neiet autiņš

andrisauto Reģ.: 25.03.2016

Man Hoda vairs nelec. No rita braucu uz darbu nolieku autinu viss kaa vienmer. naaku vakaraa atpakal lieku atslegu griezu ierucas uz divam sekundem un off noslapst. apmulsu. griezu velreiz pielec nokvekš paris reižu un off noslāpst. Šoks. atkal stratēju un nekā bez paākumiem.Mēģināju piepīpēt no cita auto nekā.Ņemu trosi mēģinu ievilkt, velkāju pa visu kvartālu nekā. laižot sajūgu kadādas reakcijas izdziest tik panelī lampiņas un nokvēlo a;k;i;s lampiņa.vakars klāt tumš palika auksti rokas nosala aizbraucu mājā. No rīta nopērku jaunas sveces sāku ko ķimerēt dzikstele tākā ir , degvielu pienāk, sadales vāciņam iekšā nekā apsūbē'juša kontakti tīri. Tā, laiks startēt. Startēju Startēju griežu griežu neka velti vienā bridī tākā ierūcās gandrīz cilidrā eksplozija bija. Atkal domāju ievilkt. ielieku otrajā ātrumā laižu sajūgu vaļā nekā deg tik mirgo signalizācijas lampiņa un aķa lampiņa knapi mirgo kā slāptu mašīna.Bezcers pārņem. Pameklēju rīgas centra rajonā kur sesdienā kāds ko rušinās Atradu kaktu servisu. velku auto uz turieni. Tur puiši klāt sarok kautkur datoru meklē ilgi kur hondai štekers kur pieslēgt. Savada datus mēģina pielaist nekā aķi jau esu nosēdinājis , šie paņēma citu lielāku nu laidīs vaļā bet skatos tas ar švaki griež. Viņi griežstartē nekas nenotiek saprotu datorā nekā nerāda mani neinformē kas notiek. liek atslēdzniekam atskrūvēt motoram vāku noņem redzams siksna zobene stingri virsū. startē motoru atkal atkal atkal.nekā. Tad beidzot man saka siksna pārlekusi par 4 zobiem un 100% visi vārsti esot liekti un nav kompresijas. to jebkurš atslēdznieks pateiktu. Man blin pamatu izsita no kājām šis secinājums pusdzīve apstājas bez mašīnas. Kā tas iepējams vai varbūt jūs esat kļūdijušies saku. Nē gan jau kādu gabalu siksnas vai citu sūdiņu ierāva motorā no ārpuses un līdz ar to pārleca siksna. remonts protams neatmaksājas citu motoru būtu vieglāk nopirkt. Aizvilku auto prom no turienes lai stāv gaida savu likteni pagalmā tālāk. Tā ari pat nesaskrūvēja man vāku atpakaļ tik vizuāli atlika virsū jo tā pat tev būs jājauc jātaisa.. Parāva dusmas. saskrūvēju pats visu atpakaļ (būdams celtnieks kas neņemas ar auto lietām). Neticība pārņēma liela. Būdams celtnieks , loģiski tak saprotu ka kompresiju nevar noteikt ar aci skatoties ir jāliek sveces vietā tur dačiks. Viņi nepārbaudija vai degviela pienāk. tik apstijās vai dzirkstele ir izskr;uvējot svecipret motoru pieliekot. Pēc datorā redzētā vai tur maz ko parādija ari neparādija un neteica. Visu manu šito pārbaudi veica aptuveni 5 stundas ik pa laikam darot ko citu un aizbraucot kur prom pat. Es tik pagalmā stāvu pie pusizjauktā auto blakam citiem vrakiem entajiem un gaidu ka pienāks atkal manu pastīties. Nopirku pats akumulatora lādētāju , pielādēju aķi un gāju mēģināt pielais savu auto kam pats vāku uzskrūvēju atpakaļ. Startēju zāģēju nu ik pa bŗidim kad aķis jau švakāk nosēdies jūtu ka motors ierūcas nedzaudz maza eksplozija bija. tā trīs reizes ierūcas'. līdz aķis sauss atkal. bet ierūcas tajā bŗīdī kad panelī kvēli mirgo sinalizācijas atslēdziņa lampiņa aķīša lampiņa. nu taisos ņemt aķi iet lādēt atkal un sāk gaudot signalizācija un nevar izslēgt. pirms tam nebiju pamanijis ka manai pultij kad nospiež mazo pogu sāk gaudot signalizācija un velreiz nospiezot taa neskan(pirms tam agrak nospiežot nekas tur peksni negaudoja). tā nebija nekad jo to nekad neizmantoju un nezinu kam tā pat paredzēta. ir tikai viena poga lielā arko uzlieku un noņemu signalizāciju. Ir kādas idejas kas varētu būt pie vainas vēl ?

Tulkot

 
Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
3 0 Atbildēt

Nemēģināji auto darbināt ar rezerves atslēgu?

Man reiz tā līdzīgi bija. Tikai es nedzinu uz lētiem kantoriem un nesāku mainīt visu pēc kārtas. Pazvanīju uz normālu servisu, man pateica, ka imobilaizers nepazina atslēgu. Dažreiz tā ir, kad lieto vienu atslēgu visu laiku, tā nodilst, un pienāk brīdis, kad auto padomā, ka tiek zagts un neiedarbina. Tagad rezerves atslēgu atdevu sievai, tāpēc izmantojas abas. Un problēma pazuda.

andrisauto Reģ.: 25.03.2016
0 0 Atbildēt

Signalizācija itkā strādā auto atslēdzas un aizslēgt ari var. Otru ari atslēgu liku un nekā. varbūt abas nodilušas. ieliekot atslēgu slēdzenē pagriežot iedegas visas lampiņas ari zaļa atslēdziņa un tad nodziest.Sākot startēt tomēr zaļā atlēdziņa atkal iedegas bet tākā atkal nodziest.Startējot ilgi pie uzlādēta pilna aķīša auto gandrīz pieleca sajūta bija kā vecam gazikam kvekš kvekš tūlīt jau rūks tik gāzi vēl piespiest un būs. Bet nekā neaizgāja.

andrisauto Reģ.: 25.03.2016
4 0 Atbildēt

Signaliz;aciju restartēju nopiedu abas pogas paturēju un aizgāja pa jaunam slēdzas kā vajag.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Vai tā ir Honda? Ar svečvadiem vēl? Komutators jāmaina. Dzirkstele it kā ir, bet ne tāda, ka vajag. Komutators atrodas sadalītājā, maksā kapeikas. Tie, protams, tikai minējumi, bet man tā bija ar Akordu kādus gadus iepriekš.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 1 Atbildēt

Sveiks, Andri!

Neticami, bet man tieši šobrīd auto ir pārstājis darboties ar tieši tādiem simptomiem kā Tev. Iedarbinot slāpst un ievilkt nevar.

Tagad servisā.

Meistari vēl nevar atrast vainu.

Nopirku 2012gadā 1996gada Mercedes E ar 2.0 benzīna motoru. 4 gadus rūca kā bitīte. Braucu priecādamies.

Benzīnu vienmēr lēju tikai Statoil 98e. Bet ziemā uzgāzējot sāka ,,,šaudīties,,. Tāda kā detonācija.

Pārgāju uz Nestes 98e. Darboties sāka daudz labāk, bet pēc 2 pildīšanas reizēm atteicās iedarboties. Brīžiem domāju, ka varbūt Statjikā pirms pārdošanas slikts benzīns..?! .. :-(

Māsa arī sūdzās par to, ka ziemā krietni bija pieaudzis patēriņš.

Kaut kā tas viss liekas aizdomīgi, ka mums identiski simptomi autiņiem.

Kur Tu parasti pildies? Kādu benžu? Nebija detonācijas? Man no Statoil varbūt bija. Negribu apvainot Statoil, bet ...

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
1 0 Atbildēt

Statoil degviela ir ļoti slikta. Sevišķi dīzelis. Kafija un maizītes ļoti garšīgas. Es tur bieži iegriežos....paēst. Degvielu liet? Man žēl sava autiņa.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Jā, man arī šķiet, ka Statoil degviela izdarīja savu.

Tikko, kā zināšu atbildi no servisa uzreiz atrakstīšos te.

Solīja šodien (vakar - otrdien) zvanīt, bet vēl nepiezvanīja. Laikam nevar atrast vēl vainu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 2 Atbildēt

Kādam nolūkam lej 98E?

Tavam aprakstam nav nekāda līdzība ar autora problēmām ar Hondas signalizāciju/imobilaizeri. Taisi jaunu topiku.

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
1 2 Atbildēt

98E leju, jo tā ir vienīgā degviela, kurai nejauc klāt samazgas -,, biopiedevas,,.

Ar 98E sanāk mazāks patēriņš aptuveni par 1litru uz 100km.

Nezinu gan.. Akurāti lasīju autora sarakstīto un simptomi identiski maniem. Nestrīdos, bet pēc sajūtām tā nebija signalizācijas vaina.

Nav saprotams Tavs komentārs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

Biopiedeva kā reiz ir labāka, kā tās samazgas ko lej klāt, lai 92E par 98E pārtaisītu. Tavam motoram kompresijas pakāpe ir vien 9.6:1 tā, ka neticu, ka 98E patērē mazāk, sevišķi, ja tam nav detonācijas devējs(knock sensor).

DeAngelo Reģ.: 29.03.2016
0 0 Atbildēt

Dīvains Tu esi, Bro...

Ja saku, ka tērē mazāk, tad tā arī ir un man dziļi vienalga vai Tu tici vai netici.

Ja Tu esi tik gudrs, tad labāk būtu devis padomu par situāciju, nevis kritizējis. Savu kritiku paturi pie sevis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Padomus varu dot, bet internetdiagnostika šeit nestrādās, tu jau neesi norādijis pat tādu sīkumu, kā motora kods.

Ja auto jau servisā lai meklē kamēr atrod, degviela tu nepričom.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Neesmu meistars, bet man izskatās pēc ķibeles ar signalizāciju. Vai nevar būt tā, ka kāds ir skanējis imobilaizera kodu no malas ļaunprātīgos nolūkos?

Pirms pāris nedēļām pie VID centrālā ofisa Mežaparkā ar iedarbināšanu bija problēmas vairāk kā 10 VID darbinieku mašīnām, kas stāvēja stāvlaukumā. Dažas nācās evakuēt uz servisu, dažām pēc vairākkārtējas signalizācijas pārstartēšanas izdevās auto atdzīvināt!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Pēc pēdējā andrisauto komentāra saprotu, ka problēma atrisināta.

>Signalizaciju restartēju nopiedu abas pogas paturēju un aizgāja pa jaunam slēdzas kā vajag.

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

Vid darbiniekiem?

tur ar 10 par maz ....

inara nosauca vairak

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti