Nomira Opel Astra!

Kriters112 Reģ.: 08.04.2018

Sveiki!

Man ir Opel astra G, 1.7 dīzelis hečbeks

Ar mašīnu braucu latru dienu,bet vakar piedaebināju mašīnu, lai uzbrauktu uz dēļiem lai eļļu nomainītu.piedarbināju,uzbraucu un gribēju noslāpēt un varēju izraut atslēgu no aizdedzes,bet mašīna nenoslāpa,atslēgu nevarēju pat pagriezt ne uz vienu , ne uz otru pusi, un iedegās servisa lampiņa,tad vel sāka mirgot abs lampiņa un kaut kas sāka kūpēt pie motora, un noslāpa mašīna,un visi rādaitāji sāka raustīties,ātri noņēmu klemmes un tad paarstāja kūpēt,smirdēja pēs plastmasas degšanas, dūmi izskatijās ka nāca kkur aptuveni no vietas kur tuvumā ir degviekas filtrs un ellas filtrs,bet likās ka kkur zem viņiem,īsti saskatīt nevarēju. Un pēc tam mēģināju piedarbināt kad ellu nomainiju,atslēgu vispaar pagriezt nevarēja,tad mēqginājām uzvilt, rezultāta nekāda.uzliekot klemmes atpakal un mēģinot uzvilkt kamēr neieliku ātrumā,tikmēr dega standarta lampiņas pirms piekaišanas,bet kad ieliku ātrumā tad mirgoja tikai servisa lampiņa,bet pielekt nepieleca, un nestrādāja ne rādio,ne logus atvērt nevarēja,strādāja borta datoriņš ar pulksteni un datumu, un logu tīrītāji strādāja,nekas vairāk,gaisu arī nepūta.

Kas tā varētu būt par vainu?

Kaut kas jau noteikti nosvila, bet kas tas varētu būt variani?

Paldies jau iepriekš

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 0 Atbildēt

eh, nu kaut kas vienreizējs un oriģināls iekš iAuto parādījies, es esmu sajūsmā, gaidam dīvāna ekspertu komentārus!

Kriters112 Reģ.: 08.04.2018
0 0 Atbildēt

Drukas kļūdām nepievērsiet uzmanību!

Caur telefonu ātri rakstot uzspiežas nepareizās pogas.

Centos izstāstīt sīkumos.

Bet nu kko šādu pats arī pirmo reizi esmu piedzīvojis.

Ceru ka kāds zinošāks mācēs man kko pateikt sīkāk.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
4 4 Atbildēt

Nu reālākais variants ir meklēt Tolmeta telefonu. Nomirušiem dzelžiem tur īstā vieta.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
3 2 Atbildēt

Skaidrs, ka kaut kas nodega! Patreiz nav pa rokai kristāla bumbas, tāpēc neredzu, kas tieši.

Kriters112 Reģ.: 08.04.2018
2 3 Atbildēt

Es neprasiju pēc šādiem asprātīgiem komentāriem.tādi man pašam ir galvā,prasiju kas tas varētu būt,jo aprakstiju notikušo.ja nav ne jausmas,tad nemaz nesāc kko rakstīt un cerēt to ka kāds par tavu joku pasmiesies...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Atbalstu šo viedokli!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt

Internetdiagnostika šādos gadījumos nelīdzēs, velc vien uz servisu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

A kur pazuduši vienexperc, usaexperc? Pohas?

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Ja tiešām grūti tikt līdz servisam, tad skaties kaut kur tur, kur bija dūmi, kas tur ir, varbūt redzamas tās degšanas pēdas, kaut kāds mezgls, varbūt tik kādi vadi uz īso sagājuši un pārdega. Ko tu sagaidi, nu nav te nevienam gaišreģa spējas.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Te ir tikai 2 varianti:

1. Ja pamatskolas fiziku (elektrība) zini, tad auto elektrisko shēmu rokā (Googles tante palīdzēs atrast) un ar provlampiņu jāpastaigā pa vadiem, relejiem, drošinātājiem.

2. Velc uz servisu.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

virsraksts pasaka visu!

Kriters112 Reģ.: 08.04.2018
1 0 Atbildēt

No rīta skatījos kur varētu būt vaina,degšanaa pēdas neatradu nekādas.

Aizvilku uz servisu,nav laiks īsti daudz meklēt. Bet nu paldies tiem kas vismaz deva kādus variantus. Kad uzzināšu visu vainu,tad pateikšu kas bija noticis.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 1 Atbildēt

Ou, super! Ziņo gan, ar nepacietību gaidu!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
2 0 Atbildēt

R.I.P.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl remontējas, a varbūt jau sagriezts?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau lūžņos. Tas jau bija nojāts līdz kliņķim.

Kriters112 Reģ.: 08.04.2018
1 0 Atbildēt

Sveiki! Atvainojos ka tik ilgi atbildu.

Servisā džeki ilgi vilcināja visu padarīšanu, un opelis ir vēl dzīvs????

Iznākums bija- nodega kontaktgrupa, un starteris kārtīgi nosvila,pēc divu nedēļu stāvēšanas,starteris vēl jo projām smirdēja pēc deguma.

Bet nu man pašam bija atrestaurēts starteris,un viss kopā izmaksāja 35 eiro.tā kā, nebija nekas dārgs,paveicās ka laicīgi vel paspēju noņemt klemmi,

Tikai ilgi nācās gaidīt.

Ceru,ja kādam būs kas līdzīgs, šis būs palīdzējis tikt galā bez servisiem.

Kriters112 Reģ.: 08.04.2018
0 0 Atbildēt

Jautājuma zīmes nebija paredzētas otrajā teikumā.????

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti