdzen, varbūt meklē ceļu (visbīstamākais jo tad pilsonis var arī strauju sabremzēties vēl ko neadekvātu izdarīt) Es nevaru izskaidrot BMW manevru un braukšanu tuvu tev astē. Vienīgais ko gribēju pateikt, es nesaprotu, kāpēc jādod kādas nebūt zīmes vienkāršā ceļa situācijā, tas tikai maldina.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Autoram nekur nebija jānonbrauc. Vajadzēja ieslēgt kreiso pagriezienu +/- 150m pirms krustojuma, piebraukt un mierīgi nogriezties. Ja arī jāpalaiž pāris pretīmbraucēji, var taču pagaidīt, lai viņi aizbrauc. BMW arī pagaidītu vai apbrauktu pa labo pusi. Lai gan tam arī nav pilns rublis - ja krustojumā priekšā esošais rāda kreiso pagriezienu, braukt viņam garām pa kreiso pusi... Pilnīgi Krievijas YouTube video dzīvajā

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

vzinis rakstīja: Tā pati V-pils šoseja:www.youtube.com/...

tas pats autors , tikai Jūrmalas šoseja -youtu.be/...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tas Viesturs nav īsti normāls. Taisa urliskus gājienus un pats vēl ar to lepojas.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Vispaar iisti nesaprotu tos pa sveetdienaam Juurmalaa brauceejus! Kaada jeega ar mashiinu tur dziities un korkjos niikt? Pie tam staavvietas arii lielaakoties tachu noteikti aiznjemtas. Diivaini ljautinji. Tie pa nomaleem brauceeji tiiraakie urlas!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tas Viesturs nav īsti normāls. Taisa urliskus gājienus un pats vēl ar to lepojas.

Ja miliči laicīgi informētu, par stūķi uz jūrmalu, tad apbraukt var faktiski tikai pa Liepājas šoseju laikam. Cita veida kā tikt uz ventspils šoseju laikam nav...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

GB12 rakstīja: Tas Viesturs nav īsti normāls. Taisa urliskus gājienus un pats vēl ar to lepojas.

Ja miliči laicīgi informētu, par stūķi uz jūrmalu, tad apbraukt var faktiski tikai pa Liepājas šoseju laikam. Cita veida kā tikt uz ventspils šoseju laikam nav...

Ups, ir gan caur Priedaini, bet nu tad ir jābūt miličiem vai zīmēm, ka uz jūrmalenes ir opa...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

GB12 rakstīja: Tas Viesturs nav īsti normāls. Taisa urliskus gājienus un pats vēl ar to lepojas.

Ja miliči laicīgi informētu, par stūķi uz jūrmalu, tad apbraukt var faktiski tikai pa Liepājas šoseju laikam. Cita veida kā tikt uz ventspils šoseju laikam nav...

Jā, tikai tas neattaisno šādus izlēcienus.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Pie tāda auto daudzuma sasprūstu, arī ja nebūtu pie iebraukšanas jāmaksā. Luksofors Lielupē, un tad vēl tam lērumam kaut kur jau arī tai Jūrmalā jāpaliek.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

GB12 rakstīja: Tas Viesturs nav īsti normāls. Taisa urliskus gājienus un pats vēl ar to lepojas.

Ja miliči laicīgi informētu, par stūķi uz jūrmalu, tad apbraukt var faktiski tikai pa Liepājas šoseju laikam. Cita veida kā tikt uz ventspils šoseju laikam nav...

Civilizētā pasaulē šadus jautājumus risina savādāk - sadalot plūsmu laicīgi. Sākot no apvedceļa viadukta nepieciešams ar betona apmali atdalīt labo josli, uzreiz uzliekot zīmi, ka šī josla ir uz Ventspils šoseju. Un Jūrmalas braucējiem attiecīgi ir visas garās Babītes pļavas, ko stāvēt rindā. Šobrīd diemžēl ir izveidota situācija, ka vienas pašvaldības labuma dēļ tiek bloķēts valsts nozīmes autoceļš.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti