Kā atslēgt nolokāmos spoguļus u.c.?

PeleMele Reģ.: 14.01.2014

Sveiki, volvo lietotāji. Nupat iegādājos 2011.g. Volvo S80 un saskāros ar problēmu - jaunajā auto neprotu atslēgt automātiski nolokāmos spoguļus!? Vai tas maz ir iespējams?

Ir problēma, ja naktī snidzis, pakusis un atkal piesalis, jāgaida, kad atkusīs, jo uzreiz neatlokās vaļā.

Otra problēma - šim auto neprotu iestatīt radio stacijas (iepriekš bija vecāks S60, tam problēmu nebija). Protu sameklēt stacijas, uzlikt automātisko meklētāju utt., bet saglabāt man ļauj tikai uz 10.kanālu (iepriekšējam saimniekam salikti jau pirmie 9., lieki teikt - vācu radio stacijas, kuras pie mums neskan).

Ceru, ka kāds pratīs man, blondīnei izskaidrot, lai tieku cauri bez Mūsa Motors apmeklējuma.

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ā, blondīne internetā labāk sapratīs, nekā aizbraukt līdz dīlerim?

PeleMele Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ā, blondīne internetā labāk sapratīs, nekā aizbraukt līdz dīlerim?

Vieglāk gudrīti tēlot? Domāju, ka es saprastu, ja vismaz pastāstītu ar kurām pogām to darīt, vismaz zinātu, kur sākt meklēt. Bet varbūt to nemaz nevar pats izdarīt?

Mūsā esmu bijusi, besī man tā viņu pieeja - stundām "turēt pie kompja" pēc tam par stundām naudiņu iekasē.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ā, blondīne internetā labāk sapratīs, nekā aizbraukt līdz dīlerim?

Internets... Dīleris... RTFM!

Apbrīnoju uzcītību ar kādu ražotāji raksta un lietotāji nelasa LIETOŠANAS INSTRUKCIJAS

justgivemethedamnmanual.com/volvo/volvo-s80-owners-manuals/

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar kuvaldu vai ķieģeli

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

PeleMele rakstīja:

GB12 rakstīja: Ā, blondīne internetā labāk sapratīs, nekā aizbraukt līdz dīlerim?

Vieglāk gudrīti tēlot? Domāju, ka es saprastu, ja vismaz pastāstītu ar kurām pogām to darīt, vismaz zinātu, kur sākt meklēt. Bet varbūt to nemaz nevar pats izdarīt?

Mūsā esmu bijusi, besī man tā viņu pieeja - stundām "turēt pie kompja" pēc tam par stundām naudiņu iekasē.

Lai parādītu spoguļu atslēgšanas pogu, ja tāda ir, un radiostaciju iestatīšanu, neturēs neviens mašīnu stundām pie kompja, nevajag izdomāt to, kā nav. Bet vēl pastāv arī šāda opcija www.google.lv/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CEMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fesd.volvocars.com%2Fsite%2Fowners-information%2FMY10%2FPDF%2FS80%2FS80_owners_manual_MY10_EN_tp10946.pdf&ei=minWUrbuDYfe4QSW_oAo&usg=AFQjCNG6-HbB_cnSCds9E_-xZQPuRh_fFA&sig2=BkSDU9_HxnRkzAl_PlCz5g&bvm=bv.59378465,d.bGE

PeleMele Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

PeleMele rakstīja:

GB12 rakstīja: Ā, blondīne internetā labāk sapratīs, nekā aizbraukt līdz dīlerim?

Vieglāk gudrīti tēlot? Domāju, ka es saprastu, ja vismaz pastāstītu ar kurām pogām to darīt, vismaz zinātu, kur sākt meklēt. Bet varbūt to nemaz nevar pats izdarīt?

Mūsā esmu bijusi, besī man tā viņu pieeja - stundām "turēt pie kompja" pēc tam par stundām naudiņu iekasē.

Lai parādītu spoguļu atslēgšanas pogu, ja tāda ir, un radiostaciju iestatīšanu, neturēs neviens mašīnu stundām pie kompja, nevajag izdomāt to, kā nav. Bet vēl pastāv arī šāda opcija www.google.lv/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CEMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fesd.volvocars.com%2Fsite%2Fowners-information%2FMY10%2FPDF%2FS80%2FS80_owners_manual_MY10_EN_tp10946.pdf&ei=minWUrbuDYfe4QSW_oAo&usg=AFQjCNG6-HbB_cnSCds9E_-xZQPuRh_fFA&sig2=BkSDU9_HxnRkzAl_PlCz5g&bvm=bv.59378465,d.bGE

Nu es nestāstu pasakas. Rakstu pēc savas pieredzes - bija uzkāries radio, Mūsā noturēja 2h pie kompja, pēc tam paprasīja, ja nemaldos 26 vai 28 Ls x 2h, kāda nu tā takse toreiz bija. Un rezultātā pateica, ka jāpērk jauns radio pa 680 Ls. Tukumā viens čalis pa 5 Ls atbloķēja. Tā kā neko nefantazēju, rakstu pēc savas pieredzes. Radio stacija šorīt jau sapratu kā iestatīt. Paldies, papētīšu dotos manuāļus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

PeleMele rakstīja:

GB12 rakstīja:

PeleMele rakstīja:

GB12 rakstīja: Ā, blondīne internetā labāk sapratīs, nekā aizbraukt līdz dīlerim?

Vieglāk gudrīti tēlot? Domāju, ka es saprastu, ja vismaz pastāstītu ar kurām pogām to darīt, vismaz zinātu, kur sākt meklēt. Bet varbūt to nemaz nevar pats izdarīt?

Mūsā esmu bijusi, besī man tā viņu pieeja - stundām "turēt pie kompja" pēc tam par stundām naudiņu iekasē.

Lai parādītu spoguļu atslēgšanas pogu, ja tāda ir, un radiostaciju iestatīšanu, neturēs neviens mašīnu stundām pie kompja, nevajag izdomāt to, kā nav. Bet vēl pastāv arī šāda opcija www.google.lv/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CEMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fesd.volvocars.com%2Fsite%2Fowners-information%2FMY10%2FPDF%2FS80%2FS80_owners_manual_MY10_EN_tp10946.pdf&ei=minWUrbuDYfe4QSW_oAo&usg=AFQjCNG6-HbB_cnSCds9E_-xZQPuRh_fFA&sig2=BkSDU9_HxnRkzAl_PlCz5g&bvm=bv.59378465,d.bGE

Nu es nestāstu pasakas. Rakstu pēc savas pieredzes - bija uzkāries radio, Mūsā noturēja 2h pie kompja, pēc tam paprasīja, ja nemaldos 26 vai 28 Ls x 2h, kāda nu tā takse toreiz bija. Un rezultātā pateica, ka jāpērk jauns radio pa 680 Ls. Tukumā viens čalis pa 5 Ls atbloķēja. Tā kā neko nefantazēju, rakstu pēc savas pieredzes. Radio stacija šorīt jau sapratu kā iestatīt. Paldies, papētīšu dotos manuāļus.

Es nesaku, ka tu fantazē par radio atbloķēšanu. Tā tas varētu būt, bet par radiostaciju tev vienkārši cilvēks būtu iznācis ārā un parādījis. Par spoguļu nolocīšanu īstenībā tu vari vienkārši piezvanīt, domāju, ka tev pa telefonu pateiks - vari to izdarīt vai nē.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Es, visiem saviem pepelociem , dāsni sapūšu(ne uz paša spogulīša !! ) tajās spoguļu 'eņģēs' un kronšteinos , silikona spreju , līdz šim +/- ir līdzejis .

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

Jā, sabāž ražotāji tos autiņus pilnus ar visādiem mēsliem, pēc tam nabaga lietotājam ar visu to jācīnās.

Varētu palīdzēt arī attiecīgā drošinātāja izņemšana. vasarā - iebāzt atpakaļ.

Epilators Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Garāžu vajag

PeleMele Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Es nesaku, ka tu fantazē par radio atbloķēšanu. Tā tas varētu būt, bet par radiostaciju tev vienkārši cilvēks būtu iznācis ārā un parādījis. Par spoguļu nolocīšanu īstenībā tu vari vienkārši piezvanīt, domāju, ka tev pa telefonu pateiks - vari to izdarīt vai nē.

Reizēm ir vieglāk pateikt kā izdarīt! Īpaši, ja dzīvo otrā LV galā. Bet paldies par iesaistīšanos diskusijā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

PeleMele rakstīja:

Es nesaku, ka tu fantazē par radio atbloķēšanu. Tā tas varētu būt, bet par radiostaciju tev vienkārši cilvēks būtu iznācis ārā un parādījis. Par spoguļu nolocīšanu īstenībā tu vari vienkārši piezvanīt, domāju, ka tev pa telefonu pateiks - vari to izdarīt vai nē.

Reizēm ir vieglāk pateikt kā izdarīt! Īpaši, ja dzīvo otrā LV galā. Bet paldies par iesaistīšanos diskusijā.

Nu, ja dzīvo otrā LV galā, tad piezvanīt jau nepavisam nav grūti...

Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti