Speciāli usaexperc

viencexperc Reģ.: 13.02.2017

Nolēmu izveidot tēmu, kurā atspoguļosies mūsu zombēto kaimiņu propogandas marasmi.

Visiem būs smieklīgi palasīt.

Usaexperc domās, ka tas ir feiks.

 
1 2 3 4 5 6 7
usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Kāda nolemtība jau pirms cīņas virtuļa acīs:

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Amerikāņu pārspēks darbībā:

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Nu un noslēgumā amerikāņu tērauda kausēšana, tfu, pīrādziņa piededzināšana...

Tas tā, pēc īpaša fanu pieprasījuma piektdienas noslēgumam...

Ja interesē, jautājiet, būs vēl.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Kas šitas par arhaismu mūsu gadsimtā???

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Pēc tavas loģikas Azerbaidžāņi paši stiprākie.

Lūk divi azerbaidžāņi pazemo 16 krievus.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 0 Atbildēt

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 0 Atbildēt

usaexperc rakstīja: Nu tad speciāli maniem faniem!

Vakar bija jums noteikti labi zināmā ВДВ diena. Ar cīņu biedriem nedaudz aizkodām. Beigās secinājām, ka viens desantnieks vēsā mierā, un skaidrā prātā var atsēdināt vismaz divus jūras kājniekus. Ja šmigā un ar plikām rokām, tad bataljonu.

Te novēlots sveiciens jums no draudzīgajiem kaimiņiem:

Ar cīņu biedriem aizkodām- šitas sevišķi patika. Interesanti- cik ta tev pamuļķi gadu, ka varēji aizkost ar cīņubiedriem? Es zinu, ka es biju priekšpēdējā iesaukumā no Latvijas. Pēc pus gada krievu armijā izdevās iesaukt vien pāris desmitus cilvēku no Latvijas un man liekas viņi vairs pat gadu nenodienēja- viņus atsūtija mājās. Cik tad tev ir gadu - lai tu būtu varējis tikt dienēt desantniekos? Pasaki gudriniek.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Ko tu pamuļķim padarīsi.

Viņš tā cer uz ASV krahu un krievu pasaules kontrolēšanu, ka nomirs nedaudz vīlies.... iespējams nomīzies alkoholismā no stresa, kā viņa "cīņubiedri".

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Cerēt jau var. Cerība-, muļķa mierinājums.

Pačukstiet viņam, ka sagrūst var tikai tās valstis, kurās lielākajai daļai iedzīvotāju pazūd pirktspēja. Kamēr tautai ir piķis- valdības domu līkloči viņai pie kājas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tās paģiras pēc pamošanās realitatē vatņikiem būs smagas, tāda pamatīga vilšanās.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Nedomāju, ka kāds pieļaus viņu pamošanos.

Paskaties, kā pie mums pirms tuvajām vēlēšanām- partijas nestāsta cik katrā no viņām ir gudra un Latvijai nepieciešama. Tās visas kopā korī stāsta cik viena ir nevietā un cik milzīgu ļaunumu slēpj.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Viena pamošanās jau bija. Tad sabruka PSRS, un tad trakie 90.-tie.

...

Tagad viss iet uz to pašu. Pamazām aizveras ciet, iekšējais tirgus...bet tad vienā dienā - hoplā! Otrreiz 90.tie gadi.

Bet tā būs. Izolācijā neviena valsts nevar radīt konkurējošu ekonomiku. Piemēram ASV nevarētu konkurēt, ja viņiem nebūtu rūpnīcas Ķīnā, Indijā , ja pie viņiem nebrauktu ārzemju speciālisti, ja viņu speciālisti neapmainītos ar pieredzi ar citu valstu speciālistiem. Pat ja nenevarētu aizņemties naudu.

Tiklīdz tirgus krievijā atvērsies, tā izrādīsies, tāpat kā ar psrs, ka visa importaaizvietošana un atklājumi ir nopizdzīti no rietumiem, un tāpēc tie ir atpalikuši un nekonkurētspējīgi.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Paklausoties cilvēku komentārus var redzēt, ka tauta iebiedēta. Daudzi pat domā, ka tūlīt iesēdinās.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Kas skatījās finālu pč futbolā, tas redzēja jau tiesāto pussy riot akciju, kad policistu formās izskrēja uz laukuma. ( par godu mirušajam rakstniekam, kurš izdomāja tā sauktos "debesu policistus")

Lūk viņu nopratināšana. Policists piemin, ka nožēlo, ka nav 37.gads. Tad varētu nošaut, bet aizmirst, ka 37.viņu pašu nošautu, ka pieļāva FINĀLĀ, visas vadības klātbūtnē ( 3 valstu prezidenti, augsti ierēdņi), labi apsargātā mačā kur pat līdzjutējiem bija līdzjutēju pases, ko izsniedz drošības komiteja, kaut kādi izskrien uz laukuma.

m.vk.com/wall-150969507_46518

Meiča smuka, tikai nedaudz noraustījusies uz raudāšanas robežas.

Ja kāds nezin, viņus notiesāja uz 15 sutkām, un uz 2 gadiem aizliedza apmeklēt sporta mačus.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

taaneko

Es zinu, ka es biju priekšpēdējā iesaukumā no Latvijas.

.

Kurš gads ,pavasaris ,rudens ?

Paminēšu , vai pēdējais 1991 pavasaris ?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

90 gada rudens, bet tur arī nekas no tā dienesta nesanāca, jo it kā bija jāpaliek dienēt Baltijā, jo krievi nevarēja garantēt drošību, noturējis pa sadales punktu kādas 2 nedēļas, krievus ņēma, mani ( un citus latviešus) ne. Tad palaida mājās gaidīt un par mani aizmirsa. Pavasarī vēl pabakstijās, bet tur arī krievus vairs tā kā baigi ne. Tāda sajūta bija , ka viņi paši vojenkomatos nezināja ko darīt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

taaneko

Tad jau Tevi pēc CCCP sabrukuma atlaida uz Latviju ?

Lasīju par ukraiņu puišiem kurus ,kurā tur gadā atlaida nodienēt līdz galam uz Ukrainu . Un viņiem dzimtenē tie beigu mēneši bija daudz grūtāki , nokļuva pārformētā daļā ,kurā virsnieki no bijušā dīzeļa .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

taaneko

krievus ņēma, mani ( un citus latviešus) ne.

,

Šo gan nebiju dzirdējis .

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Iespējams neskaidri izteicis. Tie, virsnieki, kas brauca uz savākšanas punktiem, pēc jauniesaucamajiem labprātāk, kā jauniesaucamajiem, izvēlējās krievus. Varbūt propogandas vai citu iemeslu dēļ.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 1 Atbildēt

Es jau sen seconāju, ka šeit apgrozās pārsvarā pirmspensijas vecuma krīzes nomākti dīkdieņi.

Es dienēju 2008/09, brīvprātīgi kā instruktors.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Un kur tur krievu desantnieki, un kur cīņu biedri? Kāds sakars LA instruktoram ar krievu desantnieku svētkiem?

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Nekāds, jo man nav nekāda sakara ar LA.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

2009. gadā instruktors biji krievu armijā?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ne, nebija.

Bet ja arī bija, tad tas no tās pašas sērijas, kad cilvēks, Afganistānā, ceļ kazarmas, bet tad apgalvo, ka bija missijā Afganistānā.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Precīzi!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Tāpēc arī brauc ar vecu lūzni 2000 EUR vrtībā Es domāju, ka maksāja pat mazāk).

Tu, protams nebiji militārais instruktors, bet vidējā alga Krievu militārajiem instruktoriem ir 32000 RUB ( 422 EUR). Tas ir P****c!

Es nerakstīšu par ASV, kur vidējā alga militārajiem instruktoriem - 57.9 tūkstosi Dolāri ( 4825 dolāri mēnesī, plus bezmaksas apdrosināšana ( kura ASV nav lēta, bet taisa otro dārgāko robu budžetā pēc īres)

bet Latvijā parastais kareivis bez stāža saņem jau 520 EUR. Ar katru nākošo gadu, ar katru nākošo pakāpi alga aug, plus pabalsti un piemaksas.

Būtu bijis parastais karavīrs Latvijā, varētu jau atļauties ko dārgāku, piemēram, folksvāgenu.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Neko tu nezini, bet dirs daudz...

Varu klusām pateikt, ka brīvprātīgajiem tur nemaksā neko, precīzāk, no armijas budžeta nemaksā neko.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Ja vien tu nedirs un tiešām kaut ko proti un savas zināšanas nodod krievu armijai, tad esi riktīgs padla.

Vlasova lentīti pie spoguľa karini?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Kamēr vien vatei būs tādi bezmaksas "instruktori", viņi gadu nevarēs iekarot vienu lidostas termināli, vai sīrijā bombīs graudu krātuves.

shakkar.livejournal.com/84474.html

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Manas zināšanas ir manas, ar tām es varu darīt to, ko gribu! Ja tas tevi tik ļoti uztrauc, tad atpakaļ atvedu divus GAZ-66 un pāris Ņivas izklaidēm.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

pēc veca, sapista BMW, ņiva patiešām ir labs pārvietošanās līdzeklis.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
2 0 Atbildēt

usexperc

Armijā iestājās jau gatavs instruktors .......

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

200

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

GRUZ 200?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Par admirāli kuzņecovu. Kā pasaule smējās par Krievijas jūras flotes lepnumu.

bumeris Reģ.: 06.02.2018
1 0 Atbildēt

Skataties un smejaties, kā mūsu varonis Žirinovskis Maskavā sit pretīgos studentusHA! Tur tagad amerikāņi ar Obamu un Trampu finansē večas večiņas lai tās piketē, plus - pievieno Banderovcus, kuri tēlo jauniešus. Viencexperc domā, ka tur kaut kas briest, bet es zinu, ka krievi uzvarēs tos amerikānu ielikteņus - piketētājus. Tas stulbais viencexperc tēlo, ka daudz zin krievijas krievus, dažreiz braukā uz turieni, bet mums, Latvijā dzīvojošiem, labāk zināms kas tur notiek.

Pierāda kaut vai tas, ka uz katru nākošo demonstrāciju savācas aizvien vairāk policistu.

usaexperc Reģ.: 13.01.2018
2 2 Atbildēt

Pieminēsim vēsturē lielāko tautas apjāšanu:

lv.wikipedia.org/wiki/2001._gada_11._septembra_uzbrukums_ASV

u.t.t.

Skumji, protams, ka tāda "attīstīta etalonvalsts" nolaižās līz tik zemem līmenim un tik lieliem savējo upuriem savtīgu interešu vārdā...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Rjzaņas cukurs gan bija izcili augsts līmenis. Kā citādi atsāktu Čečenijas kariņu, kas atkal beidzās ar Pirra uzvaru.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

"Pieminēsim vēsturē lielāko tautas apjāšanu:"

..

Man viens pazīstams idiņš noskatījās filmu ZEITGEIST un sāka lielīties ar savu gudrību, kādu ir tur uzzinājis. ( tad es viņam to zeitgeist parādīju palēlinājumā - kur tika rādīts žīda - jēzus salīdzinājums ar citiem dieviem... ) Dažreiz es brīnos, cik cilvēks - parastais ir tups un viegli ietekmējams. Parādi kaut ko izrautu no konteksta, šis tic.

...

Par 11,09,2001

Ja reiz tā ir konspirācija, tad kaut kāda baigi dārga...

Kopējie 11.09 zaudējumi mērāmi ir 635 miljardi dolāri, tas ir neskaitot karus ( jo 3 kari - Irāka, Afganistāna - 1,3 triljoni dolāru. Bet ieskaitot misijas pēc kara, veterānu pensijas, utt - 4 triljoni). Viss krievijas budžets sastāda 253 miljardi, bet IKP - 3,3 triljoni). Un pats galvenais - NAFIGAM? Lai sāktu karu Afganistānā? Amerikāņi Irākai uzbruka tikai tāpēc, ka tur it kā ir ķīmiskie ieroči ( kurus tā arī neatrada). Viss. Bet lai Afganistānā karotu, vajadzēja padirst 3 krievijas budžetus un 3000 cilvēkus?

....

Konspirācijas teorijas piekritēji izmanto kā argumentu vienas un tās pašas bildes. No visas lielās lūžņu čupas, viņi atrada 1 bildi ar nozāģēto metālu.

interesanti, kas notiek šajā bildē? Kāpēc konpirācijas teorijas piekritēji šo nekur neliek?

būtu laiks, un ja kādam interesētu es tā noliktu vietā VISUS konspirācijas teorijas marasmus un safabricējumus.

...

Visas pasaules konspirācijas balstās uz daļēji izdomātiem faktiem, jo tās NEVIENS NEPĀRBAUDA, bet tic. Jo tas ir interesanti.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

nedaudz precizēšu.

es NESAKU, ka jātic oficālajiem avotiem. Arī tie melo biežāk, kā saka taisnību, bet informācija ir jāfiltrē.

Vienalga, kas to sniedz.

Priekš tam ir smadzenes, lai analizētu informāciju.

Te tika pacelta konspirāciju teorija par 11,septembri. Es nezinu kā bija īstenībā, kurš cik melo, bet konspirācijas teorija par šo jautājumu - 90 procenti ir meli, izdomājums vai kaut kas nepateikts vai neparādīts. Es nezinu, vai vispār ir kāds punkts šajā "teorijā" kurš tāds nebūtu. Pieļauju, ka ir tāpēc rakstu 90 procenti, nevis 100.

Ja kaut kas būtu patiesība, kaut kas ticams, tad varētu sākt domāt, ka 11,septembri sarīkoja nevis teroristi, bet neviena ticama fakta nav!

gribu vēl apstāties pie otra Superargumenta - pentagona lidmašīna pazudusi - bet salidzina ar bildēm, kurās lidmašīna avarē paceļoties, nolaižoties ( nepilnā ātrumā, kā tas ir lielākajā daļā lidmasīnu avārijās, vai planējot lejā, jo NEVIENS pilots pat ugunsgrēka gadījumā nelaidīs lidmasīnu ar maksimālo ātrumu lejā pret zemi.) Bet gadās, kad lidmasīnas gaisā uzsprāgst, un krīt lejā kārtīgā ātrumā. Bet šīs bildes konspirācijas teorijas piekritēji nerāda, jo tajās arī no lidmašīnas maz kas paliek.

...

kas tur vēl? Piemeklētā ēku kontrolētās spridzināšanas "līdzība"?

Jā, ātri ieskatoties var atrast nelielu līdzību, bet kārtīgi ieskatoties - skaidrs, ka tā nav sprāgšana.

utt.

Varu par katru punktu uzrakstīt grāmatu...ar bildēm un video.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti