Iebraukšana Jūrmalā

Joekid Reģ.: 24.08.2001

Vai kāds zina, vai tie foto radari ir jau uzstādīti un strādā pie iebraukšanas Jūrmalā? Skatos, ka tāpat pie automātiem iedod balto biļeti un nekāds numurs netiek piefiksēts. No tā secinu, ka vēl nekādi radari, kas fiksē numurus nedarbojas. Varbūt ir kāda cita info?

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
2 0 Atbildēt

Neesmu pārliecināts, bet šķiet, ka darbojas gan, vismaz uz tiem, kas nebrauc pie biļešu automātiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Tie fotoaparāti nedarbojas jau trīs gadus (jau kopš iet bazārs par to)- jo (acīmredzot) pašvaldībai tomēr nav pilnībā likumīga pamata uz to.Acīmredzot, ir pietiekami daudz svarīgu cilvēku, kas nevēlas lai oficiāli kontrolētu viņu ikdienas gaitas (kā piem Vācijā tas ir nelikumīgi).Ja tevi izlases kārtībā jebkur aiz zīmes pieķers pašvaldības policija (kurai acīmredzami un noteikti ir tā mobilā pieeja Csdd datubāzei)- samaksāsi uzreiz 50,-

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Strādā gan Pamēģini un redzēsi pats

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sāka strādāt no šīs sezonas.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Es gan tomēr domāju, ka viņi nestrādā gluži tādā līmenī, lai pārkāpējam likumīgi varētu atsūtīt pa pastu soda depešu.Ja nu tur speciāli kāds stundām pārskata un analizē to video- tad varbūt.Kaut kā nav pagaidām publiski dzirdēti šādi precedenti.Ja cilvēks saka, ka automāts drukā bezpersoniskus čekus- tad kā var konstatēt? Varbūt cilvēks kājām piegāja, nopirka un iebāza kabatā- nav taču prasība to papīru pie loga līmēt.Ja braukt no otra gala- pa mežu var izbraukt kur vispār pats nezināsi ka aizliegtajā zonā esi iekļuvis.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Ja man jābrauc tikai cauri, un Jūrmalā nav nekādu darīšanu, neko nepērku, tikai braucu. 3 reizes esmu braucis, sodu nav bijis. Ja ciemos, tad pērku caurlaidi.

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
4 0 Atbildēt

Ja man tikai jābrauc cauri, un nav nekādu darīšanu Jūrmalā, tad maksāju 2 Eir un braucu. It sevišķi tagad, kad turpinās čakarēšanās pa Jūrmalas apvadceļu un Lielupes tiltu. Ciemos Jūrmalā nav neviena pie kā braukt.

nordic Reģ.: 12.04.2002
1 0 Atbildēt

Par to, ka iepriekšējā gadā apdrošinātas 268 dienas, dēļ mašīnu maiņas, viena klase nost

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Pa apvedceļu var braukt 90 km/st, bez bremzēšanas un biežas apstāšanās pa jūrmalu 50km/st plus bedres, luksofori un 2€ nodeva. Man vajag uz gauso jūdzi, tīra pludmale, tīrs ūdens, maz cilvēku - feini. Uzminiet, pa kurieni braucu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti