izsaki savu viedokli!

kolosaalaa Reģ.: 24.03.2015

ir iespēja aizpildīt aptauju, izsakot savu viedokli gan par jaunām sievietēm un vīriešiem, gan cienījama vecuma autovadītājiem. Tāpēc, ja esi autovadītājs (-āja), aizpildi aptauju un palīdzi tapt pētījumam satiksmes psiholoģijā par autovadītāju uztveri. Paldies par veltīto laiku! aptauja šeit: goo.gl/forms/YiV74x4seD

 
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Sievietēm ģērbties kā mūķenēm, vīriešiem brilles ar klapēm, kā zirgiem lai nelūr pa malām...

Auto marķēt ar uzlīmēm "auns pie stūres", "vadītāja kaza" utt. Bmw izņēmums, var nemarķēt :-)

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Es aizpildīju, ja kas. Ja jau cilvēks jautā, tātad vajag.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Uhh, cik gara anketa. Bet es arī aizpildīju, lai veicas!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Es gan neaizpildīju jo nav varianta:"es nezinu"!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Es gan aizpildiiju, kaut gan arii nezinu, kaa brauc jaunas meitenes un puishi, un tikai minimaali, kaa paarvietojaas cilveeki manos gados. Sanaaks diivaina zinaatne - satiksmes psihologjija!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Chankaishi!Tu nezini bet aizpildi?Piedod,Tu nav gudrs.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

esis71 - tev gan ir dzelzs raksturs - vari atteikt kolosaalai(meitenei varbuut)!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Darīts!

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Es aizpildīju....

laikam nav mana tema-bet tie jautajumi??????

Saimniec-ko tu no atbildēm gribi izspriest?

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Tāpēc, ja esi autovadītājs (-āja), aizpildi aptauju un palīdzi tapt pētījumam satiksmes psiholoģijā par autovadītāju uztveri. Paldies par veltīto laiku!

jebkura gadījuma viedoklis subjektīvs

paņem csdd datus-ar avāriju skaitu un ipashumā esosho auto

tagad arī pieejams nobrauktie km konkretam auto-tatad ari ipashniekam bairak vai mazak

izanalize un bus precizak

maģistri toposhie ibio

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti