Šampūns

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014

Sveiki!

Man 4.golfiņam uz virsbūves ir nogulsnes no nekvalitatīva auto šampūna. Šampūnu pirku auto veikalā un mašīnu rūpīgi noskaloju, lai nepaliek šampūns uz virsbūves. Nogulsnes ir gan uz pašas virsbūves, gan uz stikliem, ja skatās no citiem leņiek, tad to var pamanīt. Nogulsnes ir tādas gaiši zilas, zilganas. Auto ir pērļu zilā krāsā, tāpēc diezgan labi to defektu var pamanīt. Nesen iegādājos stiklu pulieri, jo domāju, ka ar to dabūšu nost pleķus, bet diemžēl tas arī nelīdz. Bet priekšējos lukturus izdodas lieliski nopulēt, paliek ļoti dzidri. Un kad auto esmu vaskojis, tad var redzēt, ka vietām tie pleķi ir nonākuši nost, bet tas arī nav risinājums, jo , lai dabūtu pavisam ārā ir jāspiež uz virsbūves, ko es nedarīšu, lai nesačakarētu laku un krāsu.

Ceru, ka kāds zin risinājumu kā tos pleķus dabūt ārā gan no logiem , gan no virsbūves. Paldies!

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar smilšu strūklu?

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

Ja nevari uzrakstīt neko noderīgu vai padomu, tad aiztaupi savu "asprātību".

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt ūdens, ar ko skaloji, satur daudz kaļķa? Man tāds nāk mājās, no spices, skalo cik gribi, paliek pleķi, sevišķi melnam auto var redzēt, kā ir man. Ja skalo vēsā laikā, vai tad, kad nav saules, tad pleķu mazāk, nez kāpēc. No tā var glābties, pēc skalošanas susinot ar sūkli visu lieko ūdeni nost.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pamēģini pēc mazgāšanas palikušo ūdeni noslaucīt ar salvetēm vai nopūst ar saspiestu gaisu. Praksē tas labi strādā ne tikai moikās, bet arī mājas apstākļos.Nepaliek nekādu notecējumu uz virsbūves un stikliem.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

sūdīgs ūdens, šampusikam nav ne vainas. tagad tik kādu pulēšanu vai rx ķīmiju

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

Nē, ūdens vaina tā nav. Ūdens tik daudz kaļķi nesatur, kad tika veiktas analīzes, tad bija viss ok .

Nortel, kur tādu verķi ar saspiestu gaisu var dabūt? Ar salvetēm , pēc nožūšanas , var redzēt susināšanas pēdas, kā arī paliek pūkas no salvetēm un vienreizējiem papīra dvieļiem.

Bet kā , lai tieku no tiem pleķiem vaļā?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Esmu redzējis tādu brīnumu,liekas ka ar soļķi apliets.

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

Njā, tāpēc meklēju risinājumus. Biju domājis, ka pulieris ko līdzēs stikliem, bet arī tas neko nelīdz. Nezinu kā tos pleķus dabūt ārā.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nobrauc 10km pa granteni un aizbrauc uz automazgātuvi normālu. lai šie sipās ar taviem pleķiem tad.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Parastais kompresors derēs, vai speciālie dvieļi:

shop.autoduals.lv/index.php?route=product/product&path=86_88&product_id=1567

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

Ar šiem dvieļiem man noslaucīt auto pēc mazgāšanas?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nē, zin' - PIRMS!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

iipashnieks!Nelīdzēs tev nekādi dvieļi ne kompresors,ja gribi tikt vaļā no tiem pleķiem tad būs jāpulē autiņš!Zvanīju tam cilvēkam kam autiņš pleķos,tā kā auto viņam pārāk vecs tad viņš ar to samierinājies.Viņam tie pleķi parādījās pēc kaut kādas ķīmijas priekš augstspiediena mazgātāja un arī sākumā domāja ka ūdens vainīgs.

iipashnieks Reģ.: 12.06.2014
0 0 Atbildēt

Skaidrs, ezi71! Paldies, Tev, par informāciju!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti