Jaunie Jaguar automobiļi

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Vai esi pamanījis, ka klusais Jaguar šogad pēc vairāku gadu gulēšanas ir pamodies un sācis reklamēties.

Re kur augšā pat iAuto ir banneris... ko domā par jaunajiem Jaguar modeļiem. Pat apvidnieks tagad ir!

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 5 Atbildēt

Jaguar xj ir ļoti līdzīgs buick lacrosse.

Ir bijuši gadījumi, kad redzu bjuiku, gribu to aplūkot, bet izrādās - sūda jaguārs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Vispār jau vajadzētu būt otrādi - jaguārs tirgū jau ir no kāda 2012./ 2013.gada, a tas bjuiks (aļa jaunā Insignija) ir šī gada modelis.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

bet cenas redzēji? 90 000 pret 40 000

vairāk kā divas reizes.

Pirmajā tavā resursā cenu starpība mazāka - 30 pret 40.

Tāpēc nav jābrīnās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, ja neaktivizēsies, tad noies pa burbuli kā Saabs.

Jā, jauni modeļi ir, bet, nu, manuprāt, trūkst individualitātes, īpaši jau interjerā. No otras puses, tas ir saprotams, jo tādas klases auto pircēji ir samērā konservatīvi ļaudis un ne pārāk mīl drosmīgus risinājumus.

Lai nu, kā, joprojām ļoti nopietni apsveru savu Volvo samainīt pret šādu te auto www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/jaguar/s-type/hlelb.html

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man pazīstams cilvēks no jauna XJ pārsēdās uz šo, ko tagad tirgo:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes/s500/ffipe.html

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Ar jaguāriem brauc mazliet citādi ļaudis

Tas gan nenozīmē, ka tie ir slikti auto (jauni).

Piemēram, jaunais SUV modelis Jaguar - perfekts gan tehniski, gan dizainiski utt. Gan ne lēts.

Bet, piemēram, viens mērķauditorijas potenciālais pircējs uzreiz nosmējās, lai es ar Bmw to pat nemēģinu salīdzināt.

Kāpēc?...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Paziņa anglis līzēja XJ. Pēc 1/2 gada ar skandālu atdeva atpakaļ. Tagad maksā nodevas par MB C..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Anglis Latvijā?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Man domāt ka ar Jaguar stāsts ir līdzīgs kā ar Range Rover-dārgs, smalks, aprīkots ar visādiem vipendroniem bet pilnīgi noteikti nav uzticams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu nez nez... es par to pašu S-Type un XF diezgan daudz pēdējā laikā meklēju informāciju. Neko tāāāādu, atšķirībā no Tevis pieminētajiem RR, neatrodu. Protams, nav tie lētākie auto uzturēšanā. Kaut gan, ja salīdzina jaguāru ar to pašu BMW, Jaguaram tā uzturēšana, manuprāt, pat lētāka varētu sanākt.... divu iemeslu dēļ:

1. Nav dārga apdrošināšana (jo nav riska grupā);

2. Ar Jaguariem tomēr brauc atbildīgāki un nopietnāki cilvēki, kā arī mākslinieka dvēseles, kuri, pie tam, tās mašīnas vairāk pucē un lolo (nu, vismaz tāds iespaids par jaguāristiem ir).

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Es to vairāk biju domājis par XJ

XE un XF kam šobrīd būtu jābūt peļņas nesējiem tādas vaļības atļauties nedrīkst.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

F Pace ir otrais iekārojākais auto manā sarakstā. Pirmais ir tik tiko prezentētais Range Rover Velar.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
1 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Man pazīstams cilvēks no jauna XJ pārsēdās uz šo, ko tagad tirgo:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes/s500/ffipe.html

Būtu interesanti uzzināt iemeslus?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Nav āķa piekabei.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ir nedaudz līdzīgi:

www.thecarconnection.com/car-compare-results/buick_lacrosse_2016-vs-jaguar_xf_2016

carsort.com/compare/Jaguar-XJ-Series-vs-Buick-LaCrosse

kamēr nenonāk līdz veiktspējai, kur var redzēt "zvēru"

Cenas kur? Eiropā? Nekur Eiropā nevar dabūt ASV mašīnas par ASV cenām.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Tiesa, kas tiesa. Eiropa cīnās.

Ko viņi pret ķīniešiem izdomās? Izdomāja kraštestus, bet ķīniešu daži auto jau pelna piecas zvaigznes. Ekoloģija? Ķīniešu jaudīgākie motori ir 2.0 litri un elektromobīļu asortiments 5 reizes lielāks kā visai pārējai pasaulei kopā ņemtai.

Kaut ko jau izdomās.

Bet tas ka bjuiks Eiropā maksā tik un tik, tas nenozīmē, ka viņam tik liela pašizmaksa.

Reālā cena bez eiropas nodokļiem, nodevām ir divas reizes zemāka.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti