Laimīgu Jauno 2016.gadu!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Sveiciens vēl vecajā gadā, kurš ir bijis veiksmīgs iAuto. Pirmkārt jau tika pārspēts viens vecs iAuto apmeklējuma rekords, to var redzēt audience.gemius.lv. Otrkārt esam stabili apmeklētākais specializētais auto ziņu portāls Latvijā. Arī finansiāli viss bija labi un ienākumi no reklāmas bija rekordaugsti. Viss šis rezultāts ir vairāku lietu kopums. Tāpēc vislielākais paldies iAuto apmeklētājiem un īpaši Forumā reģistrētajiem Otrkārt, paldies visiem kolēģiem un iesaistītajiem cilvēkiem, kuri rūpējas, lai iAuto viss strādātu, būtu interesants saturs un attīstītu jaunas lietas. Paldies!

Par iecerēm! Uzlabosim galvenās lapas pārskatāmību, atjaunināsim portālā mobilo vidi m.iAuto.lv un aplikācijas Android un iOS. Turpināsim pilnveidot reģistrēto lietotāju vidi, tiks izsūtītas arī aktuālo ziņu apkopojuma epasta vēstules. Lielākā izstrāde paredzēta lietotāju atsauksmēm par automobiļiem. Iespējams uzspēlēsim arī boulingu

Lai Jums Laimīgs Jaunais 2016.gads! Lai piepildās realizēt ieceres un ir daudz jauku brīžu! Jauns auto!

PS: Mums ir piebiedrojies vēl viens portāls, kurš tika izveidots vienā laikā ar iAuto.lv. - sveicam nekustamo īpašumu portālu www.dzivoklis.lv mūsu grupā

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

un vel vajag īpašu , dinamisku , portālu sērijdaudzstāvenēm fufaikciemos -klapovņiks .lv

un protams DLJG .

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ir patīkami, ka iauto ir spējis izdzīvot un attīstīties, kaut gan rodas iespaids, ka apmeklētāji ir vīri cienījamā vecumā, turklāt vieni un tie paši.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
3 0 Atbildēt

Vīri cienījamā vecumā ir liela vērtība un paldies viņiem par to, ka dalās ar savu pieredzi

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Interesanti, vai es arī esmu pieskaitāms pie "vīriem cienījamā vecumā"?

Ja nopietni, liels prieks, ka iauto attīstās un kļūst par auto cienītāju portālu. Vismaz es te ienāku ar prieku.

Kas atzīmējams jo ļoti - lielais mediju testa brauciens bija gana feins pasākums, kurā (arī līdzīgos) es dalību labprāt ņemtu arī turpmāk

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Manām automašīnām pagājušajā gadā nobraukums bija šāds: Fabijai 27 tūkst.km, Merivai (līdz 21.aprīlim, kad to pārdevu) 4 tūkst.km.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti