Vinjetes CZ

Wolfs Reģ.: 08.02.2017

Briest braucien uz Zilinu SVK .Navigācija velk caur čehiem mazu gabaliņu pa E75 .Čehu vinjeti vajag tajā. posmā ?

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Nezinu kā ar to posmu, bet pirms 6.5 gadiem Prāgā ar sievu 5 gadu laulības jubileju. Pirms tam dienu bijām Tatros un no Slovākijas puses braucām CZ. Bijām dzirdējuši, ka tur ir maksas ceļi, bet, nu, tā kā neviena posteņa nebija, tad vienkārši močījām. Tikai, kad atgriezāmies mājās, uzzinājām, ka tur ir jāpērk vinjetes un ir diezgan lieli sodi, ja mēģina izšmaukt

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Braucienam uz Zilinu pa CZ teritoriju tam pussimta km "gabalam" no PL/CZ robežas "uz leju" vinjeti vieglajiem auto nevajag.

Ja negribas stāties un kko meklēt benzīntankos- SK vinjeti tagd var iegādāties internetā, slinkums meklet to lapu.

Tā vinjete tagd ir "elektroniska", tiek piešķirta konkrētās mašīnas numuram, un bez viņas slovāk-autobāņa lietošana posmā Zilina-Bratislava var diezgan dārgi izmaksāt.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
5 1 Atbildēt

Vinjeti vajag CZ un arī SK! To var nopirkt arī Polijas pusē. Minimālais termiņš 10 dienas. Tas sods ir lielāks par vinjetes cenu. Nopirksi vinjeti un uzrakstīsi sava auto Nr lodziņā, gan uzlīmei gan tam pasaknītim. Te visu atradīsi:

www.motorway.cz/stickers

Vernons Reģ.: 18.02.2014
4 0 Atbildēt

Papētīju Tavu maršrutu. Ja nav papildināts apmaksājamo ceļu posmu saraksts, izskatās ka var apbraukt.

Ja brauc uz Krakovu, tad ir vērts apskatīt Wieliczka sāls raktuves. Iespaidīgs pasākums.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Es cik saprotu tad viņš tur jautāja par "to mazo gabaliņu pa CZ" Cieszyn-Mosty_u_Jablonkowa, ja kāds vnk vēlas no PL nokļūt iekš SK. Tur i-netā tāda strīdīga informācija, bet ir izpētīts ka (vieglajam!) nevajag.

Ja bail, lai brauc drusku pussimt km līkumu caur Wegiersko Gorku- iebrauks SK uzreiz no PL bez Čehijas un nevajadzēs to čehijas gabaliņu tur starp 200 fūrēm čakarēties

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Radniecīgs jautājums man ir. Tuvākajā laikā braukšu cauri Slovakijai. Kur labāk pirkt slovaku bāņu 10 dienu vinjeti par 10 eiro - internetā lapā eznamka.sk , Polijas beigās kādā benzīntankā, Slovakijas sākumā kādā benzīntankā vai varbūt ir kāds attiecīgs iestādījums uz PL/SK robežas poļu ciemata Barwinek tuvumā???

Vernons Reģ.: 18.02.2014
3 0 Atbildēt

Neiekulies ziemā kalnos! Nelīdzēs pat ķēdes, ja sāks snigt sniegs. Pirms katra robežpunkta un uz pašas robežas tirgo vinjetes! Nepaskrien garām.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Paldies! Sekoju līdzi laika prognozei un vajadzības gadījumā mainīšu maršrutu! Šai svētdienai sola stabilus plusus, gar Prešovu un Košici varēs droši braukt!

opelis Reģ.: 03.10.2005
3 0 Atbildēt

Ja negribi netā pirkt, tad vislabāk iebraucot SK pirmajā benzīntankā. Arī pa bāni iebraucot, līdz pirmajam benzīntankam ir bezmaksas posms. Tas pats attiecas arī uz CZ. Pl pusē pērkot var sanākt krietni dārgāk, poļiem patīk nopelnīt uz to, ka nezini precīzu vinjetes cenu un ja arī zini, tad konverstācija uz zlotu mēdz būt savdabīga.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Paldies par informāciju! Patīkami, ka Slovakija ir eiro zonā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Iebraucot Ungārijā no Košices puses, konstatēju, ka uz ungāru bāņiem arī vajag vinjetes. Taču, braucot Budapeštas virzienā, vienā vietā navigācija brīdināja, ka ir kaut kāda reģistrēšana, fiksēšana ar kamerām, un tikai pēc vairākiem kilometriem bija pirmais benzīntanks, kurā nopirkt vinjeti. To es tikko izdarīju, nopirku uz 10 dienām. Bet vai nevar būt tā, ka esmu piefiksēts ar to kameru iepriekš, kad vēl vinjete nebija nopirkta?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Cik ta ilgi tu brauci pa to HU lidz tam "pirmajam" tankam?

Tā kā austrālijā, kur tuksnesī no service 500km?

tripandme.ru/vinetka-vengriya-i-platnye-dorogi.html

-tur reku karte, aiz SK robežas ir vel krietns gabals pa free un vispār lai viņi iet d;)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ļoti maz, kādu 1-2 km, jo tūlīt bija benzīntanks, kurā nopirku vinjeti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tad tak viss ok. Un ko viņi tev tagad padarītu neklātienē un elektroniskā veidā, pat ja tu tur būtu pie dajebkā vainīgs

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Vari būt mierīgs! Ja arī Tevi apturēs un tā varētu arī notikt, Tevi palaidīs vaļā! Esmu bijis līdzīga situācijā. Tas tikai pierāda to ka fotokameras uzrauga satiksmi, identificē numurus un ceļa apmaksu.

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Iedotu fanam banu saitā iauto.hu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

650 rakstīja: Braucienam uz Zilinu pa CZ teritoriju tam pussimta km "gabalam" no PL/CZ robežas "uz leju" vinjeti vieglajiem auto nevajag.

Ja negribas stāties un kko meklēt benzīntankos- SK vinjeti tagd var iegādāties internetā, slinkums meklet to lapu.

Tā vinjete tagd ir "elektroniska", tiek piešķirta konkrētās mašīnas numuram, un bez viņas slovāk-autobāņa lietošana posmā Zilina-Bratislava var diezgan dārgi izmaksāt.

To lapu sauc eznamka.sk

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jaja, tā ir tā- man otrā kompī bija saglabāts, un es vel nodomāju ja tur brauktu, tad noteikti pirktu internetā, lai nav jākavējas un ko tur jāmeklē pa tankiem.Es tikai nezinu ko viņi var mums izdarīt aizmuguriski, ja kamera piefiksē tavu numuru ka brauci bez, bet tevi fiziski neaptur tajā valstī.Jo ne par visu pārkāpumu spektru var saņemt vēstuli no ārzemēm.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bet ja nākošreiz tevi aptur, datu bāzē nepaliek?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nu gan jau ka paliek, bet šausmīgiem tiesas darbiem būtu vajadzīgs Pierādījums un paliela čakarēšanās. Ja tu būtu ļaunprātīgi nepircis- nu tad vēl varbūt kaut ko, bet ja pirki pēc 20km un tev ir čeks par to saglabāts- nu tak gan jau neņems ārzemniekam mašīnu nost, nav dzirdēts. Sūtīs vēstuli- tu to neesi saņeemis, kkur tā pa ceļam uz Lv pazuda utttt. Ja noķers nākamreiz,saki ka cieni Ungārus un viņu Likumus un viņu CP-istus, ka tev garšo gulašs un viņu vīns utt.

Par ātruma pārkāpumu gan ir šaubīgi- piem atnāk vēstule,nav nekāda foto- policija vnk piefiksēja a/m numuru un laiku, bet aploksnē ir vēl otra lapa. To aizpildi, ja tur nebrauci un uzrādi, kurš tajā vietā un laikā lietoja šo te Tavu auto. Klāt ir sīka Piebilde- maldināšanas gadījumā sods līdz 5k eur;)

opelis Reģ.: 03.10.2005
1 0 Atbildēt

2009.gadā laikam bija tā, ka braucu pa bāni DE, sanāca iebraukt remontposmā ar ātruma ierobežojumu 60km/h uz 98km/h. Pēc pāris km apdzen netrafarētā ekipāža un novilka no bāņa. Saka- būs sods, bet tā lielumu noteiks tiesa, tāpēc jāiemaksā depozīts 100eur. Saku, ka neko nesaprotu, šie izvelk lapu, kur viss krieviski aprakstīts. Ja neiemaksā depozītu, policistiem ir tiesības paņemt mantisku ķīlu līdz tiesai - šie glauda manu Jettu un rāda, ka ķīla noskatīta. Saku - OK, bet vai nevar mazāku depozītu , man skaidras naudas tik daudz nav...šie saka - kein problem, un izvelk no sava auto bankas karšu termināli. Pēc pusgada uz mājām atnāca vēstule no tiesas, ka esot pietiesāts sods - 98 eur. Atlikumu ieskaitīšot kontā, gaidu vēljoprojām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā, nu šis varētu būt skaidrs, ka ja tevi tur aiz rokas ķēra.

Labi, ka tu biji lojāls un nevicoji viņiem pirkstus sejā, kā Lv tas pieņemts;)

Man gan tieši ar De maz sakara bijis, bet piem cik apkārt dzirdu, no AT līdz šim līdz kkur bezmaz lidz pat 16g. kādu dižu vēstuļu vismaz autobāna sakarā netika nācis.To zinu arī pēc sevis, ja patinu filmu, ko tur esmu radis ievērot un ko nē. Bet tagad laikam ir/būs citādi.155 pēc spidometra jau var būt kritiski pie 130 atļautajiem. No citas puses skatot,ir kaut kādi apslēpti priekšraksti par to, attiecībā uz kādu pārkāpumu un kādu piefiksēšanas veidu to vēstuli viņi mums var atsūtīt.Par fotoradara vai vēl jo vairāk par IT teritorijā vidējā ātruma reģistrācijas sistēmas piefiksēto pārkāpumu tur ir kaut kādas atsauces uz ārzemnieku sodīšanas veidiem.Uz to itālijas Tutoru tagad pat vietējie liela daļa liek mīksto, kaut gan tikko parādijies tas viņiem šausmas iedvesa.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu tagad viss ir kārtībā, neviens neapturēja. Dzīvojos pa Budapeštu. Vinjetes abas - gan HU, gan SK - ir iegādātas.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
1 0 Atbildēt

Norvēģijā ar vieglo vēl jautrāk. Katrā reģionā par ceļu iekasē atsevišķi. Tev pašam jāiebrauc benzīntankā un jāsamaksā kaut kāda noteikta summa. Un dažreiz kaut kur ciematā. Kaut kādu posmu nobraucu un nesamaksāju, atnāca vēstule, Jūs esat palicis Norvēģijai parādā 18 eiro. Jāiemaksā un konkrētu kontu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti