VW Passat B5 (2000g) antena

Okys Reģ.: 24.01.2014
 
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Okys

Tāpat, palasot forumos, secinu pasātam ligzdā ir vads (zils ar baltu strīpu) kautkādai power antenai, ko īsti neizprotu.

=================

Vispār neesmu baisais "radioamatieris", bet no savām ikdienas nodarbēm esmu ielāgojis, ka "pauerantena" ir tā, kura , ieslēdzot aizdedzi, "lien laukā". T.s. aktīvo antenu tā arī sauc, "active aerial". Citu nosaukumu diemžēl nezinu.

Okys Reģ.: 24.01.2014
0 0 Atbildēt

Crankshaft paldies, bet man pilnīgi nekas netapa skaidrāks. Par to balti zilo vadu pasāta štekerī, arī biju sapratis tieši tāpat, ka priekš antenas, kura lien ārā.

Bet tajā pašā laikā, 90% aptaujāto, apmeklēto, izmēklēto avotu apgalvo, ka manā pasātā ir pastiprinātājs antenai.

Ja būtu pilnīgi skaidrs tas, ka uz balti zilo vadu (pasāta štekerī) es to antenu neiedarbināšu, tad atkrīt variants tur pievienot 12 voltus.

Paliek tikai 2 varianti - nopirkt augstāk minēto pričendāli un pievienot 12 voltus tur vai nedarīt neko un atstāt, kā ir.

Ja nu TOMĒR pērku to pričendāli, vai es no tā kautko iegūšu? Vai to vajag? Ir skaidrs, ka OEM maģis baro antenu caur pašu antenas ligzdu. Vai man to vajadzētu darīt manā variantā ar Pioneer maģi? Es, protams, varētu nopirkt to pričendāli, bet negribu ieguldīt naudu, ja tas man neko nedos.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Antenas pastiprinātājam ir plus, mīnus, antena iekšā un antenas izeja ārā vadi/štekeri.

Masa, kas ir mīnuss, visu laiku ir pie masas, pluss var būt visu laiku pie plusa vai arī tiek pie plusa caur radio, kad tas ieslēgts.

Okys Reģ.: 24.01.2014
0 0 Atbildēt

raimondsm, paldies, bet pilnīgi neko nesapratu. To, kas ir pluss, mīnuss un masa saprotu tāpat, bet pārējais, ko uzrakstīji, nezinu, kā tas atbild uz manu jautājumu.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pērc vien to pričendāli un instalē ar barošanu no magnetolas kontakta, kur 12V parādās pie ieslēgšanas.

Te par Golf4, bet diezvai pasātam būs daudz savādāk:

www.vwgolf-club.ru/forum/viewtopic.php?f=50&t=21443

Куда засунуть синий провод чтобы не перепаивать конструкцию? Сразу ступил, но потом догадался.

Такой же синий провод идет от майфуна в колодку для подключения питания нештатной активной антенны, значит там появляется плюс только при включенной магнитоле.

В родной фишке есть одно свободное место под "маму" №2,

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt
Okys Reģ.: 24.01.2014
0 0 Atbildēt

sarashkins PALDIES!

Beidzot, vairāk nav jautājumu. Šim linkam nebiju uzdūries.

Tur viss ir paskaidrots, ideāli.

Vēlreiz paldies.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Okys rakstīja: raimondsm, paldies, bet pilnīgi neko nesapratu. To, kas ir pluss, mīnuss un masa saprotu tāpat, bet pārējais, ko uzrakstīji, nezinu, kā tas atbild uz manu jautājumu.

raimondisms ir vecs wiki3,14derasts , neņem viņu galvā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var tak antenai vienkārši pievienot bateriju saišķīti, ja citi apraksti par sarežģītu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

kruti, bateriju saišķītis, khe khe

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti