CP cilvēcība

IvetaG Reģ.: 01.02.2014

Laikam gribas sadzirdēt mazliet atbalstu... šodien braucu no lidostas uz māju - ceļā man pakaļ ar ieslēgtām bākugunīm brauc ceļu policijas mašīna un liek apstāties. Pabrīnījos gan, jo nepārkāpu nekādus noteikumus. Pārbauda dokumentus un - jums ir beigusies OCTAs polise, ja pareizi sadzirdēju, tad man nosauca 25.01.2014 ( apturēja mani 01.02.2014) Biju manāmi pārsteigta, jo pirms brauciena uz Vāciju pārbaudīju, kad jāiziet tehniskā apskate un sapratu, ka paspēšu vēl pēc atgriešanās no Vācijas, kaut kā neienāca prātā, ka jāpārbauda arī polises beigu datums, jo praktiski vienmēr sakrita šie datumi. Mēģināju policistiem pateikties par brīdimājumu un tulīt doties pie datora un apdrošināt, teicu, ka esmu tikko no Vācijas un neesmu paspējusi pieslēgties vēl ikdienai. Policists aizgāja uz mašīnu pārbaudīt pārējo informāciju par mani un atgriezās atpakaļ ar soda protokolu - par 90 EUR. Man aš elpa aizrāvās... tiešām negaidīju, ka viņi tā darīs. Mājās tomēr prāts nebija man mierīgs un mēģināju atrast apdrošināšanas polisi, jo policistu minētais datums man kaut kā nelikās pareizs. Manu meklējumu rezultātā konstatēju, ka polise beigusies 31.01.2013, un policisti neklausoties pat uz to, ka es esmu tikai pirms brīža ielidojusi no Vācijas, ar repliku - ka viņi pilda savus pienākumus tomēr aukstasinīgi uzliek sodu!!!

Saprotu, ka likumiski taisnība ir viņu pusē, bet kur cilvēcīgais faktors?? vai tiešam tā rīkojas visi? Bez tam - sods ir divreiz lielāks, nekā apdrošināšana. Nu ļoti patīkama sagaidīšana mājās!

 
1 2
aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: feiskontroli neesi izturējis. man pāris reižu ir apturējuši un pat nepaņem dokumentus - palūr un novēl laimīgu ceļu

Kāda vēl feiskontrole, braucot mierīgi plūsmā ar Golf4. Vēl mazāk izcelties laikam nav iespējams

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Tieši tā, mani arī daudzas reizes ir palaiduši reizēs, kad pēc likuma burta būtu jāsoda. bet, nu, ir jau visādi anši, kurus defoltā apbižo, jo paši ir tādi, kādi nu viņi ir...

Varētu par šo lūdzu sīkāk? Kāds tieši es esmu, lai mani, neko nepārkāpjot, apturētu sekojot ar bākugunīm un nosauktu par meli?

Nez kāpēc mani un vēl lielāko vairumu pilsoņu neviens, neko nepārkāpjot, sekojot ar bākugunīm, neaptur, nez kāpēc mani neviens par meli nesauc un neviens "bez maz ar asarām acīs" (šis bija labs) nelūdzas atdot protokolus, arī "ko darīsim?" teksti ir ļoti reti sastopami...

Redzi, ir tāda suga pilsoņu, kuri vienmēr neko nepārkāpj un visu dara pareizi, arī viņu attieksme vienmēr pret pārējiem, šajā gadījumā CP, ir pareiza, tikai tie citi ļaunie nez kāpēc vienmēr meklē iespējas kaut kā ieriebt tam nabaga nevainīgajam pilsonim, kurš taču vienmēr ir tik labvēlīgs... Te pirms laika bija viens tāds Sēne vārdā, kuram arī visu laiku uzglūnēja gan policija, gan fotoradari, bet viņš pats vienmēr bija balts un tīrs. Neesiet brālēni gadījumā?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

aansis rakstīja:

GB12 rakstīja:

Tieši tā, mani arī daudzas reizes ir palaiduši reizēs, kad pēc likuma burta būtu jāsoda. bet, nu, ir jau visādi anši, kurus defoltā apbižo, jo paši ir tādi, kādi nu viņi ir...

Varētu par šo lūdzu sīkāk? Kāds tieši es esmu, lai mani, neko nepārkāpjot, apturētu sekojot ar bākugunīm un nosauktu par meli?

Nez kāpēc mani un vēl lielāko vairumu pilsoņu neviens, neko nepārkāpjot, sekojot ar bākugunīm, neaptur, nez kāpēc mani neviens par meli nesauc un neviens "bez maz ar asarām acīs" (šis bija labs) nelūdzas atdot protokolus, arī "ko darīsim?" teksti ir ļoti reti sastopami...

Redzi, ir tāda suga pilsoņu, kuri vienmēr neko nepārkāpj un visu dara pareizi, arī viņu attieksme vienmēr pret pārējiem, šajā gadījumā CP, ir pareiza, tikai tie citi ļaunie nez kāpēc vienmēr meklē iespējas kaut kā ieriebt tam nabaga nevainīgajam pilsonim, kurš taču vienmēr ir tik labvēlīgs... Te pirms laika bija viens tāds Sēne vārdā, kuram arī visu laiku uzglūnēja gan policija, gan fotoradari, bet viņš pats vienmēr bija balts un tīrs. Neesiet brālēni gadījumā?

Nevis braaleeni bet dibenbraalji. Aanis un Seene.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Sāku atpazīt iAuto topikus, savādāk jau sāka garlaicīgi palikt

mj_defender Reģ.: 13.05.2011
0 0 Atbildēt

Autoram ieteiktu ieviest kādu atgādinājumus saistībā OCTA derīguma termiņa beigām - tagad šādu "pakalpojumu" (bezmaksas) piedāvā gan e-CSDD, gan arī visi iespējamie apdrošinātāji.

Bet vainot CP par protokolu/sodu nevajadzētu gan.

2 aansis:

Tos eur taču vēl neesi samaksājis? Tad jau nebūtu liela problēma lēmūmu pārsūdzēt...

Vēl varētu uzrakstīt iesniegumu IDB - lai brašais CP atbildību sajūt iespējami ātri.

aansis Reģ.: 23.11.2012
1 0 Atbildēt

mj_defender rakstīja:

2 aansis:

Tos eur taču vēl neesi samaksājis? Tad jau nebūtu liela problēma lēmūmu pārsūdzēt...

Vēl varētu uzrakstīt iesniegumu IDB - lai brašais CP atbildību sajūt iespējami ātri.

Priekšnieks lēmumu atcēla, bet neizpalika telefona saruna par to, vai es nebūtu ar mieru pārrakstīt savu iesniegumu.

Nepatika tas, ka vienā iesniegumā lūdzu atcelt lēmumu un izvērtēt CP darbinieka kompetenci, par rezultātiem informējot arī mani kā cietušo. Iesniegumu nepārrakstīju, saņēmu pēdējā termiņa dienā vēstuli ar informāciju, ka prettieskais lēmums ir atcelts un uzsākta dienesta izmeklēšana.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Šodien kārtējo reizi saskāros ar to, ka mums ir normāla ceļu policija. Nedaudz gan mani ielenca, kad biju apstājies ar moci, laikam bieži bēg.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Šodien kārtējo reizi saskāros ar to, ka mums ir normāla ceļu policija. Nedaudz gan mani ielenca, kad biju apstājies ar moci, laikam bieži bēg.

Ko biji pārkāpis?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Braucu ārā no veikala uz šoseju, kur zīme 70 km/h, iespējams pārsniedzu ātrumu uz piebrauktuves tai (sāna ceļš), kur esot 50 km/h. Radara fiksācijas nebija, jo CP paši brauca, es pats arī spidometrā neskatījos, tad dokumentu pārbaude utt.

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
1 0 Atbildēt

Nu normāla prakse.Man tā ir reizes trīs bijis,viena aš ar spec brigādi ,kas pie 120 nespēja līdzi tikt ar Land roveru,bet neko palaida,nebija tak radara mērījums.Nu vēl piektdien bija par lietu,pie 135 uz šosejas paņēma(90 atļautais),papļāpājām un ... palaida,bez sankcijām un kukuļiem.Joprojam liekas neticami,bet uz laiku varbūt braukšu lēnāk,nu k-kā nav labi visu laiku likt mīksto.Nu tā.Nav pretenziju pret poli'viem,ir tikai spēle,kaķis un pele,kurš kuru.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Varbūt IvetaG vienkārši ieslēdz loģiku, un padomā vai vispār "cilvēciska CP" attieksme bija iespējama . CP brauca aiz Tevis pieslēdzās CP datu bāzei, kura izdeva paziņojumu, ka auto nav derīga OCTA. Tālāk viņi Tevi apturēja un sodīja. Ja būtu "sapratuši un piedevuši" (c), pieļauju CP nāktos skaidroties, kāpēc pārbaudīja konkrēto t/l un kāpēc nav protokola.

CP nevienam nav jāatksaitās un pat pašiem nav jāpieslēdzas nekādai datubāzei.

Man pirms gada bija līdzīga situācija, (brokers bija atvaļinājumā un aizmirsa mani pabrīdināt par OCTAS termiņa beigām), CP ar bākugunīm mani apturēja un paziņoja, ka 3 dienas jau braucu bez apdrošināšanas. Kad pajautāju vai viņš ir kāds ekstrasens un pa gabalu jūt kurš ir 'pārkāpējs tad CPists paskaidroja, ka viņam mašīnā kompis pats čeko pa ielu braucošo mašīnu numurus un uz ekrāna parādās sarkans numurs ja a/m brauc bez OCTAs vai TA.

Ieteiktu nepaļauties uz apdrošinātāju, brokeru, u.c. atgādinājumiem, labāk pašama savā plānotājā vai telefona' ierakstīt atgādinājumu

robchix Reģ.: 04.03.2002
1 0 Atbildēt

CPists paskaidroja, ka viņam mašīnā kompis pats čeko pa ielu braucošo mašīnu numurus un uz ekrāna parādās sarkans numurs ja a/m brauc bez OCTAs vai TA.

Pienjemu, ka taa tas ir un tam taa vajadzeetu buut, tikai diivaini, ka par sho numuru atpaziishanas sisteemu nav pieejama plashaaka info.

Zinaamaa meeraa taa buutu laba profilakse OCTAs nepirceejiem un apskates negaajeejiem.

Jo piemeeram es vakra aizbraucu 5 kam liidz servisam un atpakalj ar busu, kuru ikdienaa neleitoju un tam pirms 3 dienaam bija beigusies OCTA. par cik vismaz nedeelju veel ar to nav plaanots barukt, noleemu pagaidaam OCTU nepirkt. Vakar taatad paveicaas, ka negadiijaas neviena CP ekipazha celjaa.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Pienjemu, ka taa tas ir un tam taa vajadzeetu buut, tikai diivaini, ka par sho numuru atpaziishanas sisteemu nav pieejama plashaaka info.

Zinaamaa meeraa taa buutu laba profilakse OCTAs nepirceejiem un apskates negaajeejiem.

Dīvaini? Kā tad CP tiks pie naudas, ja visi jau būs samaksājuši aprošinātājiem? CP nekādi nav ieinteresēta samazināt pārkāpumu skaitu ar profilaktiskām vai jebkādām citām metodēm.

REXX Reģ.: 23.09.2013
0 0 Atbildēt

CP cilvēcība? Latvijā? Nu ko jūs....piem., Polijā- jā. Kas braukuši, tie zin. Naktī, braucot cauri miestiem, kur formāli 50, ja ej uz 70, poliči par to nestreso. Paskatās ar savu radaru, un viss. Ja vēl ārzemju numuri, pat reizēm muguru pagriež. Jo ceļš tāls, šitie 50 vidējo ātrumu "sēdina" pamatīgi. Dienā jau tur tāpat nav iespējams pārkāpt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

REXX rakstīja: CP cilvēcība? Latvijā? Nu ko jūs....piem., Polijā- jā. Kas braukuši, tie zin. Naktī, braucot cauri miestiem, kur formāli 50, ja ej uz 70, poliči par to nestreso. Paskatās ar savu radaru, un viss. Ja vēl ārzemju numuri, pat reizēm muguru pagriež. Jo ceļš tāls, šitie 50 vidējo ātrumu "sēdina" pamatīgi. Dienā jau tur tāpat nav iespējams pārkāpt.

Tikai nevajag. Es novembrī maksāju sodu Polijā par 68 vietā, kur bija 50, pie tam, tās bija apdzīvotās vietas beigas un faktiski mežā, bez nevienas mājas tuvumā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 3 Atbildēt

Pareizi bija, ka Tevi sodīja!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
1 0 Atbildēt

REXX rakstīja: CP cilvēcība? Latvijā? Nu ko jūs....piem., Polijā- jā. Kas braukuši, tie zin. Naktī, braucot cauri miestiem, kur formāli 50, ja ej uz 70, poliči par to nestreso. Paskatās ar savu radaru, un viss. Ja vēl ārzemju numuri, pat reizēm muguru pagriež. Jo ceļš tāls, šitie 50 vidējo ātrumu "sēdina" pamatīgi. Dienā jau tur tāpat nav iespējams pārkāpt.

Šitam gan nevaru piekrist. Poļu CP ir vēl lielāki kāsēji nekā mūsējie, ja viņi strādā. Ir gan bijuši gadījumi kad viņi stāv ceļa malā un lasa avīzi, bet tad arī uz 100 vari braukt garām un viņi nereaģēs. Bet ja strādā tad par katru sīkumu nokāsīs tā ka maz neliksies. Pat ir bijis gadījums, ka liek maksāt sodu par to, ka mašīna nav otrs avārijas trīstūris.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

REXX rakstīja: CP cilvēcība? Latvijā? Nu ko jūs....piem., Polijā- jā. Kas braukuši, tie zin. Naktī, braucot cauri miestiem, kur formāli 50, ja ej uz 70, poliči par to nestreso. Paskatās ar savu radaru, un viss. Ja vēl ārzemju numuri, pat reizēm muguru pagriež. Jo ceļš tāls, šitie 50 vidējo ātrumu "sēdina" pamatīgi. Dienā jau tur tāpat nav iespējams pārkāpt.

Šitam gan nevaru piekrist. Poļu CP ir vēl lielāki kāsēji nekā mūsējie, ja viņi strādā. Ir gan bijuši gadījumi kad viņi stāv ceļa malā un lasa avīzi, bet tad arī uz 100 vari braukt garām un viņi nereaģēs. Bet ja strādā tad par katru sīkumu nokāsīs tā ka maz neliksies. Pat ir bijis gadījums, ka liek maksāt sodu par to, ka mašīna nav otrs avārijas trīstūris.

Tieši tā... Za to cik reizes neesmu ar "mutisku brīdinājumu" ticis cauri šeit, pie tam, ir gadījies par pārkāpumiem, kuriem piešķir punktus.

REXX Reģ.: 23.09.2013
0 0 Atbildēt

Labi, nestrīdēšos. Bet es jau ar smago, ne vieglo braucu. Un tam poļos ir paredzēti " bagi"(transporta policija). Unparastie poliči tiešām pārsvarā "paimē" vieglo auto vadītajus, vismaz ta gadījies novērot.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Liels PALDIES ! CP ekipāžai negadījuma vietā pie Vecmīlgrāvja tilta. Par iejūtīju,sapratni,laipno izturēšanos .

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Polijā cauri miestiem naktī atļautais ir 60. tas tā zināšanai. Un loģiski, ka uz 70 braucošos neaiztiek.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti